VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez camilozeta » 30 lip 2007, 20:00 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

dorotajab napisał(a):Swoja droga to ma byc przez dwa tygodnie ladnie, moze jakis wypad grilowy do sutton coldfield?????


Tak, tak! My jestesmy za, dzieciaki chyba mozna bedzie zabrac?

Wyrazy wspolczucia z powodu torebki. Ile tych torebek ukradziono? To jakis masowy rabunek? O pieniadzach i dokumentach nie napisaliscie, wiec mamy nadzieje ze nie zginely.

Pozdrowionka od Kamila i Uli

camilozeta
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 sty 2007, 09:37
Lokalizacja: Bham, Las Palmas
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 30 lip 2007, 20:36 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Fajnie bylo... moim wszystkim znajomym sie podobalo.
Mnie tazke...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 30 lip 2007, 20:54 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

camilozeta napisał(a):Wyrazy wspolczucia z powodu torebki. Ile tych torebek ukradziono? To jakis masowy rabunek? O pieniadzach i dokumentach nie napisaliscie, wiec mamy nadzieje ze nie zginely.


dzieki. Torebki zginely dwie. Kolezanka stracila wszytkie dokumenty. Ja jestem stratna na jakies £300. aparat, kasa, dokumenty. moja wlasna glupota. Normalnie nie zabieram takiego "majatku" ze soba. tak naprawde to zal rzeczy ktore sa malo warte a moja duza wartosc odobista. takich co juz nigdy nie odzysakm a zlodziej pewnie wyrzucil do kosza :(

nie chce jednak marudzic i odtraszac od kolejnej imprezki. Bylo przeciez elegancko :)

Co do sutton coldfield to trzeba puscic osobny temat i jakos sie zgadac z chetnymi.
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 30 lip 2007, 21:08 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Jeszcze raz i ja dziekuje za mile przyjatko :lol: i wyraziki wspolczucia dziewczyny :cry:
Tak po za tym troche przy was odmlodnialem
Narka , do nastepnego :wink:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 30 lip 2007, 21:09 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzieki wszystkim za przednia zabawe. Bylo bardzo fajnie ale jakosc krotko znowu nie zdazylem wszyskich poznac.
Jesli ktos ma jakies zdjecia to zapraszm do wrzucania do galerii lub na maila .
nam niestety aparat sie zbuntowal i nie mamy tego zawiele ale jutro troszke dodam
dozobaczenia na kolejnych spotkaniach
dorotajab napisał(a):Swoja droga to ma byc przez dwa tygodnie ladnie, moze jakis wypad grilowy do sutton coldfield?????

pomysl spoko mam nadzieje ze termin bedzie mi odpowiadal
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jarosz » 30 lip 2007, 22:57 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

sutton to brzmi ciekawie !

jarosz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 45
Dołączył: 19 lip 2007, 17:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 4 sie 2007, 23:51 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Troche juz tu mieszkam i powoli mutuje w angola, wiec prosze o imprezy w sobote :P bo w niedziele to jak typowemu angolowi mi sie juz nie chce jak pomysle o pracy w poniedzialek :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Pav-Q » 6 sie 2007, 14:51 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Cześć,

Mój feedback:

Spotkanie - Zabawa świetna!

Poniedziałek - megakac, gorączka, "niewyjście" do pracy.
Wtorek - gorączka, ból głowy, lekarz, zwolnienie do końca tygodnia.
Środa - uciekam do Polski (a co ja będę siedział w Bham).

Next poniedziałek (dziś) - piszę te słowa...

ZGADZAM SIĘ z przedmówcą:

żadnych imprez w niedziele !!!
:: caveat emptor ::
Avatar użytkownika
Pav-Q
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 46
Dołączył: 7 cze 2007, 14:44
Lokalizacja: Zgorzelec-Konin
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 2 wrz 2007, 18:17 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Ej no dajcie znac kiedy i co nastepnym razem jest!!! troche daleko mam aleeeee dla chcacego nic trudnego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 19:20 ]
A jeszcze jedno gdzie macie jakies fotki ??? cos nie moge tu sie odnalezc buuuu :roll: :sad:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 3 wrz 2007, 20:48 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

wszystkie fotki sa w galerii :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ewulka » 30 wrz 2007, 21:06 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Witam Ludzie!!!! :mrgreen: Czy ktos już wie kiedy następne spotkanie??? Czy to jest gdzieś ogłaszane czy jak?

Ewulka
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Wiek: 43
Dołączyła: 30 wrz 2007, 19:29
Lokalizacja: Hall Green
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 30 wrz 2007, 22:27 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Mam nadzieje ze znowu nie bedzi wtedy kiedy bede na urlopie :sad: Bez pospiechu :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 4 paź 2007, 21:39 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

no w sumie faktycznie trzeba by cos nabroic znowu

bo mnie juz kosci strzykac zaczely od tego lezenia w fotelu
a i oczy lzawia od ksiazek
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 5 paź 2007, 09:57 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

No trzeba, bo na ostatnim spotkaniu jak sie pojawilem to prawie nikogo juz nie bylo...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 5 paź 2007, 17:54 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Insanity napisał(a):nikogo juz nie bylo...



ahahaha

bo ty za duzo na glowie masz to zapewne dla tego
a z knajpy do knajpy skakac to tez nie tak latwo :)

i powinnismy w ogole wprowadzic Bogusie w temat bo to ona taka prowodyrka ze snu pobudzi i do baru zagna
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE