24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Witam wszystkich
Czas na kolejna szalona noc :mrgreen:
kolejne spotkanie i kolejna okazja na poznanie nowych ludzi. Tym razem odbędzie sie ono 24 lutego w Niedziele o godzinie 18 w Panama Bar. Spotykamy sie w Niedziele ponieważ jest wygodniej i taniej dla właścicieli klubów zorganizować taka imprezę
właśnie w ten dzień tygodnia. Ci którzy muszą iść do pracy w poniedziałek niech sie nie martwią- imprezka zaczyna sie o 18 i trwa do północy. Mnóstwo czasu żeby sie pobawić, poznać nowych ludzi (a to główny powód żeby sie tam zjawić) i wyspać do pracy.
Na poprzednim spotkaniu było prawie 100 osób i wszyscy świetnie sie bawili- mieliśmy fantastycznego D.J'a, tańsze drinki i śliczna menegarke:) Tym razem będzie D.J i tańsze drinki :smile:

Single Vodka, Bacardi or Gin with Mixer - £2
Double Vodka, Bacardi or Gin with Mixer - £3

Single Vodka & Energy mixer - £2.50
Double Vodka and Energy mixer - £3.50

Bottle of Stella Artois - £2.50
Bottle Becks - £2.50

Tequilla Shot - £1.50
Aftershock shot - £1.50


Zapraszamy wszystkich chętnych- nowych uczestników forum i tych stałych bywalców, waszych znajomych i ich znajomych- im nas więcej tym lepiej. Impreza jest bezpłatna wiec przyjdźcie z kim tylko chcecie- tylko przyjdźcie bo naprawdę warto. Ja dzięki takim spotkaniom poznałam ludzi którzy bardzo umilają mi życie w Birmingham, a niektórzy zostali nawet przyjaciółmi na cale życie. Tym razem tez mam zamiar powiększyć moja listę znajomych.
Do zobaczenia

Panama Bar
Canalside Place
52 Gas Street
B1 2JT

24 Luty, godzina 18

http://www.mybrum.co.uk/birmingham/bars ... ma-bar.htm

pod powyzszym linkiem jest mapa i review:)

Jak trafić???
Z Broad Street musicie skrecic w Gas Street (ulica zaraz obok klubu Rococo Lounge i Risa) Należy iść ta uliczka jakieś 20 metrow i zejść na kanały zejsciem, ktore znajduje sie po lewej stronie ulicy. Następnie skręcić w prawo i kierowac sie wzdłuż kanałów w stronę Mailbox. The Panama bar jest pare metrów od zejścia nad samym kanałem i ma ustawione palmy przed wejściem.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez dorotajab, łącznie edytowano 2 razy
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Ok jak wroce z 3dniowej wycieczki po Anglii, dosc wczesnie to wpadne, bo i tak akurat bede w Bham... =o) mmm... Dorcia, Nasza Pannama Bar=o) Winuszje... :-D

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 11 lut 2008, 00:16 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

zapowiada sie smacznie:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

dajcie znac na glos ze bedziecie- bedzie latwiej ocenic sytuacje:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

hej hej.....
ostatnim razem zmogła mnie ptasia grypa ale teraz sie nie dam i przybędę na spotkanie :grin: czekajcie

Patrykk
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 29 kwi 2007, 11:46
Reputacja: 0
Neutralny

ja + nieokreslona liczba do 10 :) do zobaczenia
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 12 lut 2008, 17:04 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Spoko sie zjawie(mY;) :-D
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

dostalam dzis maila od managera ze wszytko jest zaklepane:) czyli ze widzimy sie za tydzien. calkiem sporo osob mowi (poczta pantoflowa), ze bedzie ale nie pisze nic na forum.... dajcie znac czy bedziecie to inni chetniej sie dolacza:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Ja sie zjawie napewno, tylko musze sie z kims przy byczku ustawic bo nie wiem gdzie to jest, nie znam Brum.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

Witam:)
zglaszam moja obecnosc;) jesli nic w planach w przyszlym tygodniu sie nie zmieni:)

sylvek:)
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 lut 2008, 21:26
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Bede, heheh, bede..... albo bedizemy, hehe... specjalnie dla Dorotki...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

Sobert napisał(a):Ja sie zjawie napewno, tylko musze sie z kims przy byczku ustawic bo nie wiem gdzie to jest, nie znam Brum.


trafic jest bardzo prosto pod ponizszym linkiem jest mapa

http://www.mybrum.co.uk/birmingham/bars ... ma-bar.htm

Jak trafić???
Z Broad Street musicie skrecic w Gas Street (ulica zaraz obok klubu Rococo Lounge i Risa) Należy iść ta uliczka jakieś 20 metrow i zejść na kanały zejsciem, ktore znajduje sie po lewej stronie ulicy. Następnie skręcić w prawo i kierowac sie wzdłuż kanałów w stronę Mailbox. The Panama bar jest pare metrów od zejścia nad samym kanałem i ma ustawione palmy przed wejściem.
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 17 lut 2008, 16:23 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

moze ja wpadne mam wolne w poniedzialek wiec kto wie ;)
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tonus » 19 lut 2008, 22:43 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

A wiec rowniez zapisuje sie na liste obecnosci. Milo bedzie was wszystkich poznac. Do niedzieli. pozdr.
Avatar użytkownika
tonus
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 41
Dołączył: 11 cze 2007, 22:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Chcialam grzecznie zapytac: Dlaczego w niedziele orgaznizujecie takie spotakania? Wiekszosci pasuje sobota. (Malo kto pracuje w niedziele). Chetnie bym sie wybrala. Juz od jakiegos czasu mam straszna ochote, zwlaszcza, ze juz tyle spotkan mnie ominelo. Prosze nastepnym razem zastanowic sie nad sobota!!! Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE