2 kraje/kultury -1 zwiazek

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

PostNapisane przez Guest » 15 lip 2010, 00:26 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Mnie guzik obhodzi jej zycie, moje pytania mialy na celu zwrocenie jej uwagi na rzeczy, ktore moga byc pozniej powaznym problelem w tym zwiazku. Ale niestety nie wszyscy potrafia zrozumiec sens takiej rozmowy...
Na szczescie osoba, ktora pytalem dobrze to zzrozumiala i przemyslala to juz wczesniej.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 15 lip 2010, 07:03 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Draco napisał(a):Mnie guzik obhodzi jej zycie, moje pytania mialy na celu zwrocenie jej uwagi na rzeczy, ktore moga byc pozniej powaznym problelem w tym zwiazku


ale dlaczego czujesz sie w obowiazku zwracac jej uwage???
zakladam ze karen nie ma 12 lat i potrafi decydowac o sobie :mrgreen: i Twoje przemyslenia nie sa jej do niczego potrzebne.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 15 lip 2010, 07:12 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

A moja corka jest z czarnym chlopakiem i ja nie mam nic przeciwko temu,chlopak jest grzeczny,mily dobrze ulozony wychowany w wierze katolickiej,a to ze ma czarny kolor skory nie swiadczy ze jest gorszy od innych.To nie kolor skory wyroznia ludzi tylko ich kultura,zachowanie i w ogole podejscie do zycia.W sobote razem do Polski leca :grin:
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 15 lip 2010, 07:24 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Hanoka77 Dziekuje za wsparcie ;)

Co do Draco Czy ty myslisz,ze ja beda sie przejmowac tym co napisales? O problemach w przyszlosci itd?? Jezeli teraz jest nam razem ok i wszystko sie uklada to nie moge zakladac,ze po slubie bedzie inny .
Z Polakiem tez nigdy nic nie wiadomo bo slyszalam tez,ze Polacy zmieniaja sie po slubie.
Tak dla porownania : Maialam wczesniej Polaka 6 lat zdradzil mnie dwa razy, weekendy siedzialam sama w domu bo on imprezowal, zarabial dobra kase wiec chcial zebym siedziala w domu i mu gotowlala!!
A teraz : wychodze sama jezeli chce ale zazwyczaj razem i moge normalnie pracowac. Wiem na 100% ze nigdy bu mnie nie zdradzil.
Milego dnia!

Anastazja Gratuluje podejscia :)
Moi rodzicie tez byli na poczatu przeciw ale jak go poznali osobiscie to zmienili zdanie.
Nie mozna z gory mowic,ze ktos jest nie dobrym czlowiekiem jezeli sie go nie zna!

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 15 lip 2010, 07:39 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Dokladnie nie jeden Polak moglby sie wiele nauczyc od takiego czarnoskorego chlopaka...Bo kultura u niektorych Polakow wymaga delikatnie mowiac pewnej korekty,zreszta nie tylko Polak bo kazda narodowosc ma swoje czarne owce....i nie ma co wszystkich wrzucac do jednego wora,czlowieka trzeba poznac by moc go ocenic.
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 15 lip 2010, 07:49 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

olivka napisał(a):mi bardziej chodzilo o przymiotniki jakie uzylam ze kazdy marzy o takiej fajnej dziewuszynie....


zbyt idealizujesz Polki. Co druga nie widzi nic poza końcem własnego nosa, mają przerost własnego ego i nie są godne zaufania bo za plecami potrafią obrobić tyłek. W Polsce ledwo ledwo wiązały koniec z końcem a tu zgrywają wielkie panie. Cóż, kto z większej wiochy przyjechał ten większym panem się staje.

[ Dodano: Czw Lip 15, 2010 08:53 ]
Anastazja napisał(a):dobrze ulozony wychowany w wierze katolickiej


czyli jakby był innego wyznania, ateistą czy nie daj boże poganinem to pocałowałby co najwyżej klamkę?
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 15 lip 2010, 08:14 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Przemek nie,jesli chodzi o wyznania to jest mi wszystko jedno w co kto wierzy,wazne by byl dobrym czlowiekiem,piszac o tym ze ten chlopak jest katolikiem chcialam powiedziec ze nie kazdy ciemny jest muzulmaninem itp...
Andzia
Obrazek
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 15 lip 2010, 08:43 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Anastazja napisał(a):Przemek nie,jesli chodzi o wyznania to jest mi wszystko jedno w co kto wierzy,wazne by byl dobrym czlowiekiem,piszac o tym ze ten chlopak jest katolikiem chcialam powiedziec ze nie kazdy ciemny jest muzulmaninem itp...


dla mnie też nie jest ważne kto do jakiego modli się Boga lub nie ale to że wyznaje zasadę " nie rób drugiemu ...... na wycieraczkę :-D ".
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 15 lip 2010, 14:10 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

karen napisał(a): On mowil,ze moglby zmienic religie po to zeby wziasc slub w kosciele ale szczerze mowiac mnie az tak bardzo na tym nie zalezy.
.


karen, jezeli kiedys chcielibyscie wziasc slub koscielny to Twoj partner(z tego co czytalam to jeszcze nie maz ;) ), nie bedzie musial zmieniac religii ;) . Strona papierkowa slubu wyglada troszke inaczej, a tak cala ceremonia odbywa sie dokladnie tak samo. poza jednym wyjatkiem-Twoj przyszly maz nie przystapi do komunii.
Tak tylko Ci o tym pisze, zebys wiedziala na przyszlosc ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maniek2140 » 15 lip 2010, 16:01 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

yo
po czym poznac polaka w angli ?
po plecaku
a polke w angli ?
po ci***ak

pozdrawiaqm wszystkie glupie pizdy ktore mysla ze ci owi ci..a obiecali im niewiadomo co ?zastanawiam sie co?
ze one sa z nimi
jak i tak kazdy wie jaki maja oni stosunek do kobiet a pozatym wiekszosc tych ci***ak ma zony u siebie w kraju
a co sie tyczy jezyka to wazne zew polka rozumie dziga dziga i tyle
pozdrawiam

maniek2140
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 sty 2007, 22:08
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez jed » 15 lip 2010, 16:09 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Draco nie czul sie w obowiazku wtykac nos w nieswoje sprawy, ale wyszedl z zalozenia, ze posiadl pewien stopien wiedzy o konkretnym wyznaniu i chcial wiedze ta poddac probie w stosunku do realiow zwiazku Karen. Wydaje mi sie to calkiem na miejscu w tym temacie. Inna sprawa, ze przybral poze nieco protekcjonalna, ale pamietac musimy ze komunikacja za posrednictwem klawiatury tez rzadzi sie swoimi prawami.
Stety-niestety wpojono mi wiare w Boga i jedyne co moge o sobie powiedziec, to ze moj bardziej swiadomy umysl wyksztalcic juz potrafil brak wiary w religie, co nawet udawalo mi sie do tej pory dosc konstruktywnie bronic. Dziwi mnie jednak Wasza beztroska jak idzie o swobode wspolzycia w parach mieszanych pod wzgledem religijnym. To religie monoteistyczne i mimo ze w swoich zalozeniach niejednokrotnie zbierzne, do tego tak popularne, ze pelne w gronach swoich wyznawcow od zwyklych hipokrytow, to trudno jest mi sie oprzec wrazeniu ze Karen bagatelizuje te kwestie.
Dzieci beda mojej religi i beda ochrzczone.(...) On sam zaproponowal zeby bylo mojej religii bo jak twierdzi bedzie dla dziecka lepiej w przyszlosci bo wszyscy mysla, ze muzulmanin to terrorysta. (...)
(...)On jest w Uk juz 10 lat i nie zyje wg zasad jakie sa w jego religi. Zyje jak kazdy z nas. Nie jest az tak bardzo wierzacy. (...)On mowil,ze moglby zmienic religie po to zeby wziasc slub w kosciele ale szczerze mowiac mnie az tak bardzo na tym nie zalezy. (...) On naprawde nie zachowuje sie jak prawdziwy wierzacy muzulmanin.

To sa sprawy dosc fundamentalne i mysle, ze wolno mi jest napisac iz sprawy te nalezy rozstrzygnac bezkompromisowo. 2 lata to w mojej opinii zwizek naprawde mlody i zywie nadzieje, ze przeszlosc:
Maialam wczesniej Polaka 6 lat zdradzil mnie dwa razy, weekendy siedzialam sama w domu bo on imprezowal, zarabial dobra kase wiec chcial zebym siedziala w domu i mu gotowlala!!

nie przeslania Ci terazniejszosci. Musisz sie ze mna zgodzic, Karen: to wspolne patrzenie w przyszlosc i zrozumienie czynia zwiazki owocnymi, a nie zatracanie sie w braku wad poprzednich sympatii. To znowu: nie ma zwiazku z narodowoscia.
Przepraszam za inteligencki (?) styl, to wynik mojej proby wyrazenia siebie i walka z osobistymi watpliwosciami. Staram sie byc daleki od karykatury mentora, komentuje tylko to co ,wydaje mi sie, slusznie zauwazam.

Yo
@Maniek: "kazdy" i "wiekszosc" to wielkie slowa, nie naduzywaj ich. Jesli moge zasugerowac (a moge), to zastanow sie najpierw nad soba, bo do zastanawiania sie nie zostales stworzony. Jak ichie o jezyk to dziga dziga przysluguje tym z zigu zigu i to by bylo na tyle, wracaj do piaskownicy.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 15 lip 2010, 18:19 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Przemek!!!!!!!!!! Co racja to racja :)
Na szczescie sa jeszcze kobiety szanujace sie :);D
Ja dziele zycie z Polakiem i jestem najszesliwsza kobieta na ziemi !!! Jest najlepszy pod kazdym wzgledem i ciesze sie ze potrafilismy sie odnalesc w Uk !!!

pozdr

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 15 lip 2010, 18:31 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

jed napisał(a):Draco nie czul sie w obowiazku wtykac nos w nieswoje sprawy, ale wyszedl z zalozenia, ze posiadl pewien stopien wiedzy o konkretnym wyznaniu i chcial wiedze ta poddac probie w stosunku do realiow zwiazku Karen


niech draco sobie zatrzyma ta wiedze dla siebie
a my pozwolmy doroslym osobnikom decydowac o wlasnym szczesciu i zyciu ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karen » 16 lip 2010, 11:53 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

Kitty Z tego co wiem to m zona wziasc slub w kosciele ale anglikanskim bo moi znajomi tak zrobili . Ale ja nie cche isc do anglikanskiego. Nie wiem czy jest mozliwosc wziecia w katolickim bez jego chrztu, komunii itd.

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 16 lip 2010, 12:22 Re: 2 kraje/kultury -1 zwiazek

karen napisał(a):Kitty Z tego co wiem to m zona wziasc slub w kosciele ale anglikanskim bo moi znajomi tak zrobili . Ale ja nie cche isc do anglikanskiego. Nie wiem czy jest mozliwosc wziecia w katolickim bez jego chrztu, komunii itd.


Tak tak, jak najbardziej jest mozliwosc wzieca slubu w kosciele katolickim. Moj maz byl wyznania anglikanskiego jak bralismy slub 2 lata temu ;) . Takze tak jak pisalam, strona papierkowa slubu inna, ale ceremonia odbywa sie dokladnie tak samo ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE