Poznajmy razem UK

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez susamuru » 5 lip 2014, 22:30 Re: Poznajmy razem UK

Ja się z chęcią wybiorę na wycieczkę. Moje zainteresowania są głównie militarne (szukam bunkrów), ale generalnie lubię oglądać wszystko co nowe :) Znam parę fajnych miejsc w okoliach Rugby. A moim marzeniem jest wynająć barkę i gdzieś pożeglować :) Pozdrowionka...

Dodano: -- 10 lip 2014, 19:46 --

Hejka,

English Heritage ma dużo ciekawych miejsc do zobaczenia w okolicy, są to głównie zamki, ruiny, ale i na przykład Fabryka Srebra w Birmingham, dobr a nawet w czasie złej pogody, jedyny minus, to musi byc grupa minimum 10-osobowa. Ja mam akurat karnet EH, więc wchodzę za free, warto rozwarzyć taki karnet roczny bodajże za 40 funtów.

A tu link: http://www.english-heritage.org.uk/days ... r-factory/

susamuru
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 38
Dołączył: 15 maja 2014, 23:19
Lokalizacja: Solihull/Poznań, Suwałki
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannaj82 » 20 lip 2014, 13:43 Re: Poznajmy razem UK

hej!:)
kiedy organizujecie kolejny wyjazd? bo ja tez chetna mimo, ze jestem z Ngham:) bardziej interesuja mnie wypady poza miasto (kontakt z natura). Destynacje Agi z blogu "niemaczasunanude", z pierwszej strony topiku - idealne! co myslicie o wypadzie dluzszym niz 1 dzien, tak chociazby na 2 dni, z noclegiem pod namiotem n.p.?
pozdrawiam
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
Avatar użytkownika
joannaj82
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączyła: 20 lip 2014, 13:27
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 20 lip 2014, 17:44 Re: Poznajmy razem UK

Kiedyś wynikło z rozmów, że głównie ze względu na pracę ciężko byłoby zorganizować coś na dłużej niż dzień i chyba większość była za takim wypadem od rana do wieczora. Oczywiście, ja zapewne chętniej wybrałbym się gdzieś startując już w piątek wieczorem ale zdaję sobie sprawę, że mogłoby być tak że bawiłbym się sam :). W ogóle chyba ciężko każdemu dogodzić pod względem terminów i być może dlatego tak ciężko zebrać się do kupy aktualnie... :?

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannaj82 » 20 lip 2014, 20:14 Re: Poznajmy razem UK

czesc Wojtek:)

dzieki za odp.
no nie bawilbys sie sam, ale ze mna - bo ja tez jak najbardziej w piatek wieczorem moge juz gdzies wyskoczyc :lol:
oczywiscie zartuje- taki wypad sam na sam to za duze ryzyko, ryzyko nieudanego wypadu mam na mysli..:)
w takim razie czekam na kolejny grupowy wyjazd:)
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
Avatar użytkownika
joannaj82
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączyła: 20 lip 2014, 13:27
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 21 lip 2014, 07:07 Re: Poznajmy razem UK

Hej,

Może niektórzy z was będą zainteresowani, wyjazdem integracyjnym zorganizowanym przez polski klub wędkarski - Polish Anglers Association. W dniach 8,9,10 sierpień wybieramy się pod namioty do Beehive Farm Woodland Lakes.

Impreza jest skierowana dla całych rodzin dlatego wybraliśmy właśnie to miejsce z dosyć solidnym zapleczem.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało ;)
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 21 lip 2014, 19:53 Re: Poznajmy razem UK

cholera, czuję, że to to czego szukam czyli jezioro, ognisko, gitara i śpiew :D a jak jeszcze do tego dodać brak komarów, ajjjjjjjj :mrgreen:
jeszcze żebym lubił łowić ;-)

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez neonik2 » 21 lip 2014, 20:22 Re: Poznajmy razem UK

joannaj82 napisał(a):hej!:)
kiedy organizujecie kolejny wyjazd? bo ja tez chetna mimo, ze jestem z Ngham:) bardziej interesuja mnie wypady poza miasto (kontakt z natura). Destynacje Agi z blogu "niemaczasunanude", z pierwszej strony topiku - idealne! co myslicie o wypadzie dluzszym niz 1 dzien, tak chociazby na 2 dni, z noclegiem pod namiotem n.p.?
pozdrawiam


Popieram !! też bym się wybrał na dłuższy wypad w te miejscówki szczególnie "Stack Rocks, Pembrokeshire, Wales" wygląda interesująco zwłaszcza, że Aga wspomina o tym, że nocowali tam w namiocie. może przyszły weekend ? co o tym myślicie ludzie ? ja niestety nie mam samochodu :( ale namiot bym zorganizował :)

W ostateczności w Cosford jest muzeum lotnicze http://www.rafmuseum.org.uk/cosford/ . Jeśli ktoś lubi takie klimaty to nawet pociągiem można pyknąć?

neonik2
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 26 mar 2014, 18:18
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannaj82 » 22 lip 2014, 21:13 Re: Poznajmy razem UK

Neonik, mi przyszly weekend nie pasuje, ale 8.08 (sobota) wieczorem moge juz gdzies wyruszac :wink:, kolejny wolny weekend to 16-17.08.
Mamy 2 wolne miejsca w aucie:)
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
Avatar użytkownika
joannaj82
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączyła: 20 lip 2014, 13:27
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bezimienny Gnom » 23 lip 2014, 18:04 Re: Poznajmy razem UK

Przypominam o zlocie starych samochodów w Hebden Bridge 2 i 3 sierpnia....
Ja na pewno się wybieram ;)
Avatar użytkownika
Bezimienny Gnom
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 52
Dołączył: 13 kwi 2014, 15:26
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 1 sie 2014, 09:47 Poznajmy razem UK

W końcu jakies poważne tematy.Tez chętnie wybrałabym sie na wypad za miasto pod namiot .Najwiekszym problemem zawsze jest znalezienie towarzystwa.Teoretyczcznie powinienem pisać post w temacie Grupa40+,ale jestem za mało poważny na spotkania w pubie :) nie ubliżające nikomu.
Większość weekendów zajmuje moje hobby ale czasami .....
Nie wiem czy ktos zna Shell Island ? Super camping nad czysciutkimi plazami niedaleko Barmoith.Rzut beretem z Bham.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 1 sie 2014, 17:19 Re: Poznajmy razem UK

No to co ktos chetny zobaczyc stare bryczki ? Beziimienny kiedy zamierzasz smignac ja mysle o niedzieli ktos chetny ?

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Bezimienny Gnom » 1 sie 2014, 19:48 Re: Poznajmy razem UK

Dariusz83, ja się jutro wybieram ze znajomymi ;)
Avatar użytkownika
Bezimienny Gnom
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 52
Dołączył: 13 kwi 2014, 15:26
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 1 sie 2014, 21:49 Re: Poznajmy razem UK

No ja jutro przyblokowany jestem bo dzisiaj jak zreszta co tydzien nocka w pracy dlatego mysle o niedzieli jak ktos jeszcze niema planow I chetny to zapraszam.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Joanna2000 » 25 sty 2015, 20:46 Re: Poznajmy razem UK

Witam, w lutym będe tydzień w Birmingham, czy wie ktoś czy są jakieś wycieczki przez biura do Londynu ,najchętniej jednodniowe?

Joanna2000
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 25 sty 2015, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mariuszm » 20 lut 2015, 16:25 Re: Poznajmy razem UK

ja jestem sam i mam małe autko wiec jak ktoś szuka kogoś na wypady zapraszam

mariuszm
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 25 sty 2015, 15:01
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA