weekend pod gwiazdami

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 16 lip 2007, 13:29 Re: weekend pod gwiazdami

http://www.bubbleshare.com/album/199927

zobaczcie jak bylo fajnie. tych zdjec nie trzeba sciagac wiec pojdzie szybciej i bezpieczniej:) milego ogladania. Ci ktorzy nie dali rady dotrzec i juz zaluja niech sie nie martwia bo na pewno bedzie jeszcze okazja zeby taki wypad powtorzyc:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 16 lip 2007, 14:20 Re: weekend pod gwiazdami

Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Stevie » 16 lip 2007, 18:53 Re: weekend pod gwiazdami

Czesc everyone,
this is steve, Ania's boyfriend. Wow....Gosh, what a wonderful weekend in wales!!! Thank you to everyone for making it so good!!! It was my best time ever camping and that was due to being there with the very best group of people!! Also the very best piwo ( polskie) of course!!!!!!!!!!!!!!!!!! hope to see you all again really soon, na razie

Me and Ania are planning to return to the same camp site, same spot where we put up our tents, on August Friday 3rd to Sunday 5th. so if you want to come with us, please feel free. it would be great to see you there!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry i am writing in angielski but you will all have to teach me polski ok!!


Stevie

Stevie
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 lip 2007, 18:37
Lokalizacja: Leamington Spa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 16 lip 2007, 21:25 Re: weekend pod gwiazdami

Lukaas85 napisał(a):nie miec namiotu :(
miec spiwor, lubic pieczone kielbaski ale namiotu niet :sad:



Nie miec namiota i nie miec spiwora.
Dzien wczesniej podjac decyzje, kupic namiota, nie zdazyc kupic spiwora, pozyczyc, zaryzykowac i pojechac mimo niesprzyjajaca pogoda i byc bardzo zadowolony z calego obrota imprezy.

Jak chceta to mo¿eta.

A te co nie pojechata to tylko mozeta zalowac.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 16 lip 2007, 21:29 Re: weekend pod gwiazdami

Stevie napisał(a):Sorry i am writing in angielski but you will all have to teach me polski ok


Stevie your polish is great!!!!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 16 lip 2007, 21:36 Re: weekend pod gwiazdami

plazermen napisał(a):Okiej ja już zauploadowałem fotki. Trochę to zajęło bo nie kompresowałem wielkości - jak ktoś sobie życzy - niech skompresuje do cywilizowanych rozmiarów. Fotki sa spakowane w jeden plik pod adresem:

http://www.sendspace.com/file/2f62fw

Reszta wakacjowiczów tez proszę powrzucać swoje fotki i umieścić linki w tym topiku, najlepiej na serwisie: http://sendspace.com ,bo inaczej Bogunia się Wami zajmie:

Obrazek


:mrgreen:



no tym zdjęciu to zapewne podziwiałam umiejętności naszego kierowcy - plazunia!!!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 17 lip 2007, 00:48 Re: weekend pod gwiazdami

Oj jak mi wstyd ze mnie tam ci nie bylo, wstyd mi i zaluje. Mea culpa czy jakos tak wstd mi. Sorki ze nawalilem ale zycie nam plata rozne figle
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 17 lip 2007, 02:01 Re: weekend pod gwiazdami

no tak niema to jak odpoczac od zgielku miasta bylo super hm nawet bardzo :) byle czesciej weekendy wolne sie zdarzaly :P dzieki wszystkim i do nastepnego niestety gdy potrzebny to zawiodl soniacz dobrych fotek niemam (a nie mam lodowego czlowieka )

przynajmniej mialem czas na picie piwa :D
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lipton » 17 lip 2007, 02:13 Re: weekend pod gwiazdami

Fakt bylo zajefajnie, obysmy to kiedys powtorzyli!! shon ja to sie chyba troche ciesze ze cie ten soniacz zawiodl :razz:


link do zdjec http://www.bubbleshare.com/myalbum/2004 ... bd/7173210

lipton
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 kwi 2007, 00:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 19 lip 2007, 19:56 Re: weekend pod gwiazdami

Stevie napisał(a):Czesc everyone,
this is steve, Ania's boyfriend. Wow....Gosh, what a wonderful weekend in wales!!! Thank you to everyone for making it so good!!! It was my best time ever camping and that was due to being there with the very best group of people!! Also the very best piwo ( polskie) of course!!!!!!!!!!!!!!!!!! hope to see you all again really soon, na razie

Me and Ania are planning to return to the same camp site, same spot where we put up our tents, on August Friday 3rd to Sunday 5th. so if you want to come with us, please feel free. it would be great to see you there!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorry i am writing in angielski but you will all have to teach me polski ok!!


Stevie


Hi, just great idea,
I am back from holiday in Poland on 1st of August.
Maybe anybody else will go on a trip for any weekend in August ?
The place there seems to be spooky. I like that

Jak ktos planuje wspolny wyjazd na ktorys weekend w sierpniu to dawajta, chetnie sie dolacze.
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 19 lip 2007, 20:36 Re: weekend pod gwiazdami

My od 8 do 12 czekalismy jak przestanie padac no i doszlismy do wniosku ze zadna przyjemosc jechac taki kawal w deszczu, no ale zeby nie tracic dnia ruszlismy do Warwick. Okolo 13 przestalo padac ale bylismy juz na miejscu. Zwiedzilsmy zameczek bylo cool :mrgreen: szkoda ze nie dolaczylismy do was, ale odbijemy sobie to na nastepnym wypadzie :grin:

pozdro

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 21 lip 2007, 11:09 Re: weekend pod gwiazdami

Impreza byla przednia.super ludzie i atmosfera :)
jezeli bedzie kolejny wyjazd to ja pierwszy sie pisze.
wiecej takich piwakow :)
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 22 lip 2007, 19:58 Re: weekend pod gwiazdami

Jako że Damian dzisiaj u mnie i boB'a wpadł pośmigać rowerkami to przywiózł przy okazji fotki robione swoim super-wypasionym aparatem lustrzankowym, a które zamieściłem poniżej:

http://www.bubbleshare.com/myalbum/2033 ... 11/7277780

enjoy ;)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 24 lip 2007, 14:01 Re: weekend pod gwiazdami

:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co tu wiecej mowic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Załączniki
plazandbob.jpg
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 25 lip 2007, 22:18 Re: weekend pod gwiazdami

Widze ze sa chetni na kolejny wyjazd. Super!!!. Ja i Steve wybieramy sie w weekend od piatku 3 sierpnia do niedzieli 5 sierpnia. Bedziemy tez na spotkaniu forumowiczow wiec mam nadzieje ze z osobami chetnymi uda sie omowic szczegoly.
Zastanawiamy sie tez nad zafundowaniem sobie raftingu.
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE