Motocyklisci poszukiwani.....

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 26 lip 2007, 17:59 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Codziennie latam :twisted: W Polsce smigalem tylko jak swiecilo slonce i ciezko bylo mi sie przestawic na jazde w deszczu, ale teraz spox :!: Kombi przeciwdeszczowe zdaje egazmin. Jezeli chodzi o sprzeta to mialem dwie opcje: albo sciagnac swojego tutaj albo go sprzedac. Po dwoch dniach na allegro pogonilem swoja stara suczke i kupilem tutaj GSX-Rke. Tak jak pisze Matt, jak dobrze poszukasz kupisz tutaj cos dobrego. Ja szukalem na ebay i bike trade. Mialem kawalek bo az kolo Londynu, ale sie oplacalo :mrgreen: Jesli bedziesz potrzebowal jakiejkolwiek pomocy wal na gg :!: Jak cos podlecimy obadamy itd.

pozdro

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 26 lip 2007, 19:47 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

No to spoko też przed tym deszcem będe się musiał jakoś opatulić bo zmarzlak zemnie :( Ja moto będe kupował w takim składzie 180km od Birmingham , mają tam po szlifach i mocniejszych bombach motorki Więc napewno coś się wybierze Czyli laki jak będe leciał po sprzęt dla siebie to widze , że się piszesz na wycieczke

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 26 lip 2007, 20:08 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Pewnie, jadymy :!: ostatnio chodzi mi po glowie GSX-R 1000 wiec moze upatrze cos dla siebie przy okazji :wink: mini, jestes z KTK :?: jak jestes to pewnie wiesz o co mi chodzi :razz: , a deszcz.... nie taki straszny jak go maluja :mrgreen:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 26 lip 2007, 21:01 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

A nom jestem ale już nie jako klubowicz Sprzedałem Gsi kumplowi z osiedla Ale nadal aktywnie wkurzam czasem chłoapków z KTK A skąd wyczaiłeś ?? Ja nie pamiętam z forum twojego nicka Tam gdzie będe się wybierał po moto stoi GSXR1000 K2 2002 rok 9903 mil Nie uszkodzony za £3495 NIe wiem dużo mało ?? Napewno taniej jak w polsce albo inaczej jeszcze heh może nie jest tak dojechany I ktoś go sam serwisował

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 26 lip 2007, 21:32 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Skojarzylem nick i miasto. W KTK bylem jako dorian i smigalem czerwonym cabrio w dolnoslaskim. Na skoju bylem w 2005. Moze nawet sie gdzies tam mijalismy :mrgreen:

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 07:34 ]
Matt , odezwij sie do mnie w sprawie Paryza. Rezerwujemy hostel i prom, robimy sciepe.

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 31 lip 2007, 20:18 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

To jak się wam chłopaki wyprawa powiedzie to jakąś foto relacje poprosze :)

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 3 sie 2007, 21:03 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Hmm... wyprawa stoi pod znakiem zapytania szczegolnie dla mnie bo nie wiem czy przez granice przejade no ale moze sie uda :razz: gorzej jak mnie nie bede chcieli wpuscic z powrotem :roll: Wszystko juz mamy dopiete na ostatni guzik ( prom, hotel itd) ale koledze sprzet sie zje... i bedziemy z nim walczyc. Tak czy inaczej jak bedzie Si to fotki beda :mrgreen: Tym czasem moge zapodac taka mala namiastke z wyprawy do Walii.
Załączniki
e.JPG
Tu nas ponioslo :P
a.JPG
nawet na jakis zlocik sie zalapalismy
d.JPG
ahhh.... mozna tak bylo patrzec i patrzec :)

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 5 sie 2007, 07:15 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Fotki :lol: Wypas zazdroszcze jak diabli wam wrr i jescze ostatnio w tym tygodniu była taka pogoda , że ja cię ktęce Jak w pollandzie normalnie Wkońcu założyłem krótkie spodenki Już nie moge się doczekać jak po swoją maszyne będe jechał Dlatego dziś ide do roboty zamiast siedzieć sobie nad jeziorkiem które widze z okna , czeka mnie ostra zapierdalanka od 8:47 do 18:20 :( Ale co tam jeden przyświeca mi cel heheh A czemu boisz się laki , że mogą cie przez granice nie przepuścić ?? Dobra zbieram się taka pogoda dziś , że chyba bym nad morze skoczył na motorku jak bym miał :wink: 3m cie się

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 5 sie 2007, 22:22 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

mini, pracuj pracuj chlopie bo duzo tracisz :wink: to na kiedy planujesz zakup :?: jak cos dawaj cynka, podlecimy :!: :twisted:

Nie masz na imie Pawel czasem :?: A jeziorko tez mam przed nosem moze mieszkamy przy tym samym na Erdingtonie :?:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 6 sie 2007, 21:01 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

nie wiem właśnie może w tą niedziele :mrgreen: i jak coś to nie po jeden ale 2 moto :) Ogólnie to chce zrobić tak , że chce kupić moto tutaj ale bym sobie chciał je zajerestrować w pollandzie i teraz nie wiem jakie kwity musze mieć pisać umowe czy jak ?Zebym potem nie ganiał po jakieś papierki specjalnie do gościa od ktorego kupie

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 6 sie 2007, 21:22 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

2 moto.. wow ! szalejesz hehe wiesz nie glupi pomysl tez chcialbym miec polskie blaszki :twisted: no ale sa tego plusy i minusy... Ta niedziela :?: szkoda nie bedzie nas, ale trzymam kciuki :!: jak kupisz pochwal sie zdjeciami. No i jak cos mozna sie gdzies ustawic na przejazdzke :razz:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 6 sie 2007, 21:26 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

A ZAPOMNIAŁEM ODPOWIEDZIEĆ na twoje pytania hehe Mam na imie Romek i mieszkam nie na Erdingtonie lecz na Edgbastonie hehe :lol: szykaj Edgbaston Reservior na mapce Jest tam takie jeziorko mało które z okna widze :) Miła okolica :cool: Erdington też fajny bo kumpel tam mieszka i nie nażeka

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 26 lut 2009, 16:25 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Wiosna wiosna =) nareszcie cieplutko sie zaczelo robic (bywalo ze klejnoty odmrazalo =)) Wiem ze wiele wrucilo z nas do pl ale dla tych ktorzy zostali to moze jakis wypadzik bysmy zorganizowali... ktos chetny? pozdrawiam
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 19 wrz 2009, 20:55 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

no i umarlo smiercia naturalna
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 14 paź 2009, 05:59 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

ja bym gdzies skoczyl ale wczoraj moje moto wygladalo tak
Załączniki
P1010719.JPG
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez marcin.p, łącznie edytowano 2 razy
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE