POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
Dojrzały, dobrze powiedziane.
Ja i 2 pozostałe osoby które miały zamiar wybrać się ze mną na ten spacerek liczyliśmy na miłych, ciekawych, otwartych ludzi, nowe znajomości, mile spędzoną sobotę na łonie przyrody. Wcześniej nie bywaliśmy na waszych spotkaniach, więc tego się spodziewaliśmy. A tu problem! Psiak, który w ramach "zasad" się nie kwalifikuje. Zjeździł z nami tysiące mil i nikomu nigdzie, w żadnych kraju czy hotelu nie zawadzał, a tu spacer...i stanowcze nie :o Co do dzieci, takowych nie posiadamy, ale je lubimy i do głowy by mi nie przyszło żeby zabraniać zabierać je ze sobą.
A właśnie... A dla kogo, prócz GIWI, ten nasz nieszczęsny psiak byłby problemem?
PS. Zaznaczam (co było podane jako powód owego NIE) że psina jest nauczona nie skakać na ludzi :D
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karjo » 25 lut 2015, 20:54 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Rzadko sie odzywam na forum, pomysl rajdow, wypadow w teren pierwszorzedny.
Za to obostrzenia dosc niefortunne, zwlaszcza ze wynikaja z oczekiwan tylko 1 osoby.
Ani angielscy ramblers ani polskie grupy turystyczne (chyba ze jest okreslona docelowa grupa np. lysych, blond, zenska, meska itp.) nie narzucaja wieku, zakazu psow czy dzieci, pod warunkiem swiadomych obowiazkow opiekunow.

Poza tym swietny pomysl na zgranie polskiej spolecznosci, szkoda, by takie sztuczne wykluczenia zmniejszaly szanse na mile spotkanie, no chyba, ze to tylko dla rodziny i znajomych Krolika ;).

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 25 lut 2015, 21:13 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Piszę się na miły spacer :)
Mam dwa wolne miejsca w samochodzie i nie mam psa :-p

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

Ale co komu pies przeszkadza , pies bedzie szczesliwy ze moze sie wybiegac i nie sadze by zwracal duza uwage na ludzi ... Z takimi zasadami to ja jednak chyba podziekuje "przywodcy" nie potrzebuje ;)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 26 lut 2015, 11:26 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Ja tylko w sprawie wyjazdu GIWI jednak nie mogę pojechać z wami szkoda.Praca zaś nie pozwoli w piątek idę na nocną zmianę jest pilne zamówienie,co prawda koniec mam o 7 rano dojadę do domu 8 tak że nie wyspany nie dam rady.Tak że zwalniam miejsce i życzę dobrej zabawy.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

My jedziemy, mimo wszystko. z czworonogiem. Bedziemy na miejscu (Long Mynd) okolo 12 i mamy nadzieje spotkac Was tam. Niestety nie mamy dodatkowego miejsca w aucie (chyba ze naprawde szczupla osoba ktora bylaby gotowa na to zeby pies ja dotknal, ewentualnie polizal :wink: ). Nie ma co rezygnowac z dobrej zabawy ze wzgledu na jedna osobe i jej chore zasady. Poradzimy sobie bez przywodcy. Nawigacje czy mape ma wiekszosc kierowcow.
My po raz pierwszy na spotkaniu, Wy, wydaje mi sie, ze sie w wiekszosci znacie. Wiec jakbyscie spotkali psiaka z mojego profilowego, to nie wahajcie sie ani chwili do nas zagadac. My lubimy ludzi i naprawde cieszymy sie na poznanie Was. A owy psiak jest lagodny i radosny i zapewniam ze swoimi wariacjami wywola usmiech na kazdej twarzy!
Poza tym chcialam zaznaczyc ze moim celem nie bylo wywolywanie zamieszania na forum. Tylko po prostu mysle ze nie mozna ulegac jakims bezpodstawnym, wyimaginowanym, samozwanczym zasadom czy przywodcom. Nam nie trzeba nazwy grupy, regulaminu, oplat, butów na zmiane czy listy obecnosci :D Liczymy na dobra zabawe, mam nadzieje ze sie znajdziemy na miejscu.
Pozdrawiam i do zobaczenia!
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GIWI » 26 lut 2015, 12:48 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Wobec tego ja nie jade na rajd ze wzgledu na psa. Tym samym 5 osob z mojego auta nie bedzie na rajdzie.Hermanegilda nie sadze, ze spotkasz tam kogos z tej grupy ,bo ja skutecznie zniszczylas swoja zacietoscia, a ja i tak bede podrozowac w malym gronie.Gratuluje hermenegildzie konstruktywnego wkladu w budowanie jednosci polskiej spolecznosci.Wscieklosc i partykularne interesy hermenegildy sa zadziwiajace.Zorganizuj swoj rajd jesli ten Ci nie odpowiada. Nikt Ci nie zabrania.
Na forum sa watki gdzie spotykaja sie wlasciciele psow i chodza na spacery /np.Sutton Park/. I to jest miejsce dla Ciebie z psem hermenegilda.Nikt nie zabrania Ci zorganizowac swoich rajdow dla wlascicieli psow.
I tak koncza sie proby zorganizowania czegokolwiek wsrod Polakokow.Ja definitywnie skonczylam z tym forum. Chodzilam z angielskimi ramblers na rajdy i nigdy zadnego psa nie widzialam i nadal bede chodzic z Anglikami ,bo z Polakami szkoda czasu nawet probowac.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

Oj GIWI, coz za obluda, coz za dobor slow : "zniszczylas, zacietosc, wscieklosc"... ilez w nich zlosci, gniewu! i niestety nie zostaly odpowiednio dobrane do mojej osoby. Mnie te Twoje fochy po prostu bawia, brak tu mojej 'wscieklosci'. i czyzbys Ty przypadkiem czegos tu nie niszczyla? Nie byloby tak gdyby kazdy tanczyl jak zagrasz... ale wiesz co? nie tylko samych uleglych ludzi sie w zyciu spotyka. I prosze mi nie mowic gdzie moje miejsce. To bezczelne.
A slyszalas ze psy wyczuwaja czy czlowiek jest dobry czy zly? Niezbyt przyjaznie reaguja w kontakcie z tymi drugimi, wiec teraz juz rozumiem dlaczego tak Ci zalezalo zeby PSA nie bylo :P Pozdrawiam.
A jak chcesz rozwinac temat to wiesz gdzie mnie szukac w sobote o 12. Tu skonczylam.
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 26 lut 2015, 16:32 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

hermenegilda8 napisał(a):My jedziemy, mimo wszystko. z czworonogiem. Bedziemy na miejscu (Long Mynd) okolo 12 i mamy nadzieje spotkac Was tam. Niestety nie mamy dodatkowego miejsca w aucie (chyba ze naprawde szczupla osoba ktora bylaby gotowa na to zeby pies ja dotknal, ewentualnie polizal :wink: ). Nie ma co rezygnowac z dobrej zabawy ze wzgledu na jedna osobe i jej chore zasady. Poradzimy sobie bez przywodcy. Nawigacje czy mape ma wiekszosc kierowcow.
My po raz pierwszy na spotkaniu, Wy, wydaje mi sie, ze sie w wiekszosci znacie. Wiec jakbyscie spotkali psiaka z mojego profilowego, to nie wahajcie sie ani chwili do nas zagadac. My lubimy ludzi i naprawde cieszymy sie na poznanie Was. A owy psiak jest lagodny i radosny i zapewniam ze swoimi wariacjami wywola usmiech na kazdej twarzy!
Poza tym chcialam zaznaczyc ze moim celem nie bylo wywolywanie zamieszania na forum. Tylko po prostu mysle ze nie mozna ulegac jakims bezpodstawnym, wyimaginowanym, samozwanczym zasadom czy przywodcom. Nam nie trzeba nazwy grupy, regulaminu, oplat, butów na zmiane czy listy obecnosci :D Liczymy na dobra zabawe, mam nadzieje ze sie znajdziemy na miejscu.
Pozdrawiam i do zobaczenia!

ooo! i super! :grin: my nadal się wybieramy! postaramy się być na tym Long Mynd o 12:00 ;) a sprawy zakazów, nakazów tudzież innych regulaminów nie będę nawet komentować bo szkoda mi na to czasu :roll:
propozycja podwózki oczywiście aktualna :) także jeśli jest ktoś chętny z okolic Tiptonu bądź też ma ochotę podjechać na przystanek autobusowy (linia 74) lub pociąg na Dudley Port to też możemy go ze sobą zabrać :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

GIWI napisał(a):Wobec tego ja nie jade na rajd ze wzgledu na psa. Tym samym 5 osob z mojego auta nie bedzie na rajdzie.Hermanegilda nie sadze, ze spotkasz tam kogos z tej grupy ,bo ja skutecznie zniszczylas swoja zacietoscia, a ja i tak bede podrozowac w malym gronie.Gratuluje hermenegildzie konstruktywnego wkladu w budowanie jednosci polskiej spolecznosci.Wscieklosc i partykularne interesy hermenegildy sa zadziwiajace.Zorganizuj swoj rajd jesli ten Ci nie odpowiada. Nikt Ci nie zabrania.
Na forum sa watki gdzie spotykaja sie wlasciciele psow i chodza na spacery /np.Sutton Park/. I to jest miejsce dla Ciebie z psem hermenegilda.Nikt nie zabrania Ci zorganizowac swoich rajdow dla wlascicieli psow.
I tak koncza sie proby zorganizowania czegokolwiek wsrod Polakokow.Ja definitywnie skonczylam z tym forum. Chodzilam z angielskimi ramblers na rajdy i nigdy zadnego psa nie widzialam i nadal bede chodzic z Anglikami ,bo z Polakami szkoda czasu nawet probowac.




Jak narazie to tylko Ty zniszczylas bo chcialas zabronic wziac psa :roll: i nie mow ze jej miejsce jest tylko na takich spacerach z psami
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Beata » 26 lut 2015, 20:11 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Zycze wszystkim udanego wyjazdu. Mam nadzieje, ze bedziecie mieli super pogode. :)

I'm out. Z checia pisze sie na kolejne wypady. Lubie ludzi, zwierzeta i przyrode. Choc osobiscie nie lubie, jak mnie pies lize. ;) Chyba ta caly dysksusja sprawila, ze odechcialo mi sie wyjazdu.
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

Gaba76 świetnie że bedziecie :) oby nas jeszcze więcej.
dzięki malenkagdz :)
Beata, ja też nie lubie, ale moja psina juz to wie więc nie mam z tym problemu, ona się przytula zamiast lizać, to znaczy wbija nos między żebra ;) i mam nadzieje że poznamy się przy kolejnej okazji. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mariuszm » 26 lut 2015, 22:01 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

Ja jutro będe wiedział czy pracuję w sobotę czy nie, dla mnie mogą być i dzieci i pies:P

mariuszm
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 25 sty 2015, 15:01
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xander » 26 lut 2015, 22:16 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

hej ja zabiore sie z Gaba76. Kto jeszcze potwierdza swoja obecnosc w sobote o godz. 12 na Long Mynd? Kazdy mile widziany.

xander
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 15 lis 2009, 16:20
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 27 lut 2015, 11:10 Re: POLISH RAMBLERS- poznajmy razem Wielka Brytanie

GIWI, trochę nieładnie z Twojej strony. Ostatnio mnie zapewniałaś, iż jedziesz ale bez psa. I co? Gdybym nie zerknął na forum, to jutro byśmy kwitli w oczekiwaniu na Ciebie...

Będzie ktoś się zbierał z Walsall, lub okolic? Dwie osoby chętne. Psy, czy chomiki nie przeszkadzają ;)

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA