weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 17 maja 2007, 21:36 Re: weekend pod gwiazdami

Ok, tak do ogolnej widomosci:przed chwila wyslalam zapytanie do Snowdonia National Park wsprawie kampingu o nastepujacej tresci:

"Dear Sirs

With my friends we are planing a weekend in Snowdonia. We would like to stay in one of the approved campsites.

I would appreciate if you could forward me a list of campsites with the contact details.

We are particularly interested in the campsites where we would be allowed to have a camp fire in the evening, if that is possible.
Are there any compsites where having a fire is allowed?

Which of the campsites are best accesible by train?

Thank you very much for your assistance.

Best regards

A.G."

Sorki za brak tlumaczenia na polskim forum. Mam nadzieje ze sobie poradzicie

Zatem zobaczymy czy dostanemy jakas satysfakcjonujaca odpowiedz. Jak cos do mnie przyjdzie szybcitko dam wam znac.

Jak zwykle pzdrawiam

Nie-ajka
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 17 maja 2007, 22:12 Re: weekend pod gwiazdami

14 - 15 lipca powiadacie? to może ustalcie dokładnie w którym miejscu camping - ja zaznaczę sobie krzyżykiem na mapie miejsce desantu i z samolotu po drodze wyskoczę jak będę z Polski wracał ;]
a tak na serio to postaram się jakoś zgrać wszystko i może się z Wami zabiorę jak z czasem się wyrobię
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 17 maja 2007, 22:44 Re: weekend pod gwiazdami

slimak tez sie pisze na lipcowke
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 17 maja 2007, 23:02 Re: weekend pod gwiazdami

Hey Forget-Me-Not znowu z nami....

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 18 maja 2007, 21:30 Re: weekend pod gwiazdami

[quote="Insanity"]oj ta data to nawet mnie by odpowiadala, to kto mnie przygarnie pod namiot?[/quote]

nie badz zyd i sobie namiot kup
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 18 maja 2007, 21:38 Re: weekend pod gwiazdami

No cóz jak wszyscy to i ja swój kuper pod namiot zwleke. CO do transportu, no coz samochód jest ale zarasta mchem i tylko dwa kola i asfaltu szmat. Z tego co mi wiadomo to z dwukolowców tylko Karol ma wolne siedzonko dla pasazera (... sazerki) wiec spieszcie sie miejsca bukowac. Jesli ktos nie ma autka i nie ma sie jak zabrac to mozan bardzo tanio wypozyczyc auto na weekend cena okolo 45 GBP . A namioty po co komu namioty , przeciez spac tam nie bedziemy.

No moze tylko ci latami doswiadczeni potrzebowac beda schronienia. ( anirad nie mam na mysli ciebie) . Wiec ja moge smialo powiedziec ze nas bedzie przynajmniej 5.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 18 maja 2007, 22:59 Re: weekend pod gwiazdami

marcin.p napisał(a):nie badz zyd i sobie namiot kup


Daaaaaaaaaaaaaa...............

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 19 maja 2007, 01:26 Re: weekend pod gwiazdami

Insanity, dla chcacego nic trudnego ... :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 19 maja 2007, 04:52 Re: weekend pod gwiazdami

Shon, ja wiem wiem...
Moze wczesniej nawet przywioze sobie moj namiot z Polski...
' Daaaa... ' wypowiedzialo sie samo za siebie...
Poza tym, hehe jakbym mial jechac ze swoim Skarbem, to napewno nie w czyims namiocie. HEHE Moglibysmy sie nie pomiescic, w nocy! :mrgreen: :twisted:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 19 maja 2007, 13:34 Re: weekend pod gwiazdami

ins , jestes monotematyczny . Ale chetnie sie z toba piwa napije , moze masz cos wiecej w glowie niz misie wydaje .


pozdro i do zobaczyska,

ps fajne namioty maj w argosie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 19 maja 2007, 14:02 Re: weekend pod gwiazdami

marcin.p napisał(a):ins , jestes monotematyczny . Ale chetnie sie z toba piwa napije moze masz cos wiecej w glowie


ahahahaha no ja tez :) uhahahah

moj ty kontrowersyjny panie
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 19 maja 2007, 20:14 Re: weekend pod gwiazdami

marcin.p napisał(a):ins , jestes monotematyczny . Ale chetnie sie z toba piwa napije , moze masz cos wiecej w glowie niz misie wydaje .



?????????????????????????????????????????????????

Jeszcze bys sie wieloma rzeczami zdziwil czlowieku.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 19 maja 2007, 20:16 Re: weekend pod gwiazdami

Las (z tym tutaj moze byc problem), ognisko,gitara, SDM i beczka piwa to to co lubie najbardziej :) jakies 2 wolne miejsca pewnie znajde. Moz bunkrow tam nie bedzie ale powinno byc zaje..fajnie :lol:
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 19 maja 2007, 21:33 Re: weekend pod gwiazdami

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blant: :blant: :blant: :roll: :roll:
ale bedzie zabawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bogusia przygarniesz mnie do namiotu, albo jak chcesz to ja was przygarne bo sie boje sama spac:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 19 maja 2007, 23:36 Re: weekend pod gwiazdami

ale bedzie sie dzialo

sex, biznes, narkotyki, czarna magia, cieply wosk na sutkach, studentki biegajace w samych majteczkach

oj bedzie sie dzialo :twisted:
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE