gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez diwad » 5 sie 2007, 11:35 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

nawet niezly pomysl ale nie wiem czy w parku wypada kopcic. nie liczyl bym na ladna pogoda bo to uk.dzieci bardzo lubie bo sa pocieszne ale bar to nie najlepsze miejsce dla nich.
moze tez wpadne. moge?

diwad
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 41
Dołączył: 1 sie 2007, 22:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 sie 2007, 19:32 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

diwad napisał(a):nawet niezly pomysl ale nie wiem czy w parku wypada kopcic. nie liczyl bym na ladna pogoda bo to uk.dzieci bardzo lubie bo sa pocieszne ale bar to nie najlepsze miejsce dla nich.
moze tez wpadne. moge?

ale z ciebie pesymista:)
mozna kopcic grile, wszyscy kopca :)
wpadaj jezeli tylko chcesz:) szeroki usmiech mile widziany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 5 sie 2007, 20:07 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

ja mysle ze skoro w niedziele i w miare wczesnie, to pojawimy sie z cala gromada....
pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez evika » 8 sie 2007, 12:10 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

a ja dopiero przyjezdzam do sutton 24 sierpnia... buuuuu.... :(
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez p.lewandowski » 9 sie 2007, 16:26 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

Mysle ze tez sie pojawie :)
Obrazek - Profil na golden line
Avatar użytkownika
p.lewandowski
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 37
Dołączył: 20 paź 2006, 22:53
Lokalizacja: Birmingham, Aston
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 9 sie 2007, 19:12 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

super.
w weekend albo poniedzialek jade na poszukiwania odpowiedniego miejsca na nasze grilowanie. takze najdalej we wtorek juz wszytko bedziemy dokladnie wiedziec. jak ktos ma ochote sie przyloczyc do poszukiwan niech da znac. Rower obowiazkowy :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 14 sie 2007, 13:35 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

A ja chyba rzuce prace w diably ;)
Dlaczego u licha wszyscy sie zawsze upieraja na niedziele :(

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Wiek: 44
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 14 sie 2007, 22:33 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

http://maps.google.com/maps/ms?f=q&hl=e ... &z=16&om=1

Miejsce spotkania : na prawo od Stonehouse rd. Pomiedzy droga a Wyndley Pool.

Czas spotkania godzina 16

Dzien: Niedziela

Przyniescie kielbaski i ewntulanie grila i wegiel. Ja skombinuje grila i rozpalke, ale na wszelki wypadek jak ktos moze niech rowniez przyniesie. Ponad to cos na czym bedziecie mogli sobie usiasc. Co do rozpalania grila w parku to wiem ze ludzie to juz robili, ale z legalnoscia tej aktywnosci nie wiem dokaldnie jak to wyglada. najwyzej zrobimy sobie piknik:)
Czy ktos wie o jakiejs knajpie w poblizu miejsca spotkania???? Tak na wszelki wypadek gdyby pogoda nawalila:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Stevie » 15 sie 2007, 09:41 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

hi there, if the weather is good we will be there!!!! :smile:

Stevie
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 16 lip 2007, 18:37
Lokalizacja: Leamington Spa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sarkis » 15 sie 2007, 16:51 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

W samym Sutton Coldfield Park nie daleko od miejsca spotkania, jest jakas knajpka. Nie jestem do konca pewien jednak czy nie jest to czasami restauracja. Tak czy siak mozna sprawdzic.
Avatar użytkownika
Sarkis
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 42
Dołączył: 15 paź 2006, 14:35
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez camilozeta » 15 sie 2007, 21:24 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

No to swietnie, jesli pogoda dopisze to bedziemy i my z dzieciakami.

Un saludo, Camilo

camilozeta
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 sty 2007, 09:37
Lokalizacja: Bham, Las Palmas
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarosz » 15 sie 2007, 23:37 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

:arrow: kielbaski i piwko? :razz: tam trzeba byc :!:

jarosz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 45
Dołączył: 19 lip 2007, 17:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 16 sie 2007, 15:24 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

nie wiem czemu zawsze czytam ten temat jako 'girl' a nie 'gril' chyba jestem jakis zboczony... ;/
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 16 sie 2007, 16:10 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

Mike napisał(a):nie wiem czemu zawsze czytam ten temat jako 'girl' a nie 'gril' ... ;/


glodnemu chleb na mysli:)
bedzie gril i beda girls
nadal nie znam nazwy knajpy nie daleko spotkania. ktos zna????????????????? trzbea ja wpisac na forum zeby wiedziec gdzie sie spotkac na wypadek deszczu. nie bedziemy przeciez sie spotykac w mokrym parku.
jak nikt nic nie poda to postaram sie w sobote ja znalezc, ale miloby bylo gdyby ktos z okolicy sutton sie odezwal i zaproponowal, co????
dzieki
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Sarkis » 16 sie 2007, 17:25 Re: gril w Sutton Coldfield 19 Sierpien????

Moge byc w bledzie ale wydaje mi sie ze knajpa jest gdzies w tej okolicy. Zaznaczylem przyblizona droge od miejsca z grillem do miejsca w ktorym prawdopodobnie miesci sie knajpa. Niestety nie jestem do konca pewien tejze lokacji wiec faktycznie przydaloby sie potwierdzenie :razz: http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&g ... &z=15&om=1
Avatar użytkownika
Sarkis
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 42
Dołączył: 15 paź 2006, 14:35
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE