VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez bogunia » 30 lip 2007, 05:39 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzięki wszystkim za super zabawe, miło było poznać nowe osoby! Szkoda tylko,że fajną zabawę popsuły czyjeś lepkie łapki , ale nie jesteśmy w stanie takich sytuacji przewidzieć - dziewczyny głowa do góry!!!

Dzięki Januszowi i Krystianowi nauczyłam się nowych ruchów tanecznych - trzeba to opatentować! Tancerz wieczoru - bez dwóch zdań wygrana idzie do Daniela!!!! :mrgreen:

pozdrawiam wyszystkich

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 30 lip 2007, 08:22 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

ooooo chora akcja z ta torebka dopiero teraz sie dowiedzialem :sad:


w spoleczenstwie byla rura

porazka
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 30 lip 2007, 12:49 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Ja rowniez bawialam sie swietnie (choc niestety krotko) i dzieki wszystkim za spotkanie :) Do zobaczenia na nastepnym !! :roza:
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 41
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pingwinek1986 » 30 lip 2007, 14:41 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzięki wszystkim za wspólną imprezę, ja się bawiłem bardzo dobrze :mrgreen: pozdrawiam !! :roza: :roza:

pingwinek1986
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 38
Dołączył: 28 cze 2007, 09:41
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marleneee » 30 lip 2007, 15:25 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Elloo, hmmm...zabawa byla super:) potanczylam, pospiewalam w swietnym towarzystwie..

:twisted:
Dziekuje wszystkim ktorzy mi pomagali przy szukaniu torebki, za pajacyka ktory mial mnie rozsmieszyc, dziewczynom, za to ze bylyscie zemna, za pomoc na policji itp i itd...

:roza: :roza: :roza:

ALE "ZLODZIEJA TOREBEK DZIEKUJEMY..." i zyczymy...p..r..... k....itp.

PS. Kiedy nastepna impreza??? :mrgreen:

Marleneee
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 45
Dołączyła: 27 wrz 2006, 15:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Piaski01 » 30 lip 2007, 15:39 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzieki za zabawe, :)
Avatar użytkownika
Piaski01
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 3 wrz 2006, 09:04
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 30 lip 2007, 16:05 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Moj pierwszy raz na imprezce forumowej :mrgreen:
Byle naprawde fajnie.I "krowy doiłem" :lol:
Na nastepnej tez bede.
Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów !!!
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Łazęga » 30 lip 2007, 16:11 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Niestety nie udalo mi sie przybyc :( Mam nadzieje, ze zalapie sie nastepnym razem.

Łazęga
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 41
Dołączył: 1 cze 2007, 16:40
Lokalizacja: City Road
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 30 lip 2007, 16:25 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

[quote="camilozeta"
w tym Velvet ledwie slyszalo sie swojego sasiada :-)
[/quote]

Nie slychac to bylo w poprzednim klubie. Tam nie slyszalbys wlasnych mysli.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sarkis » 30 lip 2007, 17:17 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

No więc muszę się przyłączyć do gratulacji. Naprawdę udana impreza, coraz to więcej ludzi przychodzi, coraz więcej pomysłów się rodzi, coraz więcej nowych znajomych, no nic więcej mi chyba nie potrzeba do szczęścia :wink:
Impreze faktycznie popsuł trochę ten incydent z torebkami, ale dziewczyny głowa do góry na nastepnej imprezie znajdziemy dla Was inne torebki - ładniejsze i obszerniejsze w wyposażenie :twisted:
Avatar użytkownika
Sarkis
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 42
Dołączył: 15 paź 2006, 14:35
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Osberic » 30 lip 2007, 18:23 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

A ja niestety zdradzilem spotkanie dla zeberek z grilla :) no ale coz trzeba bylo troche na sloneczku posiedziec bo ostatnio trochego malo bylo :D
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
HTML: NIE
BBCode: TAK
Uśmieszki: TAK
Avatar użytkownika
Osberic
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 48
Dołączył: 16 maja 2007, 23:30
Lokalizacja: Acocks Zielony
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 30 lip 2007, 18:34 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

wrzucie jakies fotki
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarosz » 30 lip 2007, 18:55 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzieki za super zabawe, bylo bomba. Kiedy nastepne spotkanko? aaa plazerman, jeszcze raz dzieki za jedynke na wejscie.ha! popracujemy jeszcze nad tym z Damianem... :mrgreen:

jarosz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 45
Dołączył: 19 lip 2007, 17:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 30 lip 2007, 19:30 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

faj nie bylo nie powiem zreszta jak zawsze spotkania forum Nabraly juz poprostu DOBREJ marki
fajne towary
dobry klimat bo tak wlasnie mialo byc
tylko ta niedziela dzisiaj myslalem ze nie wstane do pracy
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 30 lip 2007, 19:31 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

moze odpocznijmy troche od imprez, co? jak sie dorobie aparatu i nowej torebki to dam wam znac i znowu zrobimy imprezke:)

Swoja droga to ma byc przez dwa tygodnie ladnie, moze jakis wypad grilowy do sutton coldfield?????
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE