Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez vanilia » 30 lis 2014, 08:48 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

artur22xx, karaoke będzie 6 grudnia, start o 20.00, ale tak naprawdę do ok 21 nic się nie dzieje (ludzie się zwykle zbierają) , wstęp £2. Na FB maja swoje konto Jack Julian Polskie ( Polskie Karaoke Bham) . Udanej zabawy.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez artur22xx » 30 lis 2014, 14:55 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Vanilia, wielki dzięki za informacje, a to co Ty się nie bawisz?... w takim razie zadedykuję Ci 1 piosenkę:)

artur22xx
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 lis 2014, 19:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 30 lis 2014, 22:44 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

artur22xx, nie wiem czy bede, bo w sobote jest KSW i walczy Pudzian, Nastula i Kalidov :) . Nastepne karaoke bedzie 13-ego grudnia takze wtedy napewno bede :) i bedziesz mial okazje sie wykazac :). Naprwde jest tam wiele fajnych osob i jeszcze wiecej talentow.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez wredna_zolza » 1 gru 2014, 14:42 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Witam forumowiczów. :)

Chyba trzeba będzie się wybrać kiedyś do tego polskiego klubu.

Zgadzam się z @maciej93ja, parki są urokliwe i jak ktoś posiada rower - świetna perspektywa spędzenia wolnego czasu aktywnie. :)

Z ciekawych miejsc odwiedzanych przeze mnie to Victoria Park w Tipton. Mnóstwo wygłodniałego ptactwa, duża przestrzeń, skatepark, plac zabaw dla dzieci i siłownia. :)
Avatar użytkownika
wredna_zolza
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 33
Dołączyła: 1 gru 2014, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciej93ja » 1 gru 2014, 20:18 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Hej a ktoś chętny na wekkend na rower ja zapraszamy :-)
Avatar użytkownika
maciej93ja
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 30
Dołączył: 25 maja 2012, 20:08
Lokalizacja: Birmingham West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez wredna_zolza » 1 gru 2014, 20:28 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Ja bym się może ruszyła, ale nie wiem jak z pogodą, bo deszcze i mrozy mnie odstraszają :)
Avatar użytkownika
wredna_zolza
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 33
Dołączyła: 1 gru 2014, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 2 gru 2014, 18:06 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Zapraszam na kanały okolice Dudley fajne trasy rowerowe i atrakcje też się trafiają.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez artur22xx » 2 gru 2014, 22:56 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

vanila a to co Ty w sobote wolisz pooglądać facetów niż się zabawić:)... oj teraz to nie wiem co mam myśleć o Tobie:)... ale spoko Twój wybór, to ja sobie potrenuje śpiewanie;) a za 2 tygodzie już nie będziesz miała wymówki ;)

artur22xx
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 lis 2014, 19:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez turbovomiter » 4 gru 2014, 11:14 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

....też bym pojechał porowerować z wami w niedziele. Sobote mam zajeta do 14. A po 16 już ciemno :)
TurboVomiter
Avatar użytkownika
turbovomiter
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 39
Dołączył: 28 lut 2011, 21:07
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 4 gru 2014, 22:56 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

artur22xx, a moze jednak bede na karaoke, ma byc wydanie z Mikolajem :), hehe czyli bedzie zabawa :), bedzie sie dzialo :)... No zobaczymy.

Ktos jeszcze chetny na karaoke?

wredna_zolza, jak najbardziej polecam, jesli lubisz sie bawic, spiewac i smiac to karaoke jest dla Ciebie :). Pozdr
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Magdalenka25 » 5 gru 2014, 17:36 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

Hej wam wszystkim,
Pisze zeby jakby ktos z was nie wiedzial to jutro jest noc kabaretowa w Bham. Mize beda jeszcze bilety przed wejsciem.....
Ja niestety nie moge ale tak mysle ze moze ktos z was by chcial.
Pozdrawiam

Magdalenka25
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 24 sie 2014, 19:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mirozuch » 28 lut 2015, 03:29 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

witam mam te sam problem wieczorami i czesto chciał bym z kims porozmawiać o wszystkim i niczym by tylko zabic czas. Taka rozmowa z nieznajoma osoba to może być dobry sposób by opowiedzieć o swoich problemach jak i tym co dobre cie spotkalo danego dnia. Jeśli znow będziesz się nudzic napisz na priv. Karol


















































































































i

mirozuch
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 sty 2015, 13:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ad.riannaUK » 28 lut 2015, 17:58 Re: Pogadajmy o wszystkim I o niczym

artur22xx napisał(a):część
chciałbym się dowieć o tym polskim klubie bo nie słyszałem nic o nim
czy mógłby mi ktoś napisać kiedy jest to karaoke i w których godz,
chetnie bym coś pośpiewał, w Polsce na urlopie 1 co to idę na karaoke :)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
artur22xx napisał(a):część
chciałbym się dowieć o tym polskim klubie bo nie słyszałem nic o nim
czy mógłby mi ktoś napisać kiedy jest to karaoke i w których godz,
chetnie bym coś pośpiewał, w Polsce na urlopie 1 co to idę na karaoke :)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
Hej, czy bedzie moze ktos dzisiaj w polskim klubie? :-)

ad.riannaUK
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 12 maja 2011, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do TOWARZYSKIE