Cypr

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez vanilia » 6 mar 2015, 20:12 Cypr

Chcemy wybrać się na Cypr we wrześniu. Pytanie do osób, które były na Cyprze: jaki rejon polecacie? Może jakiś fajny hotel możecie polecić? Co warto zobaczyć? Wiem, że mogę wygooglować, ale chciałabym poznać wasze opinie. Może są jakieś pary, które mają ochotę na wspólne wakacje? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez martinez1 » 6 mar 2015, 21:02 Re: Cypr

Ja bylem kiedys 2 tygodnie w Limassol i nie moge narzekac - ladne stare miasto, plaze moze nie najpiekniejsze ale bylo ich duzo i zawsze blisko, zycie nocne tez istnialo, mimo iz to byl koniec Listopada , jezeli ktos woli bardziej rozrywkowe miejsce to sluszalem ze Agia Napa jest lepsza.

martinez1
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 gru 2014, 10:20
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 7 mar 2015, 09:06 Re: Cypr

martinez1, dzięki, myśleliśmy właśnie o Aya Napa albo Larnaca. Pozdr
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez martinez1 » 7 mar 2015, 11:51 Re: Cypr

to raczej zdecydowanie polecam Ayia Nape, w Larnace chyba jest lotnisko i co chwila laduja samoloty wiec raczej nie jest to "sielska" destynacja. I plaza w Napa tez byla ladna. Pozdrawiam

martinez1
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 gru 2014, 10:20
Reputacja: 4
Neutralny


Powrót do TURYSTYKA