Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez Vendetta » 27 lis 2011, 01:33 Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

Hej wszystkim, tak się zastanawiam czy są tu jacyś metalowcy/rockowcy. Jestem w UK któryś już raz z kolei i żadnego polaka z takimi upodobaniami nie spotkałam(może to pech).
Jestem Karolina, mam 22 lata i słucham takiej muzyki, 6 grudnia jest koncert def leppard, motley crue i steel panther, wybiera się ktoś może? Bo iść samej na taką imprezę nie za fajno.

Pozdrawiam! :).
Avatar użytkownika
Vendetta
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 27 lis 2011, 01:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 27 lis 2011, 11:19 Re: Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

Jest nas tu dużo tylko jakoś nie możemy się na siebie natknąć w prawdziwym życiu :580:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

dokładnie tak jak powyżej :P
Na def lepard nie ide, ale szukam jakis ludzi na Dark Funeral i Belfegor w lutym i Enthroned w kwietniu.

Dodano: -- 27 lis 2011, o 11:44 --

...wcześniej też jest sporo koncertów, co tydzień jest coś. Jednak że na tygodniu nie mam za bardzo czasu (no chyba ze gra coś naprawdę dobrego to biorę wolne) dla tego pozostają weekendy.
TurboVomiter
Avatar użytkownika
turbovomiter
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 39
Dołączył: 28 lut 2011, 21:07
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Vendetta » 27 lis 2011, 15:53 Re: Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

No właśnie tu jest taki problem że dobre koncerty są w tygodniu- Kto to wymyślił?! :P.
Na def leppard specjalnie wybłagałam wolne bo to marzenie moje było i do końca nie wierzyłam że się spełni.
Może trzeba wymyślić jakąś możliwość spotkania, jakaś knajpa, koncert. Zawsze to lepiej z kimś niż samemu z angolami :twisted: :580:.
Avatar użytkownika
Vendetta
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 27 lis 2011, 01:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mihał » 16 lut 2012, 22:16 Re: Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

sa sa;D.a ja sie zastanwiam czy sa Rasta tutaj;)

Mihał
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 lut 2012, 21:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 16 lut 2012, 23:49 Re: Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

nooooo tak. Jakoś przegapiłem ten wątek. Tak czy siak też jestem mrocznym metalowcem ... w głębi serca ;).
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Ja swego czasu dużo słuchałem metalu w czasach kiedy pracowałem na frezarkach CNC w branży lotniczej.
Głównie słuchałem lżejszego kalibru: duraluminium, stopy tytanu, ale sporadycznie też stali. Fajnie się słucha, ale jak to mówią: wszystko dobre w odpowiednich proporcjach, więc żeby nie przesadzić z tym dobrem zacząłem stosować tłumiki na uszy :D
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

plazermen napisał(a):Ja swego czasu dużo słuchałem metalu w czasach kiedy pracowałem na frezarkach CNC w branży lotniczej.
Głównie słuchałem lżejszego kalibru: duraluminium, stopy tytanu, ale sporadycznie też stali. Fajnie się słucha, ale jak to mówią: wszystko dobre w odpowiednich proporcjach, więc żeby nie przesadzić z tym dobrem zacząłem stosować tłumiki na uszy :D


Oj Pazio Plazio, brakuje tu Ciebie!!!!
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez skullita » 20 lut 2012, 21:57 Re: Ludzie słuchający rocka/metalu lecz nie tylko!

ja jestem fanem Pink Floyd, i rocka z lat '70. niestety ciezko kogos spotkac z takim gustem muzycznym :P

Dodano: -- 20 lut 2012, o 21:57 --

ja jestem fanem Pink Floyd, i rocka z lat '70. niestety ciezko kogos spotkac z takim gustem muzycznym :P

skullita
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 31
Dołączył: 29 lip 2009, 16:05
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 0
Neutralny

Ciężko spotkać fana Pinka Floyda? To jakaś nowość. W Polsce łatwo spotkać a w Anglii to chyba co drugi człek jest fanem tego bandu. No co prawda zależy jeszcze gdzie się chadza tych fanów spotykać. Poza tym nie ma co się zawieszać na jednaj kapeli albo na jednej dacie czy gatunku muzycznym. Psychodelicznych wyczesanych kapel powstało dziesiątki po Pinkach, np Ozric Tentacles: (25 jakoś płyt?), Hidria Spacefolk, Cybotron, Zodiak, Hawkwind, Tangerine Dream.... brać całymi łapami i korzystać. A jak mało to podgatunków progu jest co najmniej kilka:

Canterbury Scene
Crossover Prog
Eclectic Prog
Experimental/Post Metal
Heavy Prog
Indo-Prog/Raga Rock
Jazz Rock/Fusion
Krautrock
Neo-Prog
Post Rock/Math Rock
Prog Folk
Progressive Electronic
Progressive Metal
Psychedelic/Space Rock
RIO/Avant-Prog
Rock Progressivo Italiano
Symphonic Prog
Tech/Extreme Prog Metal
Zeuhl
Prog Related
Proto-Prog

Walić gust muzyczny. Gust jest dla początkujących. Trzeba w sobie wrażliwość muzyczną rozwijać.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE