Studenci z Birmingham?

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Luke1112 » 2 gru 2011, 22:15 Studenci z Birmingham?

Hej.

Skończyłem właśnie studia fotograficzne w okolicach Birmingham i przeprowadziłem się do miasta razem ze swoją partnerką. Z tej okazji większość znajomych się porozjeżdżała lub mieszka daleko. Miło by było poznać jakichś nowych ludzi do spędzenia wolnych chwil.

Do usłyszenia!

Luke1112
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 gru 2011, 21:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 9 gru 2011, 19:59 Re: Studenci z Birmingham?

Cze własnie kombinuje jakieś spotkanie przy piwie.. Jak coś to dam znać. Pozdro..
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 11 gru 2011, 20:47 Re: Studenci z Birmingham?

a gdzie dokladnie skonczyles studia bo ja szukam dobrej uczelni wlasnie by kontynuowac fotografie
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez erka » 14 gru 2011, 15:17 Re: Studenci z Birmingham?

malenkagdz, witam, ale szukasz dobrej czy w Birmingham? Dobre to tylko Londyn albo Manchester...
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Luke1112 » 14 gru 2011, 16:27 Re: Studenci z Birmingham?

Hej.

Nie do konca tak jest. Blackpool ma rowniez bardzo dobry uniwerek oferujacy fotografie. Z drugiej strony sa miejsca takie jak Wolverhampton gdzie ja studiowalem. Generalnie nie cieszy sie on najlepsza opinia ale wszystko zalezy od tego co z tym zrobisz. Wiekszosc grupy nie korzystala z mozliwosci, ktore nam dali i czekala az ktos im cos kaze. Ja np. non stop siedzialem w studiu (najwieksze z uniwersytetow w Anglii) i korzystalem z genialnego sprzetu, ktory tam mielismy. Pelno ksiazek, genialne lampy, rekwizyty, kompy, drukarnia, ciemnia i oprogramowanie Ostatnio nawet kupili Hasselblada wartego £30.000. Narobilem sobie dzieki nim kupe kontaktow, wygralem kilka wystaw i teraz sie ciesze kiedy reszta marudzi, ze do dupy studia.

Erka ma racje z tym, ze najlepsze sa np. w Londynie jednakze London School of Arts czy kilka innych ma gigatyczne wymagania i trzeba sie troche nastarac, zeby sie do nich dostac ale na pewno sie to oplaca. Wydaje mi sie tez, ze maja inne finansowe wymagania.

Tak wiec mozesz miec nie najlepszy uniwerek na swiecie ale jesli umiesz wykorzystac co on Ci oferuje i tak duzo z tego wyniesiesz.

Luke1112
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 gru 2011, 21:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 15 gru 2011, 09:46 Re: Studenci z Birmingham?

no wlasnie slyszalam ze maja bardzo dobry sprzet bo mialam wlasnie goscia ktory nam pomagal przez kilka tygodni w collegu i wlasnie studiuje w wolverhampton . Londyn tak owszem wiem ale ja to wolalam cos blizej wiec czas pokaze . poskaladam aplikacje i sie wszystko okaze. ale dziekuje za informacje :grin:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez erka » 12 lut 2012, 02:26 Re: Studenci z Birmingham?

Hej widze ze post umarl ale i tak sprobuje, wybralas gdzie isc dalej? ja czekam na odpowiedzi z uniwerkow bo chce mastera zrobic z grafiki, dajcie namiary na swoje prace chetnie poogladam. W koncu teraz bede miala czas i sprzet by znowy sie fotografia zajac.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 14 lut 2012, 18:53 Re: Studenci z Birmingham?

mysle nad 3 : university of wolverhampton , ucb i uniwerek w londynie. nastawiam sie na miejsce na uni w londynie ale nigdy nic nie wiadomo , choc mam nadzieje ze mnie przyjma :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 14 lut 2012, 20:26 Re: Studenci z Birmingham?

Czytałem właśnie że w Szkocji i Walii uczelnie są darmowe / tańsze a w Anglii droższe. Zali to prawda?
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 lut 2012, 04:54 Re: Studenci z Birmingham?

Albiorix napisał(a):Czytałem właśnie że w Szkocji i Walii uczelnie są darmowe / tańsze a w Anglii droższe. Zali to prawda?

Nie mam pojęcia, jak w Walii, ale w Szkocji tak, to prawda.
Parlament Szkocki chlubi sie przeforsowaniem tego u siebie.
Jedyne co, to jakieś tam czesne, które należy zwrócić do Państwa PO studiach, jak się zacznie zarabiać powyżej określonej kwoty w roku (kiedyś to było 25 000 funtów), podobnie jak w UK. Jest tylko "mała" różnica pomiędzy systemem zwrotu w UK i Szkocji. Tam ten zwrot był w wysokości mniej więcej 1-2 miesięcznych pensji.
No, chyba, że coś się zmieniło od czasu, jak interesowałem się tematem (4-5 lat temu)

Tylko kto by wytrzymał pogodę w Edynburgu... (nota bene jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dora32 » 15 lut 2012, 15:05 Re: Studenci z Birmingham?

Ja tez planuje isc na university, moze Social Work, bo mam doswiadczenie w pracy z dziecmi. Na pewno wymaga to sporo pracy, ale warto. Czy moze ktos studiowal tutaj Social Work i moze sie podzielic doswiadczeniami?
Avatar użytkownika
Dora32
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 29 sty 2012, 21:28
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE