Jamajka

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 17 paź 2007, 12:55 Re: Jamajka

jamajka a ja zawsze chcialem do rio kiedys to byly tylko marzenia a teraz real znalazlem ciekawa oferte 2 tygodnie za wsumie niewielkie pieniadze i prawdopodobnie w nastepnym roku na swieta chyba ze znowu cos wypadnie pozdro
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nape » 17 paź 2007, 13:32 Re: Jamajka

Jamajka bardzo fajna opcja, ale ja zbieram na podroz do Australii i oczywiscie na wakacje. Podobno na Jamajce bardzo duzo osob pali marihuane. Bedziecie mieli tam wesolo. Goraco polecam. :grin:


Jamajke zawsze mozecie sobie zrobic w domu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nape
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 35
Dołączył: 13 paź 2007, 14:33
Lokalizacja: Bordesley Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 17 paź 2007, 15:25 Re: jesli Karaiby

DD napisał(a):jesli Karaiby to polecam wg zalecen znajomych anglikow aby wykupowac all inclusive poniewaz wtedy tip'y rzadko kiedy doliczaja. poza tym przy platnosci za dodatkowe uslugi (SPA czy golf np) mozemy sie nie zgodzic na napiwki lub podac kwote napiwku na jaka sie zgadzamy :)

wiem to z kilku zrodel, a ze sam tez sie z luba wybieram w podroz w przyszlym roku takze sie poslucham.

dwutygodniowa niekonczaca sie impreza.. nie moge sie doczekac :)

a to z polecania: http://www.crystalcovehotelbarbados.com/


Niezla cena za 6 dni wyszlo mi ponad 6 tys dolarow-2 dorosle i 2 dzieci- do tego pewnie nastepne 6 tys bilety na samolot.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magya » 20 paź 2007, 00:03 Re: Jamajka

W wiekszosci takie typowe wakacje z comercyjnych biur podrozy to wyjady all inclusive i najlepiej je wybierac jesli sie wybieracie do krajow tego typu. Wszystko jest w cene wliczone, co do napiwkow to nie sa przymusowe i nie musisz sie zgadzac na nic ale jest to norma ze bell boy dostaje bo pomaga ci przy walizkach, sprzataczki okolo $10 na tydzien i w restauracji jesli obsluga ci odpowiada, mysle ze to jest mile i naprawde na to zasluguja!! Aczkolwiek czasami to przesada.

Nie watpie ze Jmajka jest piekna ale jesli choc przez chwilw chcesz sie poczuc jak w raju wybierz Maladiwy!!!!!Polecam nie zapomniana sceneria i niespotykany urok:)

Magya
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 27 maja 2007, 18:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anniwella » 28 sie 2008, 11:03 Re: Jamajka

My planujemy sie pobrac na Jamajce w grudniu, viza nie potrzebna, tylko zaplanowac wszystkie szczegoly i leciec.. i przy okazji Nowy rok tam spedzic, moze byc ciekawie a raczej no .. bedzie ciekawie bo tam jeszcze nie bylismy.. ;) czy ktos zna procedure pobytu tam bez vizy? podobno trzeba zaplacic za pobyt na Jamajce ,jakas jednorazowa wplata...osoby ktore tam byly prosze o informacje.. :-)

anniwella
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 27 kwi 2008, 14:12
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 31 sie 2008, 13:18 Re: Jamajka

"Jamajka jest u mnie pod blokiem, widze ja ze swoich okien..." :razz:
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 9 wrz 2008, 13:47 Re: Jamajka

Bylem na dominikanie w maju... Fajnie bylo, placilismy za all - inclusive okolo 900 funtow z ubezpieczeniem. 2 tyg, hotel o wysokim standardziej ( 4 lub 5 ichnich gwiazdek ). Do mankamentow nalezalo to, ze jedzenie all-inclusive serwowane jako szwedzki stol pod koniec wyjazdu sie znudzilo i myslalem ze umre z glodu mimo iz ogrom zarcia dookola :D Na szczescie czlowiek musi wiecej pic niz jesc :D

Bylo.... fajnie ;-) Poznalem polakow z nowego jorku i mowili ze oni wola dominikane niz jamajke ze wzgledu na jedzenie...

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do TURYSTYKA