Hiszpania - Madryt.

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Mężczyzna PostNapisane przez Kondziu90 » 19 sie 2014, 16:10 Hiszpania - Madryt.

Witam !
Od dziecka marzyłem by zwiedzić Madryt, aż w końcu postanowiłem złapać te marzenie i odwiedzić stolice Hiszpanii. Obecnie szukam chętnych osób na krótką wyprawę do wyżej wymienionego miejsca. Planuję spędzić tam parę dni 3-4, można pobyt tam połączyć z weekendem, jest sporo opcji.
Wyjazd wstępnie planuję na październik, nie ukrywam, że głównym celem tej wyprawy jest wizyta na Santiago Bernabeu i jeśli byłaby taka możliwość, to byłoby genialnie móc obejrzeć na tym stadionie mecz ;).
Lotów z Bham do Madrytu bezpośrednich nie ma, jedynie z Londynu, jednakże są bezpośrednie loty z Bham do Barcelony i to właśnie stolice Katalonii można potraktować jako przystanek w drodze do Madrytu.
Wszystko jest kwestią dogadania się i wspólnej organizacji. :)

Jeśli ktoś coś, to czekam na wiadomości :)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Kondziu90
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 33
Dołączył: 19 maja 2013, 23:38
Lokalizacja: Birmingham - erdington
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ludzik50 » 20 sie 2014, 20:06 Re: Hiszpania - Madryt.

chciałbym tylko dodać że w Barcelonie byłem i jak najbardziej polecam, za to Madryt odradzali mi chórem wszyscy hiszpanie (ponoć jedno wielkie blokowisko) więc nie zdecydowaliśmy się na odwiedziny -więc...obyś się nie rozczarował (chyba że wszyscy kłamali ;) )

ludzik50
Rozeznany
 
 
Posty: 199
Dołączył: 26 sie 2013, 20:40
Reputacja: 38
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 sie 2014, 22:13 Re: Hiszpania - Madryt.

Kondziu90 napisał(a):(...) celem tej wyprawy jest wizyta na Santiago Bernabeu i jeśli byłaby taka możliwość, to byłoby genialnie móc obejrzeć na tym stadionie mecz ;).(...)


Jesli Hiszpani sa tak samo rozgarnieci jak reszta swiata, to wystarczy wejsc na strone Realu Madryd i zarezerwowac bilety :P I pod bilety planowac wyjazd.

Ja przynajmniej bym tak zrobil gdybym byl zainteresowany.
Noclegu mozesz poszukac na airbnb.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA