"topic" suitable for vegetarians

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez FX » 11 mar 2010, 22:44 "topic" suitable for vegetarians

Czesc nazywam sie Lukasz
# Czy sa jacys Wegetarianie/Weganie na tym forum ?

Jesli tak to :-D - prosze o wpis :!: .

A jesli nie to nie musicie sie wpisywac. :razz:

Szczerze mowiac to nie spotkalem jeszcze zadnego wegetarianina Polaka/ki.
Chcialbym zapytac jak sobie radzicie (wegetarianie) zyjac w share house'ach?


Obrazek

Peace
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 11 mar 2010, 22:50 Re: "topic" suitable for vegetarians

A pescatarian się wpisać? :027:




Są na tym forum i wegetarianie i weganie :grin:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez FX » 11 mar 2010, 22:56 Re: "topic" suitable for vegetarians

a pescatarian is not technically a vegetarian

...sorry :D

Ale szybka odp. btw.

Tez na poczatku bylem pescatarian'em nawet o tym nie wiedzac.

Mam nadzieje ,ze przeistoczysz sie w wegetarianke tak jak ja stalem sie wegetarianinem :D

Jako dieta ..to naprawde madrze ,ze nie jesz miesa bo to ...nie jest zdrowe w tych czasach



Peace
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 12 mar 2010, 09:23 Re: "topic" suitable for vegetarians

A ile czasu nie jesz padlinki?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 12 mar 2010, 11:36 Re: "topic" suitable for vegetarians

gdzies czytalem ze slowo 'wegetarianin' w jezyku indian Orinoko znaczy 'zbyt leniwy aby polowac' :-)

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 12 mar 2010, 17:59 Re: "topic" suitable for vegetarians

KA i PE napisał(a):gdzies czytalem ze slowo 'wegetarianin' w jezyku indian Orinoko znaczy 'zbyt leniwy aby polowac'

moze byc tak. Nawet logiczne! :mrgreen:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FX » 12 mar 2010, 20:57 Re: "topic" suitable for vegetarians

gdzies czytalem ze slowo 'wegetarianin' w jezyku indian Orinoko znaczy 'zbyt leniwy aby polowac' :-)

A w jezyku Aborygenow slowo "Kangur" oznacza "Nie wiem". Kiedy bialy czlowiek zapytal sie Aborygena co to jest to za zwierze on odpowiedzial nie wiem (co w ich jezyku kangur).

Zostawmy Aborygenow i Orkinkow w spokoju oni nie maja nioc do czynienia z wegetarianizmem.

Pierwszymi wegetarianami byli : Pitagoras i jego uczniowie w Antyku napewno nie Orkinokowie :D

Luiza:
Miesa nie jem ponad rok.

Uwielbiam makaron ze szpinakiem :D
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 12 mar 2010, 21:02 Re: "topic" suitable for vegetarians

To dawajcie jakieś fajne przepisy warzywniaczo owocowe. Chętnie sobie wszamię coś smacznego bez mięsa czasem, acz rezygnował z niego nie będę.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 12 mar 2010, 22:29 Re: "topic" suitable for vegetarians

FX napisał(a):Chcialbym zapytac jak sobie radzicie


siemka, ja tez chcialem zapytac jak sobie radzisz nie jedzac miesa ;) nie wyobrazam sobie niezjesc czasami polskiej kielbachy. oczywiscie nie nabijam sie zeby zaraz nie bylo tylko jest to dosc ciekawe, bo to jak by zrezygnowac z kolejnego nalogu.... co do zdrowej zywnosci to w tych czasach takze warzywa/owoce nie sa w 100% warzywami/owocami :/


pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 12 mar 2010, 23:28 Re: "topic" suitable for vegetarians

Może juto co powrzucam. Ja mięska nie jem 10 lat. Czasem na moim stole goszczą ryby. Więc musiałam się trochę wyszkolić kulinarnie. A ja na prawdę lubię dobrze zjeść.
Zwykle improwizuję, ale może jakiś przepis da się z tego złożyć :mrgreen: .

bo to jak by zrezygnowac z kolejnego nalogu

Dla mnie rzucenie mięsa było niczym w porównaniu z rzucaniem papierochów.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez FX » 13 mar 2010, 00:21 Re: "topic" suitable for vegetarians

Wow tez rzucilem papierosy ... dalem rade nie mozna o tym zapomniec :D

Co moge zaproponowac dobrego wegetarianskiego ?
Czesto jem ...wymyslam sam nie gotuje z ksiazek.

Spaghetti- sos pom. czosnek. cebula ziola... czarne oliwki ser zolty ewentualnie.Szpinak z makaronem :D mniam.|Nalesniki na slono z warzywami, tortilla z salatka z majonezem.Salataki z serem feta.
Chleb z oliwa z oliwek i czosnkiem.Kanapki ze szypiorkiem :D. AND SOOO OOON :D

Wymienilem co ja najczesciej jem ...ACZkolwiek jajka jadlem 2 miesiace temu ... i jakos mnie odrzuca coraz bardziej od nabialu ...nie uzywam masla ./..ale to jest juz moja sprawa wegetarianizm akceptuje nabial :D

CZY sa jacys Wege na tym forum ?

PEACE
Obrazek
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE