wspolne wyjazdy....

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 21 lip 2015, 19:20 Re: wspolne wyjazdy....

Hejka wszystkim. Chętnie bym sie do was dołączył, ale niechce robić kwasu a mam na pieńku z jedna osoba chyba z waszej grupy bo troche tych wątków jest. Także podajcie mi skład grupy jaka sie wybieracie to na początek. Wrazie co transport mam a troche osób chyba z waszej grupy mnie kojarzy, nie mam tez problemu żeby kogos podebrać jezeli jest ktoś chętny. Pozdrawiam :)

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 22 lip 2015, 08:23 Re: wspolne wyjazdy....

Dariusz83, myśmy się chyba jeszcze na żadnej wycieczce nie spotkali, nie wiem z kim jesteś na "wojennej ścieżce" ale jeśli o mnie chodzi to zapraszam. Im nas więcej to ciekawiej :)
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 22 lip 2015, 10:43 Re: wspolne wyjazdy....

Wstępnie chętnie sie dołącze, bedzie to odmienne niż "latanie" po wybrzeżu i środkowej Anglii.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 22 lip 2015, 17:49 Re: wspolne wyjazdy....

Hej :)
My (3 osoby + psiak) prawdopodobnie też dołączymy, o ile pies nie będzie dla kogokolwiek problemem??
Dokąd ostatecznie jedziecie? Decyzja podjęta? O której godzinie?
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czilla » 23 lip 2015, 07:57 Re: wspolne wyjazdy....

Jak najbardziej wszyscy są mile widziani - także czworonogi ;-)

Spotykamy się w sobotę rano o 8:00 na parkingu Pen-y-Pass (Snowdon).

Do miłego... ;-)
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darson » 23 lip 2015, 21:17 Re: wspolne wyjazdy....

CZEŚĆ

chętnie bym sie z Wami wybrał, o ile ktoś dysponuje wolnym miejscem w samochodzie i jest w stanie mnie odebrać z okolic Solihull

Ewentualnie mogę dojechać do centrum Birmingham, jeśli będę miał autobus, bo skoro chcecie być na 8 rano na miejscu to rozumiem, że wyjazd około 5?

cierpliwie czekam na propozycje ;)

darson
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 cze 2014, 20:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 23 lip 2015, 21:18 Re: wspolne wyjazdy....

Jeszcze zanim sie spotykam na Peny Pass to moze niech kazdy napisze czy ma transport. Żeby nie było sytuacji jeszcze ja chciałem jechać ale nie było miejsca. W razie "w" jezeli zaratrusta potwierdzi swoją rezerwacje wraz z ekipa to mam jedno miejsce wolne, jezeli nie to 4 a samemu szczerze mówiąc niechce mi sie gnać samochodu a swoim motocyklem musiałbym wyjechać co najmniej o 4 rano żeby byc tam na 7 :).

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 24 lip 2015, 08:40 Re: wspolne wyjazdy....

Witam,
Pojawiły się glosy, że jutrzejszy wyjazd jest trochę za wcześnie i czy możemy go trochę przesunąć.
Moja opinia jest taka: Sama trasa nie jest długa i nie ma problemu żeby wyjść na szlak później
ale w dni wolne od pracy przy ładnej pogodzie wejście na ten szczyt jest jak spacer główną ulicą w centrum miasta - idziesz i przeciskasz się w tłumie ludzi a co za tym idzie te najbliższe szczytu parkingi są zapchane. Jak będzie jutro - nie mam pojęcia ale właśnie w szkołach rozpoczęły się wakacje więc wszystko jest możliwe.
Zostało niewiele czasu więc proszę wszystkich jadących o jak najszybsze wypowiadanie się w tym temacie aby można było ustalić ostateczną godzinę wyjazdu dogodną dla jak największej liczby jadących ;)
Jeśli chodzi o mnie nie będę stwarzał problemów dostosuję się do ustaleń grupy :)
W najgorszym wypadku przyjdzie nam zaparkować parę kilometrów dalej co nie jest jakimś wielkim problemem, powiem więcej cieszę się już na samą myśl, że zrobi się z tego wycieczka 20km+ :D
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 24 lip 2015, 10:28 Re: wspolne wyjazdy....

Jak juz uzgodniłem z zaratrusta przesuwamy godzinę wycieczki a ze jestem driverem jednego z samochodów roszczę sobie prawo do wprowadzenia tej zmiany ;). Pozatym mysle ze fajnie byłoby sie spotkać gdzieś na servisie zaraz za bham aby nie szukać sie na szlaku, dlatego w tym celu proszę o potwierdzenie ekipy z drugiego samochodu.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czilla » 24 lip 2015, 10:35 Re: wspolne wyjazdy....

Czy jako reszta grupy możemy się dowiedzieć na którą godzinę jest planowany ten "spacer"?
Być może podejście na Snowdon to bułka z masłem, ale już podejście na Y lliwed wymaga czasu (jest stromo)...
A wyspać się to proponuje w niedzielę; -)
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darson » 24 lip 2015, 17:48 Re: wspolne wyjazdy....

więc co zostało ustalone? o której godzinie mamy sie spotkać?

patrząc za okno nie wydaje mi sie, żeby jutro tłumy waliły na Snowdon, a z tego co napisała Czila czas na przejscie trasy to ok 5-6h więc optymistycznie zakładając 7h myslę, że spokojnie możemy sie umówić na 9 a nawet na 10 rano na miejscu

piszcie szybko bo czasu niewiele na organizacje zostało

darson
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 cze 2014, 20:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 24 lip 2015, 20:02 Re: wspolne wyjazdy....

Wszystko juz jest połapane kolego masz wiadomość na pw :)

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 24 lip 2015, 20:51 Re: wspolne wyjazdy....

Witam
Dariusz83 napisał(a):Jak juz uzgodniłem z zaratrusta

Zaratrusta wypowiedział się za siebie, że może jechać później uzgadniać należało ze wszystkimi a przede wszystkim z Chilla pomysłodawczynią tej wycieczki.

Dariusz83 napisał(a):przesuwamy godzinę wycieczki a ze jestem driverem jednego z samochodów roszczę sobie prawo do wprowadzenia tej zmiany ;).

zakładam że to żart nawet nie będę tego komentował

Dodano: -- 24 lip 2015, o 20:53 --

Dariusz83 napisał(a):Wszystko juz jest połapane kolego masz wiadomość na pw :)

Na pewno wysłałeś to do mnie? nie mam żadnych wiadomości na skrzynce

Dodano: -- 24 lip 2015, o 21:15 --

za mało czasu żeby cokolwiek jeszcze próbowac uzgadniać więc wracam do pier5wotnej propozycji Cilla
A wie c tak:
1. nadal nie wiem o której godzinie ani skąd mnie zabierzesz Darku a wiec jadę swoim samochodem
2. Kamila mam nadzieję że jeszcze to przeczytasz, 5:30 w starym miejscu
dla wszystkich zainteresowanych i jadących 8:00 parking pen-y-pass
3. darson sorry ale ja po ciebie nie dam rady pojechać za daleko i w przeciwnym kierunku
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 24 lip 2015, 21:58 Re: wspolne wyjazdy....

Większość rzeczy była juz dograna teraz jest niezły bajzel z tego chociaż mamy do siebie telefony. Ok ja odpuszczam tym razem, wiec życzę wam miłego wypadu. Złapiemy sie kiedy indziej jak bedzie więcej czasu by sie dograć by wszystkim pasowało. Do miłego.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 25 lip 2015, 19:42 Re: wspolne wyjazdy....

:)))
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA