IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 19 lis 2006, 16:47 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

Ok dzieki za interesujacy wieczór, Szkoda ze wiekszosc sie tak szybko zmyla . Lojalnym wielkie poklony , Lee na piwo idziemy na tygodniu co ty na to >????
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 19 lis 2006, 18:57 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

Dzieki Wam za przybycie i dobra zabawe!!!

Bez Was nie bylo by tego spotkania !!!

marcin.p, jak najbardziej!


ps.dotra do mnie jeszcze zalegle fotki to postaram sie umiesic w galerii
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 19 lis 2006, 22:11 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

Czesc, dalismy rade

Szkoda ze tak krotko byłem ,ale sluzba nie druzba, trzeba było do lozeczka... ostatnio po imprezie na drugi dzien w pracy zalalem turbine w silniku woda...wtajemniczeni domyslaja się o co chodzi, ale na szczescie historia rozeszla się po kosciach...a raczej po tlokach

Oj a krotko byłem, powtorze krotko i malo wypilem, oj malo, zidentyfikowalem może 5 osob, ale nie po to tam chodzimy żeby nabijac sobie pieczatki, no nie ? chodzi o chwile/moment/carpe diem

Do zobaczyska na kolejnym spotkanisku Poloniska w Birgimnisku
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 19 lis 2006, 22:56 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

Ty bys jaka fotke wstawil w profilu, Jacko bom Cie nie zidentyfikowal na imprezie :/
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 19 lis 2006, 23:00 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

dokladnie juz ktos mi na imprezie wspominal chyba Rondzik zeby kazdy mial identyfikatory z nickami ... wiadomo wtedy by bylo co i jak :)))
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 19 lis 2006, 23:51 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

hello !
wlasnie dodalem mnostwo nowych fotek !z IV spotkania !! i te gdzie jestesmy prawie wszyscy bo to roznie bylo pozniej jedni przychodzili inni juz musieli wracac... ale wiekszosc udalo zlapac sie w obiektyw:)))

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 lis 2006, 06:54 Re: IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

fajne fajne, jako pierwszy poogladalem ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE