I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez LechWałęsa » 1 cze 2006, 19:10 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

spajki albo lajon...

Po pierwsze, jakby to byla dyktatura, to bys musial przyjsc, a tak mozesz sie wypchac :P
Po druge, robisz tyle bledow, ze chyba admin bedzie musial je poprawiac.
Po trzecie, to sa tutaj tez dziewczyny.
Po czwarte widze ze to Ty chcialbys uprawiac dyktature.
Po piate, sam nie jestes osoba "mloda, kreatywna i sprytna" taka osoba wymislilaby cos lepszego.

Wnioski:
-Jestes rozkaprysionym szczylem, z nadpobudliwym charakterem;
-Z zapendami dyktatorskimi (przyczyna moze byc brak akceptacji w swoim srodowisku oraz liczne kompleksy);
-Prawdopodobnie jestes damskim szowinista i nie masz kobiety;
-Po piate, ma to byc spotkanie forumowiczow, a nie spotkanie w celu poznania "Twojego" fajnego pubu.

Nastepnym razem proponuje jakis klub gejowski np. "Glamour" sa ciekawi ludzie, jest ciekawy klub, wystepy artystyczne, dobra muzyka, a geje odrazu rozpoznaja kto jest Straight, a kto nie :)

Pozdro for all!!
Ps. ale nic sie nie boj panie Marcinie P....Piotrowski (Troche gupio ze znamy nazwisko) Zarejestrujesz sie jescze raz z nowym nikiem i nikt nie pozna :) Internet fajna sprawa :D
Avatar użytkownika
LechWałęsa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 14 kwi 2006, 15:30
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 1 cze 2006, 19:46 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

do marcin.p
Spoktanie jest skierowane do ludzi ktorzy chca wypic browarka i porozmawiac w spokojnym miejscu.Nie jest to zadne "kijowe miejsce",bar jest na poziomie.
Wybralem to miejsce poniewaz uwazam ze latwo tam trafic i dla kogos kto mieszka tutaj juz rok czasu i dla kogos kto mieszka tu 2 miesiace.

PS."Nie wazne miejsce, ale ludzie"
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 1 cze 2006, 22:27 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

Do lech walesa. Mozesz mi zazucic wszystko ze jestem szczeniakiem dyktatorem, ze robie mase bledów, i ze nie mam kobiety. Brawo rozgryzlas mnie na cacy. Ale jednego nie mozesz mi zazucic : ze jestem tchózem i na pewno nie bede sie rejestrowal pod nowym nickiem.

ps genialna sprawa, wreszcie troche pieprzu na tym forum.

I bardzo mi sie podoba ludzie z charakterem, brawo. Jesli nadal jestem mile widziany to chetnie dolacze do tej pieknej bandy i sie napije piwa...


A do Lee sory stary troche przesadzilem, miales troche racji ktos musi podjac decyzje.


pozdrawiam wszystkich marcin piotrowski
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 1 cze 2006, 22:31 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

A i jeszcze jedno do Lecha Glamourous bardzo lubie i mam wielu przyjaciól gejów, wiec prosze mi nie najezdzac na kluby gejowskie. Nie zyjemy w ciemno-kaczogrodzi i tolerancji troche prosze. A jesli sobie zyczysz poodwiedzac kluby gejowskie to znam kilka calkiem niezlych, chetnie porobie za przewonika


MP
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LechWałęsa » 1 cze 2006, 22:34 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

marcin.p

ja o tych klubach serio mowilem, bo sa naprawde ciekawe, w Polsce takich chyba nie ma. ie wiem czemu pomyslales ze najezdzam...przeciez prawde powiedzialem :|
Przewodnika, nie potrzebuje...
Avatar użytkownika
LechWałęsa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 14 kwi 2006, 15:30
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 2 cze 2006, 10:31 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

witaj marcinie
zastanawia mnie troche twoje niezdecydowanie,zachowaniem przypominasz nieco kobiete w ciazy(zaawansowanej),moze ty jestes kobieta w ciazy?
:shock: .tak czy siak zapraszam na niedzielne spotkanie.bedzie okazja aby sie przekonac osobiscie jak to jest :idea:

pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 2 cze 2006, 17:55 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

moze sprobujmy utworzyc jakas liste osob majacych zamiar pojawic sie na spotkanieu,tak aby zaspokoic wlasna ciekawosc 8)

ja bede na bank,prawdopodobnie przyjde z kolega-suma =2
kto jeszcze?
pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 2 cze 2006, 18:46 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

no i ja bede :)
:D :D :D
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez mak » 2 cze 2006, 18:54 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

no ja tez bede, jak sie rozpoznamy :)?

mak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 maja 2006, 18:55
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Art » 3 cze 2006, 12:40 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

Bardzo prosto :D Wystarczy że się umówicie w jakimś konkretnym miejscu ( najlepiej jakiś znak szczególny typu pomnik, rzeźba ). Jak będzie stała grupa i na dodatek usłyszysz znajomy Ci Polski język, będziesz wiedział :D

Art
 
 

Nie wybranoPostNapisane przez mak » 3 cze 2006, 13:15 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

czyli ten windsor dalej aktualny?

mak
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 maja 2006, 18:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 4 cze 2006, 11:21 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

hejka!
jasne ze aktualny!!!
Proponuje spotkac sie przed pubem o 18!!!


Do zobaczenia !!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Art » 4 cze 2006, 15:17 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

No to nam zostaje tylko czekać na raport i kolejne spotkanie :D

Art
 
 

MężczyznaPostNapisane przez LechWałęsa » 5 cze 2006, 14:40 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

Widze, az posypalo sie od komentarzy dotyczacych spotkania...
Tylko nie moge ich znalesc! Do roboty! Napiszcie cus :P
Avatar użytkownika
LechWałęsa
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 14 kwi 2006, 15:30
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Art » 5 cze 2006, 17:50 Re: I spotkanie forumowiczow bham.pl !!!

No choć troszkę sie wypiszcie :D
Małą informacja czy się udało przynajmniej :D

Art
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE