Moze jakis foto plener...?

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Alchem » 6 sty 2008, 15:52 Re: Moze jakis foto plener...?

Ja sie bardzo chetnie pisze na ten wypad (i na kazdy inny) jesli to nadal aktualne ;)
Wlasnie chcialem zalozyc nowy temat w poszukiwaniu amatorow wycieczek i fotografii, ale natknalem sie na ten :)
Do listy mozecie wiec dopisac mnie z osoba towarzyszaca i dajcie znac jak beda znane szczegoly - moje GG: 8422219
Szukam rowniez osob, ktorych interesuje mroczniejsza i bardziej brudna strona miasta - chodzi mi o eksploracje opuszczonych i industrialnych terenow i budynkow, ktore sa bardzo wdzieczna i trudna tematyka dla fotografow. To jest glowna moja pasja w tym temacie, a namiastke mozecie poogladac na mojej stronie - www.zone-a.com Stronka niestety dawno nie aktualizowana, ale pracuje nad przebudowa wszystkich galerii i calej strony.

...a dla podbudowania wycieczkowego klimatu fotka z dzisiejszego wypadu na rowerkach do Sutton Park

Obrazek

[ Dodano: Wto Sty 08, 2008 19:44 ]
i jeszcze jedna z tych samych okolic:

Obrazek

Alchem
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 maja 2007, 09:21
Lokalizacja: Zielona Gora
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez onyx80 » 15 sty 2008, 13:36 Re: Moze jakis foto plener...?

Hej hej witam po przerwie :) to jak z tym wypadem, jak narazie jest nas 4 chetnych, z tego co wiem :), a wiec czekam na propozycje co do terminu, mam nadzieje ze i tak w gre w chodzi tylko sobota lub niedziela, no i dobrze zeby pogoda byla znosna :).

Kilka dni temu zakupilem nowy sprzet i przydal by sie chrzest bojowy w terenie.

Pozdrawiam i czekam na odzew.

onyx80
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączył: 16 paź 2007, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 sty 2008, 09:05 Re: Moze jakis foto plener...?

Hej witam eszystkich milosników przyrody.


Sprawa jest nastepujaca, ja i mój kumpel czesto jezdzimy w fajne miejsca, czy to jezdzic rowerem czy to latac na paralotniach.( artyków na bahamie in progres) . Mamy auta i zazwyczaj znamy miejsca gdzie jest ladnie .


Jako ze zima mija i cieplo sie robi, planujemy wypad na rozruszanie kosci. 9 Lutego wczesnei rano wyjezdzamy na dzien. W zaleznoci od pogody planujemy kilka lokalizacji.


Long Mynd - Stropshire
Peak Districkt - niedaleko Manchesteru
Malvern Hills - niedaleko Malvern



Jezdzilismy duzo w zeszlym roku i planujemy to zrobic ponownie w tym. Jesli macie ochote sie dolaczyc, na cóz droga otwarta. Mozecie jechac swoimi autami, lub dopiac sie do nas. Oczywiscie dzielimy koszty wyprawy miedzy uczestników.

zapraszam do udzialu w ankiecie http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=1744


Wiec jesli macie ochote doswiadczyc pieknych okolicznosci przyrody...... piszcie obgadamy detale
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebastian » 25 sty 2008, 03:55 Re: Moze jakis foto plener...?

Czesc wszystkim ;)

Nie bylo mnie tu jakis czas i widze, ze kilka nowych postow sie pojawilo.
Swoje zdanie podtrzymuje i jestem chetny na wypadzik ze sprzetem w ciekawy plener.
Dysponuje 7-osobowym samochodem Renault Espace wiec mozemy zlozyc sie na koszty podrozy i podskoczyc sobie w dowolne miejsce.
Termin i miejsce jak widze wciaz do ustalenia. Proponuje spotkac sie przed wyjazdem, moze pub? Moznaby przeanalizowac kilka opcji i obgadac ogolnie temat.
Proponuje nadchodzacy weekend, moze niedziela wieczorem?
Nie wiem czy bede mogl jutro sprawdzic tu nowe posty wiec gdyby mnie nie bylo a byloby cos waznego do przekazania to smialo szukajcie mnie pod numerem kom 07737685975.

pozdrawiam,
Sebastian

PS Jesli ktos chce poogladac nowe fotki z mojego studia to zapraszam do galerii.
Wkrotce wrzuce kolejne zdjecia z juz wykonanych i przyszlych sesji :)
Osoby zainteresowane sesjami proszone sa o kontakt telefoniczny :)

Sebastian
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 42
Dołączył: 12 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 25 sty 2008, 09:02 Re: Moze jakis foto plener...?

( luty planujemy rowery , zobacz post pod turystyka. W niedziele chyba wybiezemy sie na Long Mynd do strobshire, na paralotniach polatac..... moze tam ???
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maxim1981 » 20 lut 2008, 23:24 Re: Moze jakis foto plener...?

hmm ... temat nam troche umarl, co?
Panowie ... jak tam u Was?
Moze jakies spotkanie, burza mozgow i cos wymyslimy??

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 42
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 21 lut 2008, 09:20 Re: Moze jakis foto plener...?

maxim wejdz pod turystyke... my mamy co weekend foto plener
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 4 mar 2008, 03:59 Re: Moze jakis foto plener...?

Witam dołączam się do grupy fotografów;)
Zdjęcia robię 8 miesięcy.
Tutaj taki widoczek. Troszkę zmiękczony, ale okolice bardzo fajne. Reszta moich zdjęć znajdziecie wchodząc na linki w stópce . W sumie bardziej mnie interesuje fotografia portretowa, glamour, fashion czy reportażowa, ale plenerem nie pogardzę
Obrazek
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez Fistuś » 4 mar 2008, 21:54 Re: Moze jakis foto plener...?

Witam.

Widze, ze w kierunku fotografii to tu sie troche dzieje. Sam jestem pasjonatem tej pieknej sztuki a w nie dalkiej pszyszlosci moze i w zawodowe hobby sie zmieni :-) Mnie bardziej kreci reporterka itp. Ale na plenererek (jesli bedzie ciekawa oferta) to takze sie pisze :-) Hehe a co kazdy by chcial zlapac uciekajace sloneczko za drzewo :-D

Pozdrawiam.
Załączniki
742674.jpg
To co lubicie :-)
Ostatnio edytowano 9 mar 2008, 18:29 przez Fistuś, łącznie edytowano 1 raz

Fistuś
 
 

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 4 mar 2008, 23:38 Re: Moze jakis foto plener...?

Fistuś, Mnie też interesuje reporterka. Więc można również na jakieś wydarzenie wspólne się wybrać:D Chyba, że będzie potrzebna akredytacja ...:P
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez Fistuś » 5 mar 2008, 22:44 Akredytacje tez mozna obejsc :D

Hehe spoko jak bys mialo info o czyms interesujacym co dzieje sie w B'ham to daj znac. Lub po prostu mozna polazic po centrum, ale jak z doswiadczenia wiem to reporterke uliczna najlepiej ''lapac'' w samotnosci :) Plenerek tez mile widziany.

pozdro.

Fistuś
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE