weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 26 maja 2007, 21:34 Re: weekend pod gwiazdami

Niestety nie ma podanej zadnej informacji na temat ognisk, ale ten "bogusiowy" camping mi sie podoba. I przy dojezdzie samochodowym faktycznie warty rozpatrzenia.
Pozdr.

[ Dodano: Sob Maj 26, 2007 22:51 ]
To jest stronka dotyczaca lokalnych polaczen kolejowych w walii. Sparawdzilam polaczenie Birmingham - B-y-C i niestety wedlug tej stronki wychodzi to samo: ponad 3 godz i wysokie koszty.
http://www.arrivatrainswales.co.uk/home.aspx
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 27 maja 2007, 14:57 Re: weekend pod gwiazdami

Podróż koleją skraca czas podróży pociągiem

W tym miejscu sie zgubilem :)

Takze bylbym za podroza kolejowa - latwiej o ewentualny wczesniejszy powrot gdy komus to bedzie do szczrescia potrzebne.

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 44
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 27 maja 2007, 22:51 Re: weekend pod gwiazdami

Ja tam zrozumialem, zawsze jak jechalem koleja to musialem wysiadac w najlepszej czesci imprezy :) :oops:
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 28 maja 2007, 21:09 Re: weekend pod gwiazdami

Hihi, jesli wciaz jest aktualny weekend ok 12 lipca to sie zapisze :D
mam wielka ochote poznac ludków z forum ktorych jesio nie znam :mrgreen:

namiot sie wyczasnie, puszki z konserwami w polskim sklepie..
i kratka piwka.
albo dwie :razz:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 29 maja 2007, 13:35 Re: weekend pod gwiazdami

no
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 30 maja 2007, 01:07 Re: weekend pod gwiazdami

Wiekszosc z nas ma jakies srodki transportu , czy to 2 czy 4 kola i nie widze powodu dla którego musielibysmy sie pchac pociagiem. W ostatecznosci mozna pozyczyc busa lub 2 po 45funtów za weekend zrobic zzute i na pewno wyjdzie taniej niz pociagami.

Wiekszosc nie znaczy wszyscy - ja np. na pewno musialbym byc z powrotem w Brum w NIedziele po poludniu (praca) a wiec zapewne duzo wczesniej niz wszyscy ci idacy do pracy w poniedzialek rano - a nie mam czterech kolek (dwoch zreszta tez nie a nawet gdyby to nie mam ochoty na powrot z Walii rowerem :)

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 44
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 30 maja 2007, 09:19 Re: weekend pod gwiazdami

Tak jak Ania wyżej pisała ciężko się dostać gdziekolwiek pociągiem. Obdzwoniłam wiele miejsc to jedno z nich http://www.ukcampsite.co.uk/sites/revie ... revid=4875 można robić ogniska i jest blisko morza niestety do najbliższej stacji kolejowej jest spory kawałek:Tonfanau - Rhosllefain
http://www.multimap.com/maps/#t=l&map=52.62097,-4.09787

Musimy wybrać albo samochód i wyjazd z ogniskiem albo pociąg i wyjazd bez ogniska. No chyba, że komuś coś się uda jeszcze wyszperać.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 30 maja 2007, 20:01 Re: weekend pod gwiazdami

Za 154 GBP mozna pozyczyc 7 osobowego vana na 3 dni od 14 do 16 w Enterprise . Czyli to wychodzi 7,3 na glowe na dzien . Mnie ta cena nie przeraza i wydaje mi sie ze trzymanie sie opcji pociagu to troche niewypalony pomysl.

tutaj macie wyliczenie z firmy , http://www.enterprise.co.uk/car_rental/branchDetails.do Jesli ktos bedzie zainteresowany to moge wynegocjowac lepsza cene.

Mam nadzieje ze moje kalkulacje was nie przerazily .


pozdrawaim
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 30 maja 2007, 20:27 Re: weekend pod gwiazdami

ja jestem jak najbardziej za! Tylko kto będzie kierował? I muszę na bank być w niedziele spowrotem w bham bo w pn do pracy!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 30 maja 2007, 20:36 Re: weekend pod gwiazdami

Kierowców ci u nas dostatek . Jedyny wymóg wiek kierowcy musi przekraczac 25 lat.

Nasza ekipka niestety odpada od kierowania bo w lecie do samochodnu to nas stadem wlów nie zaciagniesz. Tak to bywa gdy facet sobie 2 kulka sprawi.


Apel do forumowiczów!!!!!!!


Kto che robic za kierowce dla wesolego busa??????
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 30 maja 2007, 21:06 Re: weekend pod gwiazdami

Z tym vanem to swietna propozycja. A kierowca tak naprawde przydalby sie zeby na miejsce dojechac i wrocic z powrotem. I do ceny jednostkowej doliczyc trzeba oczywiscie koszty paliwa. Ale to i tak wyjdzie taniej niz bilet kolejowy no i jest zdecydowanie wygodniej

Jezeli mamy przyjac takie rozwiazanie, to trzeba sie juz konkretniej organizowac, zeby wiedzic dokladnie, kto na 100% sie deklaruje. Ciekawe czy 7 miejsc wystarczy? Moze okazac sie ze 2 busy beda konieczne, albo dodatkowe samochody osobowe.
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 30 maja 2007, 21:09 Re: weekend pod gwiazdami

nie wydaje mi się żeby znalazł się jakiś kierowca - ochotnik, ale poczekajmy.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 30 maja 2007, 21:39 Re: weekend pod gwiazdami

ja bym chcial, ale nie moge za mlody jestem :mrgreen: a poza tym prawko w polsce zostalo :razz:

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 3 cze 2007, 16:15 Re: weekend pod gwiazdami

Witam.jestem tu nowy i od razu chciałbym się dołączyć do wesołej imprezy biwakowej:) dodatkowo powiem, że posiadam wielkiego vana 7 osobowego i nie trzeba będzie wypożyczać. Tylko kwestia paliwa.

[ Dodano: Nie Cze 03, 2007 17:18 ]
tak jeszcze w ramach reklamy dodam, że świadczę usługi transportowe :razz:

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 3 cze 2007, 16:41 Re: weekend pod gwiazdami

Arek_pie napisał(a):Witam.jestem tu nowy i od razu chciałbym się dołączyć do wesołej imprezy biwakowej:) dodatkowo powiem, że posiadam wielkiego vana 7 osobowego i nie trzeba będzie wypożyczać. Tylko kwestia paliwa.

[ Dodano: Nie Cze 03, 2007 17:18 ]
tak jeszcze w ramach reklamy dodam, że świadczę usługi transportowe :razz:


oj bo ci Adam(admin) lanie sprawi za to ogloszenie :wink:

van powiadasz? dobry pomysl :idea:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE