Poznajmy razem UK

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez wukasz » 21 maja 2014, 22:47 Poznajmy razem UK

Witamy Was serdecznie na nowo powstałym wątku :)

Skoro tutaj dotarliście, to znaczy, że jest w Was choć troszeczkę duszy podróżnika i pragnienie poznania nowych ludzi. Super!
Pomysł na otwarcie tego tematu na forum narodził się w wyniku chęci odkrycia przeróżnych zakątków UK w doborowym towarzystwie ( do którego na pewno należycie :) )
Pogoda w UK zaczęła sprzyjać wypadom poza miasto.
Z racji tego, pojawił się pomysł stworzenia grupy ciekawych ludzi, którzy mieliby ochotę na miłe spędzenie weekendu.

Ideą jest, abyśmy wymienili się sugestiami na temat różnorodnych miejsc w UK, do których każde z nas zawsze chciało się udać, ale nie było okazji. Teraz RAZEM możemy to zmienić !
Niech każdy czuje się zaproszony do dyskusji na temat Waszych doświadczeń i wrażeń z przebytych wyjazdów. Na podstawie tego stwórzmy kolejne plany podróży tak, aby każdy mógł być ich częścią.

UK nie musi być nudne! Połączmy siły, a na pewno uda nam się ubarwić nasze weekendy :)
Wszystkie propozycje / pomysły są mile widziane.
Czekamy na Wasze wpisy!

Z poważaniem
Pomyslodawcy :)

wukasz
Raczkujący
 
 
Posty: 87
Wiek: 36
Dołączył: 11 wrz 2013, 18:20
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 22 maja 2014, 15:56 Re: Poznajmy razem UK

RAZEM zawsze razniej!! :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 22 maja 2014, 17:49 Re: Poznajmy razem UK

,Pogoda w Uk zaczela sprzyjac wypadom za miasto' :grin:Modlmy sie o ladny weekend z Monday Bank Holiday...Ja bym uzyla jednego brzydkiego przymiotnika na okreslenie tutejszej pogody, b. czesto stosowanego :oops: Jak tu mozna cos planowac?Pomysl fajny w sumie, trzymam kicuki za powodzenie akcji. :roza:
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MaRaz75 » 22 maja 2014, 18:19 Re: Poznajmy razem UK

Serwus wszystkim
Troche z moja Aga podrozujemy po UK. Bylismy juz w kilku zjawiskowych miejscach. Tu mozecie o tym przeczytac ( http://niemaczasunanude.blogspot.co.uk ) od trzech lat na swoim blogu Agnieszka wszystko archiwizuje ;)
Mozecie rowniez zobaczyc zdjecia z tych magicznych miejsc :)
Pozdrawiamy i powodzenia!!!
Avatar użytkownika
MaRaz75
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 paź 2012, 08:57
Lokalizacja: B14
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 22 maja 2014, 19:26 Re: Poznajmy razem UK

Bardzo mi sie podoba blog Agi, ladne fotki, ciekawe opisy...w fajnych miejscach byliscie. Walia jest faktycznie piékna. Ja na pewno skorzystam w przyszlosci z Waszych podpowiedzi. Niech tylko pogoda sie wyklaruje :roll:
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 22 maja 2014, 19:47 Re: Poznajmy razem UK

My tu gady, gadu, a dlugi weekend przed nami.

To co planujemy na sobote lub niedziele? Ja z checia powspinam sie po gorkach.
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MaRaz75 » 22 maja 2014, 20:43 Re: Poznajmy razem UK

Na wspinanie goraco polecam okolice jeziora Llyn Ogwen (Snowdonia), przy A5, ok. 10 km na zachod od Capel Curig. Jest gdzie zaparkowac, zjesc i zalatwic co trzeba :wink: ale najwazniejsze, dookola tyle szczytow ile dusza zapragnie :D
Avatar użytkownika
MaRaz75
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 15 paź 2012, 08:57
Lokalizacja: B14
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciej93ja » 23 maja 2014, 08:17 Re: Poznajmy razem UK

Cześć jestem nowy czyli "nowa twarz" co powiecie na wypad rowerowy gdzieś do parku lub taki turystyczny wypad.... nie znam miejsc.... tak proponuje bo kocham na rowerze pośmigać... park na WB jest fajny ale dość mało miejsca dla bikerów.

Pozdrawiam wszystkich.
Avatar użytkownika
maciej93ja
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 30
Dołączył: 25 maja 2012, 20:08
Lokalizacja: Birmingham West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LeDisko » 23 maja 2014, 12:35 Re: Poznajmy razem UK

O prosze jak tutaj juz sie fajnie dyskusja rozwija :) Bardzo mnie to cieszy, bo bylo to jednym z pomyslow. Blog Agi jest naprawde fajny i mysle, ze nie raz skorzystamy z niego zeby cos pozwiedzac :) maciej93ja, bardzo fajny pomysl, tylko ja osobiscie musze najpierw rower kupic :P Pozdrawiam i zycze milego dlugiego weekendu!! :)
Avatar użytkownika
LeDisko
Rozeznany
 
 
Posty: 153
Wiek: 34
Dołączyła: 13 kwi 2013, 15:13
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Joanna81 » 23 maja 2014, 12:37 Re: Poznajmy razem UK

Ja bylam na polwyspie Gower w poludniowej Walii. Piekna jest tam plaza w miejscu zwanym Rhosili.

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gadzina06 » 23 maja 2014, 13:04 Re: Poznajmy razem UK

Witam witam WSZYSTKICH , watek widzę nowy, ale zainteresowanie całkiem spore, no i bardzo dobrze!!! , bo ten pomysł z wyjazdami żeby coś pozwiedzać, odkryc/poznać/sfotografować jest AKURAT NA CZASIE, super , wiosna przyszła(a właściwie pora mniej deszczowa haha :D, ale cóż trzeba brać co jest :P) no to jedziemy z tematem! Ja ze swoich doświadczeń też mogę polecić Walię, a dokładnie Tenby urocze miasteczko tuż nad oceanem, ostatnio z ludzmi z forum własnie (sic!!) zorganizowaliśmy spontaniczny wyjazd na 2 auta na weekend właśnie na Walię, widoki niezapomniane,a i rozmowy , śmieszne sytuacje miedzy ludzmi którzy w sumie nie znaja się „jak łyse konie” –bezcenne, poniżej dowód swietnie spędzonego czasu…
watek forum.jpg


Tak więc nie mogę się doczekać kolejnego aktywnego weekendowego wypoczynku    to gdzie teraz ruszamy?Hmm?
Avatar użytkownika
Gadzina06
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 33
Dołączyła: 12 paź 2013, 20:26
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Aleksandra91 » 23 maja 2014, 13:28 Re: Poznajmy razem UK

Klaudia jak tam podrozowanie po polsce sie udalo ? :)
Avatar użytkownika
Aleksandra91
Raczkujący
 
 
Posty: 79
Wiek: 32
Dołączyła: 27 wrz 2013, 21:44
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gadzina06 » 23 maja 2014, 14:25 Re: Poznajmy razem UK

Hej Ola, miło ze pytasz, odpiszę Ci na priv , bo nie chcę tu śmiecić :P pzdr
Avatar użytkownika
Gadzina06
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 33
Dołączyła: 12 paź 2013, 20:26
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 23 maja 2014, 17:27 Re: Poznajmy razem UK

to jest ktoś z jakimś środkiem transportu chętny na te wspomniane w innym temacie brecon beacons :-)?

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 23 maja 2014, 17:54 Re: Poznajmy razem UK

Moze ja bym sie wrescie wybral z wami gdzies kiedys

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA