wspolne wyjazdy....

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 25 lip 2015, 21:28 Re: wspolne wyjazdy....

Dariusz83 napisał(a):Większość rzeczy była juz dograna teraz jest niezły bajzel z tego chociaż mamy do siebie telefony. Ok ja odpuszczam tym razem, wiec życzę wam miłego wypadu. Złapiemy sie kiedy indziej jak bedzie więcej czasu by sie dograć by wszystkim pasowało. Do miłego.


Darek, gdybym wrócił w piątek po pracy i miał na PW informacje typu:
"6 rano tu i tu" albo 8:00 tam i tam"
możesz mi wierzyć lub nie wyłączyłbym komputer, nastawił budzik i poszedł spać

A co ja zastałem w piątek przed 10 na dzień przed wyjazdem?

Czilla napisał(a):Czy jako reszta grupy możemy się dowiedzieć na którą godzinę jest planowany ten "spacer"?


i to
darson napisał(a):więc co zostało ustalone? o której godzinie mamy sie spotkać

I NIC WIĘCEJ
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 25 lip 2015, 22:36 Re: wspolne wyjazdy....

:))
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez johnyd » 25 lip 2015, 23:39 Re: wspolne wyjazdy....

Dziękuję uczestnikom dzisiejszej wycieczki na Snowdon: Kamili, Gosi i Markowi za miłą atmosferę, a w szczególności koledze za poranny doping, bez którego wcale bym nie pojechał. Piękne góry i super pogoda!

Czy to świeże powietrze, czy skalista grań wyzwoliła moje zapasy energii, nie mogłem pozbyć się jej nadmiaru. Miałem chęć pognać dziś po górach jak tornado. Po powrocie pobiegłem dodatkowe kilka mil na przedmieściach West Brom, ale nogi wciąż domagają się wysiłku. W związku z tym, poszukuję osób biegających po górach, chętnie z własnym środkiem transportu na przyszłe eskapady o charakterze wysiłkowym. Może znasz kogoś takiego lub sam byłbyś zainteresowany?
Avatar użytkownika
johnyd
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył: 8 paź 2013, 15:17
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 26 lip 2015, 15:50 Re: wspolne wyjazdy....

a będą jakieś fotki ??
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 26 lip 2015, 20:10 Re: wspolne wyjazdy....

Hej :) My jednak zdecydowaliśmy się jechać sami ;)
Zgadzam się, pogoda i widoki były świetne! Jako że nikt fotek ze wspólnej wyprawy nie wrzucił, pozwolę sobie na kilka co by Dojrzałego ciekawość zaspokoić ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 26 lip 2015, 21:09 Re: wspolne wyjazdy....

dzieki Hermi :)) widzę że szliście Miners Track. Widać było morze?
Mam w planie wyskoczyć na Crib Goch i zejść przez Wyllwydd czy jakos tak to sie pisze a widać to świetnie na zdjeciu. Ale na razie kopytko mam chore. Pozdrawiam
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 26 lip 2015, 21:28 Re: wspolne wyjazdy....

Dojrzały, morza nie widzieliśmy, a wchodziliśmy Pyg Track, za to schodziliśmy Miners Track. Na to wychodzi, jak teraz patrzę na mapkę ;)
Powrotu do zdrowia życzę ;)
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Centum » 27 lip 2015, 16:11 Re: wspolne wyjazdy....

Witam,
planuje sie wybrac na Snowdon w ta niedziele, mam trzy wolne miejsca w samochodzie. Jest ktos chetny?

Centum
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 43
Dołączył: 25 lut 2014, 17:38
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 27 lip 2015, 16:34 Re: wspolne wyjazdy....

Ludzie a co byście powiedzieli na taką wycieczkę : Dojazd autkami do Kiderminster. Wsiadamy w starą kolej parową (Severn Valley Railways) i jedziemy do Brignorth. A stamtąd wracamy do Kiderminster szlakiem Severn Way - piękna droga w zakolach rzeki Severn. Trasa ok. 20km. Lub idziemy z Kiderminster do Brignorth i wracamy koleją. Trasa ta ma tę zaletę że w kilku miejscach na trasie można wsiąść w kolej i dojechać do celu. Dla zmęczonych np. Ja sam liczę się z taką możliwością bo mam popsute kopytko troszkę i niewykluczone, że wskoczę w kolej żeby skrócić trasę. Zapewniam, że to niesamowite wrażenie usłyszeć ''sapanie '' ciuchci i gwizdek na parę. Można chyba zabierać psy (w Cheltenham można). Proszę o opinie. Pozdrawiam
PS Hermi: dzięki
PS W pociągu jest wagon restauracyjny gdzie można nabyć Railway Ale :))
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Centum » 29 lip 2015, 17:43 Re: wspolne wyjazdy....

Na razie jest nas dwoch, wyjezdzamy o 5:30 z acocks green. Przydalaby sie jeszcze jedna osoba...

Centum
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 43
Dołączył: 25 lut 2014, 17:38
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haworcja » 30 lip 2015, 17:47 Re: wspolne wyjazdy....

hermenegilda8, przepiękne foty :) trochę jak nasze Tatry... najpiękniejsza trasa chyba ze wszystkich, jakie dotąd zrobiliśmy :) czyli to ten rejon trzeba by częściej odwiedzać, aniżeli Peak District...

Dojrzały, pomysł wycieczki ciuchcią Severn Valley Railway doskonały, chętnie ujrzałabym znów te piękne stacyjki :)

Dojrzały napisał(a):Zapewniam, że to niesamowite wrażenie usłyszeć ''sapanie '' ciuchci i gwizdek na parę.

Nooo, mnie nie trzeba 2 razy tego powtarzać, od dawna jestem fanem takich atrakcji :)

Dojrzały napisał(a):PS W pociągu jest wagon restauracyjny gdzie można nabyć Railway Ale :))
:D :D :D
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 41
Dołączyła: 8 cze 2012, 20:58
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 30 lip 2015, 20:17 Re: wspolne wyjazdy....

czuję się zmasakrowany ilością zgłoszeń :)) ale piszcie na forum a nie tylko na priv. Te stawy pod Snowdonem jako żywo przypominają mi Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami.
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 30 lip 2015, 23:06 Re: wspolne wyjazdy....

haworcja napisał(a):hermenegilda8, przepiękne foty :) trochę jak nasze Tatry... najpiękniejsza trasa chyba ze wszystkich, jakie dotąd zrobiliśmy :) czyli to ten rejon trzeba by częściej odwiedzać, aniżeli Peak District...

Dzięki ;)
My tam z chęcią wrócimy, Gaba z Rafałem też chętni, więc jak już pourlopujemy to musimy się zebrać, dać znać na forum i pojechać. Pięknie tam, my w Snowdonii wcześniej byliśmy ale warto tam wracać. Tylko że około 2.5h drogi, trzeba się wcześnie zebrać, bo tam jednak trzeba rano zacząć.
haworcja napisał(a):Dojrzały, pomysł wycieczki ciuchcią Severn Valley Railway doskonały

Wiedziałam!! :D :D :D

Dojrzały napisał(a):Ludzie a co byście powiedzieli na taką wycieczkę : Dojazd autkami do Kiderminster. Wsiadamy w starą kolej parową (Severn Valley Railways) i ....

Pomysł nam też się bardzo podoba! :) tylko że my odpadamy na kolejne 3 weekendy, więc jak w tym czasie się tam wybierzecie, to my najwyżej podążymy Waszymi śladami sami innym razem. Ale dzięki za podzielenie się tymże pomysłem :) Skorzystamy. A, czytałam, można psiaki do pociągu, za wyjątkiem przedziału jadalnego, więc super. Tu często pozwalają psiakom korzystać z transportu czy wszelakich atrakcji, Angole lubią zwierzęta... jak większość Polaków ;)
Podrawiam
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 31 lip 2015, 10:07 Re: wspolne wyjazdy....

hermenegilda8 napisał(a): Gaba z Rafałem też chętni, więc jak już pourlopujemy to musimy się zebrać
prawda to!! jestesmy chetni!! ;) :D
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 31 lip 2015, 12:42 Re: wspolne wyjazdy....

czyli pozostaje nam do ustalenia termin a będzie to zapewne ok polowy sierpnia.
Trzymajmy zatem łapki na pulsie.
Haworcjo boska a co byś powiedziała na wycieczkę na Snowdon jutro z dwoma kolegami (post powyżej) ???
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA