weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 10 lip 2007, 14:13 Re: weekend pod gwiazdami

kurde przeciez ta pogoda w angli to tragedia jak na zlosc no

jakby co to jestem
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 10 lip 2007, 20:41 Re: weekend pod gwiazdami

To jak jedziemy czy nie bo sie pogubilem a juz prawie sroda i nie wiem czy mam kupowac namiot ?? Pozdrawiam

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 10 lip 2007, 21:32 Re: weekend pod gwiazdami

jak narazie to jedziemy chyba, że w piątek będzie urwanie chmury to wtedy kończymy w pubie.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 10 lip 2007, 23:03 Re: weekend pod gwiazdami

pub jest dobry ... jak co to wykrecimy bibke u mnie na chacie i rozbic sie mozecie w ogrodzie .... pozdro ide kosic trawnik :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 11 lip 2007, 09:46 biwak

miałam odpisać wcześniej-sorki... my nie jedziemy- i juz nawet nie przez pogode... zwalilo sie sporo pracy i szkoda. moze innym razem. pozdrawiam

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 11 lip 2007, 20:35 Re: weekend pod gwiazdami

na razie prognoza pogody na BBC bardzo pozytywna na weekend w okolicach wybranego kampingu, wiec ja jade ze stevem, z tym ze w piatek po trzeciej. mam nadzieje ze do tej pory ostateczna decyzja bedzie podjeta. Czy ktos chacialby sie zabrac z nami w piatek. Mamy tez wolne miejsca w duzym 3 pokojowym namiocie.
Namiot jest tak duzy ze w mozna w nim spokojnie stac i przypadku deszczu sporo osob mogloby sie tam zmiescic na raz i moglibysmy urzadzic imprezke pod namiotem.
No wiec jak? Jedziemy? My bysmy chcieli najpozniej znac decyzje rano w piatek, zeby nie wyszlo tak ze wyruszymy i okaze sie ze jestesmy sami. Zalezy nam zeby sie posocializowac.
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raffi » 11 lip 2007, 21:49 Re: weekend pod gwiazdami

e w ogole ciezko kogos namowic te ludzie jakies zdziczale :idea:

no ale ja tam sie przejade jak ktos chetny to chetnie zabiore:)
mysle ze jutro sie wiecej odezwie chetnych bo po ankiecie to ciezko stwierdzic co i jak

pozdro tam i do zobaczenia na biwakpiwsku :)
Avatar użytkownika
raffi
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 44
Dołączył: 13 lis 2006, 20:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 12 lip 2007, 07:03 Re: weekend pod gwiazdami

niezapominajka napisał(a):na razie prognoza pogody na BBC bardzo pozytywna na weekend w okolicach wybranego kampingu, wiec ja jade ze stevem, z tym ze w piatek po trzeciej. mam nadzieje ze do tej pory ostateczna decyzja bedzie podjeta. Czy ktos chacialby sie zabrac z nami w piatek. Mamy tez wolne miejsca w duzym 3 pokojowym namiocie.
Namiot jest tak duzy ze w mozna w nim spokojnie stac i przypadku deszczu sporo osob mogloby sie tam zmiescic na raz i moglibysmy urzadzic imprezke pod namiotem.
No wiec jak? Jedziemy? My bysmy chcieli najpozniej znac decyzje rano w piatek, zeby nie wyszlo tak ze wyruszymy i okaze sie ze jestesmy sami. Zalezy nam zeby sie posocializowac.


prognoza na bbc LOL jesli chodzi o pogode to ja sprawdzam na 4 roznych stronach a w praniu sie okazuje ze nie zawsze sie zgadza... ta stronka jest najtrafniejsza

http://www.metcheck.com/V40/UK/FREE/today.asp?zipcode=snowdon

deszcz moze nie jest straszny... ale wiatr moze okzac sie uciazliwy szczegolnie z dwu metrowym namiotem. z tego co rozmawiam z anglikami, to snowdonia jest cudowna pozna jesienia albo na wiosne. na pewno sie tam wybiore!

a byliscie kiedys w bieszczadach? jesli chodzi o gitare to najlepsze miejsce... a tu wlasnie sa takie bieszczady w gigantycznej obleglosci 60mil = 1h od birmingham. bardzo czesto jezdze tam latac. naprawde da sie zapomniec o codziennosci i da sie dojechac tam pociagiem... stacja to church stretton. jesli chcecie wiecej info to sluze pomoca.

pozdrawiam
karol
Załączniki
DSC00288.JPG
DSC00306.JPG
DSC00298.JPG

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 12 lip 2007, 13:35 Re: weekend pod gwiazdami

a ja mam calyczas dwa miejsca wolne ktos sie pisze na wypad ? :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 12 lip 2007, 15:53 Re: weekend pod gwiazdami

Hej ho ! No ja już tam do Was lecę jutro rano z deszczowego Polandu i jadę passiakiem z pełnym kompletem pasażerów. Do zobaczenia ;)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 12 lip 2007, 18:05 Re: weekend pod gwiazdami

jedziemy jedziemy, z tego co wiem zabiera nas kochany plazermen:) do zobaczenia w sobote
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 12 lip 2007, 19:46 Re: weekend pod gwiazdami

Zatem rozumiem decyzja ostatecznie jest podjeta na TAK.
Przypominam o wolnych miejscach w naszym namiocie. Jedno juz zabukowal Lipton, ale jeszcze ze dwie osoby sie zmieszcza.
Na ktora przewidujecie przyjazd na kamping. I jak sie tam rozpoznamy, zeby nie bylo tak ze rozbijemy sie w 4 najbardziej odleglych od siebie katach pola namiotowego.
Dorota i Bogunia maja moj nr tel a ja ich to pewnie sie zdzwonimy. Dobrze by bylo zeby kazda grupka miala jakis kontakt telefoniczny.
Skoro wszystcy jada w sobote to my pewnie tez tak pojedziemy. Czy sa jakies plany zeby jechac razem calym konwojem samochodowym z birmingham?
Jakby sie cos zmienilo to dajcie znac
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 12 lip 2007, 20:46 Re: weekend pod gwiazdami

Niestety w sobote pracuje i nie udalo mi sie zalatwic offa, ale plan jest taki ze wyjezdzam z kolega w niedziele z ranca na motorkach :razz: Szkoda ze nie zlapiemy sie na wieczorna imprezke no ale zawsze to cos :wink: Czy mozecie jeszcze podac dokladny adres gdzie to sie znajduje :?:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 12 lip 2007, 20:58 Re: weekend pod gwiazdami

lokalizacja:

DATA: 14 - 15 LIPIEC

miejsce jest nad jeziorem, obok jest pub i rerstauracja, można robić ogniska i grać na gitarze ( jedynie nie można w nocy słuchac głośnej muzyki) nocleg za osobę 6GBP + 3 GBP za samochód i namiot. Położnie: do okoła góry w okolicy Snowdonu (więc można nawet zrobic wypadzik na szczyt). Link do lokalizacji:

http://www.snowdoninn.co.uk/snowdonia.asp
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogunia » 12 lip 2007, 21:59 Re: weekend pod gwiazdami

hej!
nie zapomnijcie o prowiancie, kiełbaski na ognisko i piwko. Bo sklepu tam raczej blisko nie ma.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE