Cieple kraje w marcu

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 4 gru 2013, 11:48 Cieple kraje w marcu

witam planuje wycieczke z mezem w marcu gdzies do cieplych krajow (grecja,hiszpania,wyspy kanaryjskie) i tutaj mam do was pytanie..jakie miejsca polecacie na wycieczke w marcu,tak zeby bylo chociaz 25st w sloncu :) czekam na wasze propozycje rodacy :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 4 gru 2013, 20:39 Re: Cieple kraje w marcu

Polecam wybrać się na Teneryfe,na pewno ciepło i przyjemnie co do Grecji to tam większość zaczyna sezon kwiecień/maj.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 4 gru 2013, 21:04 Re: Cieple kraje w marcu

Darwas napisał(a):Polecam wybrać się na Teneryfe,na pewno ciepło i przyjemnie co do Grecji to tam większość zaczyna sezon kwiecień/maj.

a moze polecasz jakies fajne miejsca na Teneryfie?? tez wlasnie myslimy nad Teneryfa,ale pogoda w marcu do 23st.

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 4 gru 2013, 22:12 Re: Cieple kraje w marcu

Co do miejsca to powiem dużo zwiedzałem samochodem byłem 3 razy w tym samym hotelu o różnych porach roku byłem w grudniu i pogoda była super.
Obrazek
Obrazek
Ta część wysp gdzie byłem to Playa Paraiso spokój niema tłoków praktycznie hotel odpoczynek można auto wynająć i zwiedzać wyspę.Jeżeli chodzi o bardziej rozrywkowe miejsce to polecam Playa De Las Americas,można powiedzieć tętni tam nocne życie.
Data na fotkach oryginał,co do temperatury jak była to nie pamiętam ale w oceanie się kąpałem.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 5 gru 2013, 11:57 Re: Cieple kraje w marcu

wiem ze w grudniu jest tam cieplo ale mnie interesuje marzec... :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 5 gru 2013, 19:44 Re: Cieple kraje w marcu

Mi się wydaje, że coś Ci się pomyliło. Teneryfa, Hiszpania, Grecja itd to NIE są ciepłe kraje jak chodzi o marzec , przecież to nie jest tak daleko stąd i wciąż jest to północna półkula. W Hiszpanii możesz mieć i 12 stopni, na Teneryfie też pogoda nie za ciekawa. Musisz się wybrać SPORO dalej żeby mieć 25 stopni w marcu. Tu coś znalazłem- zobacz i poczytaj:
http://www.travelsupermarket.com/c/holi ... t-in-march

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mik247 » 5 gru 2013, 20:53

Ja akurat byłem na początku kwietnia na teneryfie i było ciepło,tzn np 25c,27c dla mnie już jest ciepło. A wyspy kanaryjskie są bliżej Afryki jak Hiszpani(nie zapominając że te wyspy należą do Hiszpani). Zresztą można sobie sprawdzić na google średnie temperatury w ciągu roku na wyspach. A szczerze powiem że ja trafiłem idealnie na pogodę,bo 30c to już za gorąco. Jak kto woli...
Avatar użytkownika
mik247
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 sty 2010, 16:03
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 6 gru 2013, 01:01 Re: Cieple kraje w marcu

Na wyspach kanadyjskich sezon trwa cały rok, ja osobiście nie byłem tam nigdy w marcu ale moim znajomi byli na gran canaria w styczniu i temperatury jakie panowały to 22-23 stopnie. Pomysl jeszcze nad Cyprem tam sezon tez trwa cały rok i ewentualnie nad Egiptem jak dla mnie marzec ewentualnie jesień pazdziernik listopad to optymalne terminy na Egipt.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 6 gru 2013, 20:18 Re: Cieple kraje w marcu

xxxx napisał(a):Na wyspach kanadyjskich sezon trwa cały rok, ja osobiście nie byłem tam nigdy w marcu ale moim znajomi byli na gran canaria w styczniu i temperatury jakie panowały to 22-23 stopnie. Pomysl jeszcze nad Cyprem tam sezon tez trwa cały rok i ewentualnie nad Egiptem jak dla mnie marzec ewentualnie jesień pazdziernik listopad to optymalne terminy na Egipt.

egipt odpada gdyz teraz juz chyba jest tam troche niebezpiecznie porobilo i duzo znajomych odradza,kurde niewiem to bedzie nasza pierwsza wycieczka :/ i chcialabym wybrac naprawde piekne miejsce z fajnym hotelem (all inclusive oczywiscie) wybieramy sie sami bez dzieci :) wiec chcemy troche poszalec heheh

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 6 gru 2013, 21:20

Cabo verde przesliczne tropiki!!!
Mauritius, Madagaskar, seszele i malediwy to juz raj na ziemi.
Miejsc na zimowy wypad jest mnostwo ale nie wspomniales o budżecie :-)



Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez mik247 » 6 gru 2013, 21:45

Miejsc może być naprawdę dużo do wyboru,ale do tych najlepszych trzeba będzie pewnie jakąś vise

turystycna załatwiać,nie jestem pewien ale tak myślę.
Avatar użytkownika
mik247
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 sty 2010, 16:03
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 6 gru 2013, 22:34 Re:

[quote="Thomas"]Cabo verde przesliczne tropiki!!!
Mauritius, Madagaskar, seszele i malediwy to juz raj na ziemi.
Miejsc na zimowy wypad jest mnostwo ale nie wspomniales o budżecie :-)


nie wspomnialam o budzecie :) nio mysle 500f (all inclusive ) na osobe hmmm nio nie jest to duzooo nio ale mysle ze cos znajdziemy fajnego w tej cenie....

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 7 gru 2013, 13:33 Odp: Re: Re:

Czarna123 napisał(a):

nie wspomnialam o budzecie :) nio mysle 500f (all inclusive ) na osobe hmmm nio nie jest to duzooo nio ale mysle ze cos znajdziemy fajnego w tej cenie....


Malediwy itp. mozesz odpuscic. Nie ten budzet.
W europie tropikow w marcu napewno nie znajdziesz, mysle ze jedyna opcja dla was to kanary. A 500 funtow na osobe?? Hmm zalezy na ile chcecie jechac....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 7 gru 2013, 15:44 Re: Odp: Re: Re:

magiera23 napisał(a):
Czarna123 napisał(a):

nie wspomnialam o budzecie :) nio mysle 500f (all inclusive ) na osobe hmmm nio nie jest to duzooo nio ale mysle ze cos znajdziemy fajnego w tej cenie....


Malediwy itp. mozesz odpuscic. Nie ten budzet.
W europie tropikow w marcu napewno nie znajdziesz, mysle ze jedyna opcja dla was to kanary. A 500 funtow na osobe?? Hmm zalezy na ile chcecie jechac....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

tydzien all inclusive chcemy

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 8 gru 2013, 00:19 Re: Cieple kraje w marcu

500 funtów na osobę , tydzień all inclusive i 25 stopni w marcu? -nie da rady. Najdalej w tej cenie faktycznie dolecisz na kanary, ale w marcu to jakieś 20-22 stopnie. Byłem na Gran Canarii i w sumie szału nie ma, nie wiem czym ludzie się podniecają. Wyspa wulkaniczna, wygląda jak wielka kopalnia i prawie zero zieleni.Wg danych masz 7 godzin słońca więc też nie za wiele.Madagaskary itd to kwota 3 razy wyższa więc możesz zapomnieć. Lećcie sobie lepiej coś pozwiedzać w Grecji ,Francji czy Hiszpanii- polecam.
http://www.weather2travel.com/climate-g ... n-canaria/

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA