Polska Impreza - Wielka Sciema

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 3 gru 2006, 10:31 Polska Impreza - Wielka Sciema

Witam

Mielismy wczoraj, niestey nieprzyjemnosc zawitac na Polska impreze organizowana w Pubie Hawthorns kolo stationu WBA. Sugerujac sie ulotka otrzymana w sklepie u Hindusa i reklama na tej stronie, postanowilismy zobaczyc jak wyglada ta impreza. I co bylo? Bylo wielkie nic. Zawitalismy do tego klub okolo godziny 21.00, czyli oczekujac , ze bedzie juz sporo ludzi, niestety bylo tak na ok 15 osob, z tego moze polowa to Polacy. Wracajac do tego co bylo tak ladnie napisana na ulotce i tej reklamie. Polska obsluga - 2 hindusowatych i jedna murzynka (Nie wiem moze maja polskie paszporty, ale po polsku nie gadaja). Polska kuchnia - chipsy z baru, Polski alkohol - poza piwem Tyskie nic innego z Polski nie bylo i wreszcie na koniec Polski Dj - tak to byl naprawde Polak, tylko gral tak taka sama muze jak inni Dj w innych angielskich klubach. Na deser zawitalo do tego klubu kilku policjantow z kamera, krecac cale towarzystwo. Zapytacie pewnie dlaczego? Niestety podobno dwie wczesniejsze imprezy byly tak udane, ze konczyly sie wielka awantura z przyjazdem policji , ktora konczyla impreze. Uhh nie ma jak Polska impreza. Tak dawno "dobrze" nie bawilismy sie. O godz 23.30 postanowilismy opuscic impreze. Wnioski:
Oddradzamy wszystkim wybieranie sie na ta impreze, strata czasu. Chcialbym tylko dodac pare slow do osoby zarzadzajacej ta strona. Najpierw moze cos sprawdz za nim cos zareklamujesz. Jasne, ty nie odpowiadasz za tresc reklam, ale one sa na twoje stronie i rzutuja na jej opinie. Osobe bedace ze mna na tej imprezie dorzuca jeszcze swoje komentarze, zeby nie bylo , ze jestem stronniczy.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Ostatnio edytowano 3 gru 2006, 19:45 przez John.Q, łącznie edytowano 1 raz
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 3 gru 2006, 12:06 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Witam
ja tam bylem z John.Q.
Bardzo dobrze opisales wczorajsza nasa sytuacje i zgdzam sie z Toba.
W czoraj na moje pytanie ktore zadalem manegerowi lub wlascicielowi (bo nie wiem kto to byl )gdzie to wszystko jest skoro sa ulotki odpowiedzial mi ze : byla tutaj polka ktora zajmowala sie tym wszystkim ale teraz juz jej niema.Wiec i nie ma kto sie tym zajmowac.
Dobrze czyli podsumowujac ta impreza jest w tej chwli jednym klamstwem i nabijaniem ludzi w butelke.

Moze kiedys byla tam impreza ale teraz........
Nie ma tam zadnej polskiej imprezy !!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez arzon » 3 gru 2006, 12:09 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

witam.
co do tejniby polskiej imprezy to zgadzam sie z johnem bo jadac tam liczylem na klimat podobny do imprez organizowanych na broad street a tu niestety-wielka porazka.tak naprawde najwieksza atrakcja wieczoru byl ten nalot policjantow ktorych zamiarem bylo zarejestrowanie na kamerce twarzy wszystkich osob znajdujacych sie w srodku-po co?prawdopodobnie na wypadek gdyby i ta imprezka skaczyla sie podobnie do ostatniej.szkoda slow-zawiodlem sie

pozdrawiam

arzon
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył(a): 1 maja 2006, 14:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 3 gru 2006, 12:11 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Witam

Ja również zawitałem w tym klubie ze swoja dziewczyna, I wszystko było zupełnie tak jak opisał przedmówca. Szkoda ze nie byłem pierwszym, który to opisze, bo kolega John Q bardzo delikatnie i subtelnie ujął ten temat :wink: (ja zrobiłbym to troszkę ostrzej) :twisted: .

Na dzień dobry w pubie powitali nas „przerośnięte” morusy, które (niepokojąco) z minuty na minutę mnożyli się przy barku. Po tym jak próbowałem zamówić cos do picia (w naszym języku) ciemnoskóra barmanka z ciemnoskórymi kolegami okazali się być bardzo nieśmiali bo najwidoczniej nie chcieli się chwalić swoja znajomością Języka polskiego (chociaż wątpię żeby oni wiedzieli nawet gdzie leży polska)
Główną atrakcja wieczoru był wyżej wspominamy nalot gromadki policjantów kamerujacych potencjalnych rozrubowiczow.


Na miejscu administratora jak najszybciej usunolbym reklamę tej imprezy ze swojej strony, zeby nie byc wspólwinnym wielkiego oszustwa swoich rodaków!!!!

Pozdrawiam Forumowiczow!!!

NIE DAJCIE SIĘ ZWIESC!!!
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 3 gru 2006, 13:48 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Bardzo mi przykro,
Osobiscie bylem w tym klubie przed dodaniem ogloszenia i nie stwierdzilem nic uchybnego. Byc moze na poczatku bylo w porzadku niestety nie jestem w stanie sprawdzac czy w klubie jest co impreze polska osluga itd. bo to nawet nie nalezy do moich obowiazkow.

Z drugiej strony do moich zadan nalezy informownie o polskich imprezach itp.
znajac zycie kazda polska impreza bedzie bedzie sie konczyla tak samo !!!!!!!!!!!!!
i o to nie mozecie miec pretensji do mnie bo to nie ja robie awantury w knajpach i nie przezemnie przyjezdza policja.

Prawdopodobnie opinie o wszystkich polskich imprezach beda zle o tej co bedzie 5 grudnia,
o imprezie w domu polskim ktora tez bardzo czesto konczy sie powybijanymi zebami i przyjazdem policji, nie wspominam kilku imprez ktore juz kiedys byly i ich nie ma bo zostaly zamnkiete rowniez z podobnego powodu. Dlatego tez moze wogule moze nie ma sensu dawania informacji na stronie ze cos takiego istnieje , no bo po co?? zeby ktos potem mial do mnie pretensje!! z drugiej strony po co jest ten portal ???

Oczywiscie dobrze ze poruszyliscie ten temat. napewno to przyblizy obraz tego miejsca innym ludzom ktorzy beda chcieli sie tam wybrac.
Z mojej strony przemysle sens informowania o takich wydrzeniach bo niestety nigdy nie da sie sprawdzic czy wszystko jest ok. a po co mam miec jakies nieprzyjemnosci skoro i tak nie mam z tego zadnych zyskow pozatym ze dzieki temu wiecej osób sie dowiaduje o stronie.Sens istnienia tego ostatniego tez przemysle.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 3 gru 2006, 14:31 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Adam, Ktos kto organizuje ta impreze nie jest teraz w porzadku wstosunku do Ciebie Adam i w stosunku do nas Polakow.Dlatego proponowal bym wyjasnic ta sytuacje.
Nikt nie ma do Ciebie pretensji.Kazdy wie jak takie imprezy wygladaja ale w tym przypadku to jest jawne nabijanie w butelke i nic to nie ma wspolengo z POLSKA IMPREZA.
Wszystkich zaintereowanych zachecam do powiadamiania o takich sytuacjach!
Trzeba zmienic obraz Polakow w Birmingham!
Zaden ciapoch nie bedzie robil mnie i innych polakow w balona i zarabial na mnie kase !
I ja bede z tym walczyl i nie tylko ja !!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 3 gru 2006, 14:47 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Ja nie bylemi raczej nie bede. Ludzie jak dlugo wy tu mieszkacie, przeciez takie fakty sa do przewidzenia. Pare pivek i sie niektórym naszym rodakom wlancza ulansko-dresiarska fantazja. Widzialem pare razy jak podpici polacy z w adikach wyladowuja swoja frustracje na niewinnych ludziach. Moja rada : Nie trzymajcie sie polskich impres. przeciez to nie takie trudne zamówic sobie drina w jezyku angielskim .

Dla przykladu :

Pint of lager please :)

Vodka and redbull , please make it dubble

Jd and coke

Jin and tonic please


Na boga ludzie jestescie w wielkiej brytnii Tu jest kulbów od groma i nie mówie tu o broad street gdzie miedzy bogiem a prawda nie ma klubu z prawdziwego zdazenia, no moze WORKS ale tez niebardzo .

Ja osobiscie polecam custard factory i Mitchu na Summer Row. Ok czasami kluby maja dress code , ale to tylko po to by nie wpuszczac tam dresiazy wozacych sie betami. I nie chzancie mi tu ze was nie stac , koszula i lepsze buty nie kosztuja cale wyplaty.

Nie chce nazekac ale naprawde odklejcie powieki i zacznijcie sie bawic w innych klubach . Powiecie moze ze sobie nie mozna sobie porozmawiac, ok jak bedziecie caly czas szukac polskiego towazystwa to komunikacja bedzie zawsze problemem. Odwagi troche.


Ostatnio jeden koles mi powiedzial ze jak zagadal do brytyjki i powiedzial jej ze jest z Polski to go zlala, ok ale nie zlala go dlatego ze byl Polakiem, zlala go dlatego ze byl mizerny i postawie moja miesieczna pensje ze kazda szanujaca Polka tez by go zlala.


Pozdrawiam wszystkich odwaznych do zobaczenia w fajnych klubach
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 3 gru 2006, 14:51 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Witam

Adam, taj jak napisalem w pierwszym poscie, nikt nie oczekuje od ciebie, ze bedziesz sprawdzal kazda impreze czy firme, ktora reklamujesz, bo to nie jest twoj obowiazek.Chodzi bardziej o to, ze ludzie beda pamietac gdzie sie dowiedzieli o tej imprezie a wiele wlasnie dowiedzialo sie o niej z twojej strony. Wiec ty tez na tym tracisz. Ta dyskusja ma na celu zwrocenie uwagi robienie Polakow w balona czy to przez Angoli, Polakow czy ci..a, zarowno jesli chodzi o takie imprezy czy inne aspekty zycia w Birmingham. Popieram Lee w 100%.Informowac, pisac o takich sytuacjach.
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 3 gru 2006, 15:03 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Witam

Pare slow do Marcina P

Nie pojechalismy tam, poniewaz nie znamy jezyka i tak bardzo chcielismy imprezowac z Polakami i zamowic sobie drinka po polsku, czy nas moze nie stac na koszule czy buty.Bardziej chodzilo o to , zeby sprawdzic jak Polacy potrafia zorganizowac przy wspolpracy impreze dla Polakow. Jaki wniosek? Nie potrafia. Zgadzam sie z toba w 100%, ze klubow tu nie brakuje i wybor jest.Tak w ogole, odradzasz imprezowanie z Polakami, a sam byles na spotkaniu forum? Cos nie tak? Pozdrawiam
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 3 gru 2006, 15:43 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

Lee napisał(a):Adam, Ktos kto organizuje ta impreze nie jest teraz w porzadku wstosunku do Ciebie Adam i w stosunku do nas Polakow.Dlatego proponowal bym wyjasnic ta sytuacje

oczywiscie to zrobie
Rozmawialismy z organiztorem na miejscu wszystko wydawalo sie w porzadku.
Powiedzial ze to jest impreza o charakterze przejsciowym w celu zbadania ilości zainteresowanych Polakow i przedstawil swoje plany, musze przyznac ze byly bardzo interesujace dlatego sie zdecydowalem na umieszczenie ulotki na stronie. Zreszto decyduje sie na informowanie o wszystkich imprezach o jakich wiem bo zalezy mi zeby w tym miescie zaczelo się cos dziac

Lee napisał(a):Wszystkich zaintereowanych zachecam do powiadamiania o takich sytuacjach!

ja tez, nawet ma powstac specjalny dzial na forum gdzie bedzie mozna opisywa wszelkie oszustwa itp ktore was spotkaly.

Lee napisał(a):Zaden ciapoch nie bedzie robil mnie i innych polakow w balona i zarabial na mnie kase


w tej sytuacji organizatorem jest anglik

John.Q napisał(a):Chodzi bardziej o to, ze ludzie beda pamietac gdzie sie dowiedzieli o tej imprezie a wiele wlasnie dowiedzialo sie o niej z twojej strony. Wiec ty tez na tym tracisz.

a czy jesli ktos znalazl ulotke w sklepie i poszedl na ta impreze to juz przestanie chodzic do tego sklepu?, lub zapamieta ze to wlasnie tam ulotke znalazl?.
Strona ma charakter informacyjny podawane sa informacje o imprezach i tam sa tez numery telefonow lub inne dane osob odpowiedzialnych za impreze, dlatego proponuje kontaktowac sie z tymi ludzmi bo oni organizuja ta impreze nie ja.
oczywiscie zalezy mi na tym aby informacje byly zgodne z prawda i zeby ludzie byli zadowoleni z korzystania z mojej strony, dlatego bede sie staral wyjasniac wszystko jesli dostane sygnal ze cos jest nie tak.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 3 gru 2006, 16:06 Re: Polska Impreza - Wielka Sciema

jeszcze jedno

Marcin.p. Nie musisz z nas robic jakis nieudacznikow. Twoj ironiczna odpowiedz na nasz (moj)post swiadczy poprostu ze nie zrozumials mojego sarkastycznego zartu, na temat nie prawdziwych informacji w reklamowce dyskoteki. Mial byc polski staff, dlatego zaraztowalem ze ten polski staff nic nie rozumial po polsku.
Dziekuje ze pokazales nam przydatnych zwrotow w pubie, ale wydale mi sie ze nawet nie znajac jezyka, rzucajac haslo np. wodka to kazdy zrozumie o co ci chodzi ze wzgledu na charakter miejsca. Idac do burdelu, powiesz sex tez pewnie domysla na co masz ochote.
Pozdrawiam!!

gorace pozdrowienia dla ADMINISTRATORA :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE