II Spotkanie forum bham.pl !!!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez bogunia » 21 sie 2006, 09:42 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

A więc ku mojemy zaskoczeniu było bardzo fajnie, ludzie na poziomie. Nie było nas wielu, ale było bardzo sympatycznie. Zapraszam wszystkich na kolejne!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 21 sie 2006, 13:03 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

potwierdzam,spotkanie bylo bardzo udane,szczerze mowiac juz czekam na nastepne, a co do ilosci osob to fakt-moze bylo nas nie za wielu ale dwukrotnie wiecej niz na pierwszym spotkaniu wiec jak tak dalej pojdzie wktotce bedzie nas spora gromadka :smile:
pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 23 sie 2006, 20:06 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

Witam witam !!!
:mrgreen:
a wiec spotaknie bardzo udane i bylo nas duzo wiecej!!!.Cieszy mnie fakt ze spotaknie sie odbylo mimo niesprzyjajacej pogody.Oto dostepne sa juz dwie fotki ktore bylo zrobione w bardzo niesprzyjajacych warunkach tloku dymu i itp. wiec prosze o ogladajacych o wyrozumialosc co do jakosci tych fotek ;) Cala impreza odbyla sie w Chintown :)

Tutaj linki:

fotka 1


fotka 2

Fotki te znajduja sie w galerii :)

Pozdrawiam tych ktorzy byli tam i mam nadzieje ze niebawem powtorzymy to spotkanie.
Niestety wiekszosc osob ktora pisala ze przyjdzie nie dotrzymala slowa ... moze odwagi im braklo ?!?!? hmm moze nastepnym razem ....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez justynkaii21 » 24 sie 2006, 11:44 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

Mam nadzieje ze jeszcze zorganizujecie takie spotkanie....ja wlasnie przylatuje 30 sierpnia do Birmingham ale niestety nikogo tu nie znam wiec takie spotkanie bylo by bardzo fajne. A tak przy okazji czy jest ktos z Bromsgrove lub okolic??? Pozdrawiam :wink:

justynkaii21
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sie 2006, 11:35
Lokalizacja: Bromsgrove
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 28 sie 2006, 20:09 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

Hej Lee!
Jak tylko wrócisz z Polski to daj znac trzeba zorganizowac wypad na kręgle i bilard tak jak planowalismy na II spotkaniu. Moze ktos się dolączy?....
pozdrawiam wszystkich :grin:

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 28 sie 2006, 21:01 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

ołłłłjeeee jak najbardziej :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 29 sie 2006, 04:58 Re: II Spotkanie forum bham.pl !!!

Zaluje,ze nie moglam do Was wszystkich dolaczyc i obiecuje,ze nastepnym razem sie poprawie.Wiosna w serduchu,stad to roztargnienie i ogolny chaos :lol: Wybaczcie...Pozdrawiam,pa

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE