weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 16 maja 2007, 16:47 Re: weekend pod gwiazdami

kurcze daleki termin ale wstepnie tak pasi

widzialem namioty w WOOLWORTHS za 14funciakow dla dwoch osob :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 16 maja 2007, 22:58 Re: weekend pod gwiazdami

oj ta data to nawet mnie by odpowiadala, to kto mnie przygarnie pod namiot?

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 16 maja 2007, 23:52 Re: weekend pod gwiazdami

Super pomysl pisze sie w kazdym terminie jesli to bedzie weekend oczywiscie :) no i zabieram druga gitare.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 17 maja 2007, 08:57 Re: weekend pod gwiazdami

Insanity napisał(a):oj ta data to nawet mnie by odpowiadala, to kto mnie przygarnie pod namiot?



pod namiot - spoko ale nie do srodka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


ten termin 14-15 lipca chyba bylby ok.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 17 maja 2007, 09:04 Re: weekend pod gwiazdami

oki to 14 - 15 na bank bez względu na pogode! transport: ja myśle, że pociągiem byłoby fajnie, tak jak plazuń pisał co wy na to?. Miejsce: może niech każdy napisze jakąś miejscowość (tylko żeby można było ogniska palić) i coś wspólnie wybierzemy.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 17 maja 2007, 09:33 Re: weekend pod gwiazdami

Ja bym wybral ten Snowdon ( czy jakos tak ) Bo ja chce wejsc na niego....
Wspinal sie ktos skalkowo z forumowiczow?

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 17 maja 2007, 09:37 Re: weekend pod gwiazdami

pasi co prawda niewiem gdzie to ale pasi :) i pociag
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 17 maja 2007, 11:14 Re: weekend pod gwiazdami

Snowdon to nazwa góry u podnóża jast wiele miejscowości, gdzie nie koniecznie dojeżdża pociąg. A więc woda, ognisko czy wspinaczka bo 2 in 1 nie da się w 2 dni.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 17 maja 2007, 11:36 Re: weekend pod gwiazdami

wspinaczka w dzien, woda wieczorem, ognisko w nocy...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 17 maja 2007, 12:13 Re: weekend pod gwiazdami

czyli zestaw 3 w 1

ja będę się wtedy bawić w Polsce...
na swojej imprezie urodzinowej :mrgreen:

ale stwierdzam, że też muszę sama taki wypad ze znajomymi zorganizować :mrgreen:

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 17 maja 2007, 17:25 Re: weekend pod gwiazdami

przeszukałam dziś wszystkie campingi w Snowdonii i wyobrażcie sobie, że nigdzie nie można robić ognisk. Znalazłam kilka gdzie można, nad jeziorem( to jeden z nich w samych górach http://www.snowdoninn.co.uk/ ), ale tam niestety nie dojeżdża żaden pociąg.Dziwny kraj, no nic szukam dalej.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 17 maja 2007, 20:54 Re: weekend pod gwiazdami

Hejka, ja tez sie z radoscia do imprezy dopisuje. A tak apropos kampingow w snowdonii gdzie mozna ropalic ognisko, to moze byc ciezko. Przed chwila uslyszalam nastepujaca uwage rodowitego anglika:
"It may be difficult to find a camping site in snowdonia with the fire place because the area is protected as a National Park, so it is not allowed to have a fire there"

Tlumaczenie: Ciezko bedzie znalezc kamping z miejscem na ognisko bo snowdonia jest chronina jako Park Narodowy, w zwiazku z czym palenie ognisk jest wzbronione"

Czuje ze w UK ciezko bedzie ta zasade przeskoczyc, Angole pod tym wzgledem maja wiele uregulowan. Ale zeby sie na 100% dowiedzic, podobno najlepiej skontaktowac sie z Snowdonia National Park i ich zapytac czy takie miejsce istnieje.
O ile nie macie nic przeciwko ja moge sie z nimi skontaktowac i wypytac.

Niezapominajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 17 maja 2007, 21:01 Re: weekend pod gwiazdami

Jeszcze jedna sugestia dotyczaca transportu:

Moze jednak warto by bylo rozwazyc transport samochodowy. W przeciwienstwie do Polski w UK, taniej podrozuje sie wlasnym samochodem. No i dojechac wszedzie mozna. Pytanie tylko czy dla wszystkich chetnych starczyloby miejsca w samochodach. Zakladam ze osoby posiadajace samochod moglyby zaoferowac miejsca osobom niezmotoryzowanym.
Co wy na to? Jak juz sie jakas konkretna grupka zdeklaruje, moglibysmy zaczac organizowac dojazd samochodowy dla wszystkich.

nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 17 maja 2007, 21:05 Re: weekend pod gwiazdami

I ostatni na dzisiaj post informacyjny:

Pouczona przez administratora, w TOWARZYSKICH umiescilam nowy watek roweroway do rozwazenia.
Zapraszam

Nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 17 maja 2007, 21:05 Re: weekend pod gwiazdami

super! wilkie dzięki i zapytaj się przy okazji o dojazd pociągiem
pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE