Moze jakis foto plener...?

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 3 gru 2006, 21:04 Moze jakis foto plener...?

jest tu moze ktos kto interesuje sie fotografia?? ja jestem od jakis dwoch lat fotoamatorem, jezeli jest jeszcze ktos kto byl by zainteresowany... i znalby fajne miejsce gdzie mozna pojechac o 5, 4 rano zrealizowac sie tworczo w temacie przyroda;] w koncu mamy zime ( co prawda angielska ale zime). zapraszam narazie do dyskusji na ten temat - zobaczymy czy cos wyjdzie?
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez onyx80 » 9 gru 2007, 16:56 Re: Moze jakis foto plener...?

Hej, no ja tez tak ok 2 lata bawie sie w fotografie, i mozna by gdzies w plenerek wyskoczyc, moje gg 3439363

Konrad

onyx80
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączył: 16 paź 2007, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 9 gru 2007, 18:10 Re: Moze jakis foto plener...?

pochwalcie sie potem swoimi dzielami....
super pasje macie ;)


pozdro :-D
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez onyx80 » 9 gru 2007, 18:23 Re: Moze jakis foto plener...?

No kawalek mojej "tworczosci" hehe :-D http://onyx80.zabobon.info/

onyx80
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączył: 16 paź 2007, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 9 gru 2007, 18:57 Re: Moze jakis foto plener...?

w temacie przyroda: polecam wspinaczke na haughmond hill [w shrewsbury]. troche walki z blotem, wiatrem, plucami pelnymi smoly i mozna porobic pare interesujacych fotsonow. widok wyjebongo, a samo w sobie wzgorze ma bardzo ciekawa flore no i cholernie stare skaly [maja 570 do 700 milionow lat]

Obrazek
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 9 gru 2007, 20:34 Re: Moze jakis foto plener...?

onyx80 napisał(a):No kawalek mojej "tworczosci" hehe :-D http://onyx80.zabobon.info/


bardzo ladne zdjecia...
aparacik tez masz fajny napewno bo jak ja pstrykam moim to zeby dojrzec co jest na focie trzeba urzyc wyobrazni :roll:

pozdrawiam :grin:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez onyx80 » 9 gru 2007, 21:18 Re: Moze jakis foto plener...?

olivka, "Imagination is more important than knowledge" i tego sie trzymajmy :)

onyx80
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączył: 16 paź 2007, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 9 gru 2007, 22:21 Re: Moze jakis foto plener...?

onyx80 napisał(a):olivka, "Imagination is more important than knowledge" i tego sie trzymajmy :)


hihihi co racja to racja...
czasami wydaje mi sie ze w wyobrazni i marzeniach bujam przez wiekszosc czesc dnia :mrgreen:

robisz zdjecia tylko w plenerze czy bawisz sie tez w foto sesje z ludzmi?
widzialam zdjecia robione przy swietle swiecy i fajne cienie padaly na twarz,cialo..
fajna sprawa.

chyba wiem co chce od mikolaja w tym roku - aparat !! hihi :-D
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez onyx80 » 11 gru 2007, 19:24 Re: Moze jakis foto plener...?

No ludzie sa ciekawym tematem do zdjec ale jak narazie ciezko kogos znalesc do pozowania :)

onyx80
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączył: 16 paź 2007, 16:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebastian » 18 gru 2007, 14:41 Re: Moze jakis foto plener...?

Hej.

Chetnie dolacze do Was.
Fotografuje od kilku lat - kiedys amatorsko, dzis zarobkowo choc co to za roznica :)
Wazne, ze jest to pasja, ktora wciaga doglebnie i pochlania w calosci :)
Moja galeria: link niezgodny z regulaminem
Shrewsbury brzmi interesujaco. Pisalbym sie na to jednak najwczesniej w polowie stycznia.

pozdrawiam,
Sebastian

Sebastian
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączył: 12 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 18 gru 2007, 18:29 Re: Moze jakis foto plener...?

jestem zaskoczony ze ktos w ogole odpowiedzial na ten temat po, bagatela, roku czasu;]

polowa stycznia brzmi dobrze rowniez dla mnie. moze wtedy bedzie troche spokojniej niz teraz. moze. sprawdze tylko gdzie dokladnie jest to haughmond hill - dawno nie bylem poza miastem;]

seba robisz dla jakiejs agencji czy na wlasna reke?

kilka moich zdjec mozna obejrzec na www.tomi09pl.deviantart.com
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebastian » 18 gru 2007, 18:37 Re: Moze jakis foto plener...?

tomi09pl, jak widzisz sa tacy, ktorzy pstrykaja by zyc i zyja by pstrykac :D
Wstepnie polowa stycznia jak najbardziej. W kolejnych terminach moznaby o Walii pomyslec bo tam to naprawde jest co robic z aparatem :)
Pracuje dla indywidualnych klientow, choc za miesiac otwieram sobie swoje studio i mam zamiar rozpoczac tez jakas wspolprace.

Dysponuje samochodem na 7 osob wiec moglibysmy zebrac wieksza ekipe i wyskoczyc rekreacyjnie w teren - niekoniecznie wszyscy z aparatami :)
Moze dziewczyny beda tez zainteresowane wyjazdem ... jestescie? :>
Ja jestem otwarty na taki wypadzik. Autko moge zabrac, koszty policzymy na wszystkich i wyjdzie naprawde niewiele.

Mam nadzieje, ze temat nam nie zgasnie i wyjedziemy sobie na jakas wycieczke.
Zainteresowani - wpisywac sie :)

pozdrowionka
Seba

Sebastian
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączył: 12 lip 2006, 20:47
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 18 gru 2007, 23:40 Re: Moze jakis foto plener...?

ciekawe zdjecia panowie (chyba sami panowie jak na razie) :)

tak trzymac !!!

pozdrawiam
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 19 gru 2007, 09:14 Re: Moze jakis foto plener...?

ogladam Wasze dziela i.... moge tylko pogratulowac zdolniachiii z was.

naprawde fantastyczne prace.

;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 19 gru 2007, 19:47 Re: Moze jakis foto plener...?

hehe, wlasne studio to brzmi calkiem fajnie;] moze kiedys mi tez sie uda. narazie korzystam ze studia w collegu;p

walia tez jest calkiem dobrym pomyslem. bylem raz i jestem zachwycony. w sumie to wielka brytania ma kilka ladnych krain geograficznych pomijajac birmingham i okolice.

czyli w sumie narazie jest nas trzech piszacych sie na wypad (onyx, seba, ja) ktos jeszcze?
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE