wspolne wyjazdy....

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez rogal198 » 14 wrz 2015, 10:26 Re: wspolne wyjazdy....

Niestety jestem w delegacji :( bawcie sie dobrze i poprosze o kilka wstawienie kilku zdjec :)
Pozdrawiam

rogal198
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 cze 2015, 18:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haworcja » 15 wrz 2015, 17:45 Re: wspolne wyjazdy....

na ciuchcię 20.09 - oczywiście, że się piszę ;)

dla nie zmotoryzowanych możliwy dojazd pociągiem ;)
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 41
Dołączyła: 8 cze 2012, 20:58
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 15 wrz 2015, 20:40 Re: wspolne wyjazdy....

hejka . no dobrze czyli niedziela 2-ego Kidderminster , spacer i ciuchcia.
Wpisujcie się. ja jadę z Hall Green i mam miejsca w aucie
Pozdrawiam

Dodano: -- 16 wrz 2015, o 19:48 --

oczywiście chodziło mi o niedziele 20-ego !!!
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 17 wrz 2015, 06:39 Re: wspolne wyjazdy....

Hej :)
My też jesteśmy zainteresowani wyprawą.
Ale prosiłabym żeby Dojrzały sprawdził priv... W ogóle. Jak tak można? tu zaglądać ale na wiadomość nie odpisać??!! :P
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 17 wrz 2015, 18:22 Re: wspolne wyjazdy....

http://www.svr.co.uk/Book-Freedom.aspx

To że preferujecie niedziele to ma znaczenie - powiedziałbym dość istotne:))
Haworcja też chce w niedzielę.
Przejazd ciuchcią miałbyć atrakcją. Jest pomysł:
Idziemy z Kidderminster na spacer wzdłuż doliny Severn. Jak mamy już dość wsadzamy w ciuchcię jedna osobę lub dwie (kierowców) Ci jadą po auta do Kidderminster i wracają po resztę. Wszyscy robią zrzutę na bilet/y i wychodzi mała kwota na osobę.

???
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 18 wrz 2015, 11:46 Re: wspolne wyjazdy....

nas (jak juz kiedys pisalam) maratony nie interesuja... tymbardziej w niedziele :roll: wiec my tym razem odpadamy :| ale czekamy na kolejne propozycje wycieczek :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 18 wrz 2015, 19:44 Re: wspolne wyjazdy....

@ Gaba
raczej nikt nie prosił o opinię o ile mnie pamięć nie myli, ale jak już jest to cenna i wiele wnosi.
Poza tym masz chyba problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Nie wiem co masz na myśli ( maraton) na trasie 20 kilometrowej gdzie jest stacja kolejowa co 4 km i w każdej chwili można zrezygnować z ''maratonu'' i wrócić do auta. Nie chcesz jechać - nie włączaj się do dyskusji. Proste?
Cena biletu na ciuchcię 20 funtów.

Planowane miejsce spotkania Bewdley train station. godz. 8.00,
Jutro mnie nie ma cały dzień przy kompie więc przeczytam ewentualne wpisy dopiero wieczorem.
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haworcja » 18 wrz 2015, 19:52 Re: wspolne wyjazdy....

żebyśmy się zrozumieli. :D ja nie chciałam koniecznie niedzieli, ale może być, a skapnęłam się nieco później, że to niedziela :D

punkt nr 2 - żadnych samych kierowców nie będę wsadzać w ciuchcię, jeśli już, to wsadzam tam swój tyłek również i się zachwycam :)

to jak się umawiamy i kto w ogóle jedzie? jak nikt, to was zamorduję, bo zrezygnowałam z pracy na niedzielne przedpołudnie :D dlatego niedziela zapadła już ostatecznie :) więc gadać mi tu ;)


edit: a nie możemy wyruszyć ze stacji Kidderminster, jak początkowo było gadane? i trochę później, plis :D
edit 2: dobra, chyba jest trochę nie po mojemu :D czyli wszystko mi jedno ;)
a więc, proszę o zadeklarowanie się i użyczenie mi miejsca w aucie, jeśli jedzie ktoś poza Dojrzałym :D
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 41
Dołączyła: 8 cze 2012, 20:58
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 18 wrz 2015, 22:46 Re: wspolne wyjazdy....

Dojrzały, hm... nie wiem czy zauważyłeś, ale jako częsty bywalec wycieczek organizowanych na tym forum staram się udzielać w tym wątku, nawet jeśli sama z różnych przyczyn się nie wybieram (po co? może dla wyrażenia chęci w uczestniczeniu w innych, kolejnych... w dogodniejszych dla mie okolicznościach) i nie widze powodu dla którego tym razem nie miałabym tego robić! :shock: Poza tym to jest forum i każdy ma tu prawo wyrazić własną opinię, niezależnie od tego, czy to się komuś podoba czy nie, szczególnie jeśli nie zaznaczył, że sobie takowej nie życzy! Jakoś nie zauważam u siebie jakichkolwiek problemów z umiejętnością rozumienia tekstu pisanego, ale skoro tak twierdzisz to dzięki, zwrócę na to uwagę :) ja za to u ciebie widzę duże problemy z umiejętnością zapamiętywania treści własnych postów :roll:
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 19 wrz 2015, 09:05 Re: wspolne wyjazdy....

hahahaha
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haworcja » 20 wrz 2015, 10:13 Re: wspolne wyjazdy....

LUBIĘ WAS

taka moja myśl na dziś :)
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 41
Dołączyła: 8 cze 2012, 20:58
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dojrzały » 20 wrz 2015, 17:22 Re: wspolne wyjazdy....

A my kochamy Ciebie :)))

Dodano: -- 2 paź 2015, o 15:06 --

cześć, jakby ktoś miał się chęć powłóczyć kilka dni z plecakiem po złotej jesieni w Hiszpanii to zapraszam do towarzystwa. Wylot Ryanair z London Stansted 09/10 do Santander w Hiszpanii, następnie autobus do Leon. Szlak ''Camino San Salwador'' z Leon do Oviedo ok. 120km przez góry. Noclegi w schroniskach w granicach 5-10 euro. Wspaniałe tanie jedzenie i wino, cudowne widoki, przyjaźni ludzie. Temperatury ok. 25 stopni :)) Powinno to zająć 5 dni spacerem. Powrót jak kto chce ale sugeruję Santander do L.Stansted. Na dzień dzisiejszy koszt biletów (two ways) 75 funtów a więc prawie darmo. Na lotnisko jadę samochodem.

Dodano: -- 7 paź 2015, o 19:51 --

no cojones ???:))
ok, do zobaczenia za tydzień
Janusz
Avatar użytkownika
Dojrzały
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 10 kwi 2007, 18:29
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czilla » 13 paź 2015, 19:31 Re: wspolne wyjazdy....

Witam ;-)

Pomysł na sobotę... 17/10/2015 - WREKIN koło Telford

http://www.walkingenglishman.com/midlands20.html

Godzina spotkania - 9:00 na parkingu TF6 5AL

Zapraszamy ;-)
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 13 paź 2015, 22:10 Re: wspolne wyjazdy....

Witam :)

Krótko i zwięźle ;)
Jadę, mam dwa wolne miejsca w samochodzie. Jeśli jesteś z okolic Wednesbury, Walsall Wolverhampton i szukasz transportu pisz na pw.
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rogal198 » 15 paź 2015, 20:27 Re: wspolne wyjazdy....

Też się dołączę, jadę z Sutton Coldfield, wolne 3 miejsca, jeśli ktoś potrzebuje transportu niech pisze pw

rogal198
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 cze 2015, 18:15
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA