wspolne wyjazdy....

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 4 sie 2016, 08:03 Re: wspolne wyjazdy....

Hej, witam nowa turystkę

[Dorota] napisał(a):Witam :)
pytanie brzmi jakie wymogi trzeba spełniać aby się nadać na taką wycieczkę :grin: Jeśli wykiełkują jakieś nowe pomysły, plany to bardzo proszę o informację..
Pozdrawiam
ND


No cóż, przyznam się że mnie zaskoczyłaś bo nigdy nie zastanawiałem się jakie wymogi trzeba spełniać aby jeździć na wycieczki z tego forum :grin:
A więc: mało marudzić (wiem trudne zwłaszcza dla Polaków :D ) dużo się śmiać, z doświadczenia wiem ze przydają się wygodne buty :wink:

pozdrawiam
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

Kobieta PostNapisane przez [Dorota] » 4 sie 2016, 17:33 Re: wspolne wyjazdy....

Hej :D ...
Sądząc po nicku mogłoby się wydawać, że zastanawiasz się nad wieloma sprawami.. a tu takie niedopatrzenie :P Ja marudze wyjątkowo.... powiedzmy, że wyjątkowość jest jakoby wpisana w egzystęcje mojej skromnej osoby heh
konkrety są takie : jest nas dwie Kasia odpisała na mojego posta w dziale PRZEDSTAW SIĘ i też ma duże chęci gdzieś ruszyć się z domu (marzy jej się Irlandia)..... pytanie brzmi Kiedy jedziemy i gdzie??? :D
ps jaki jest przedział wiekowy??
Pozdrawiam
ND
Avatar użytkownika
[Dorota]
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 38
Dołączyła: 28 maja 2016, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magda211 » 4 sie 2016, 18:47 Re: wspolne wyjazdy....

Hej ja z chłopakiem czesto jezdzimy sobie w niedzele po Anglii ,takze jak jestescie chętne pisac :) Pozdrawiam

Magda211
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 29 sty 2015, 18:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 4 sie 2016, 21:05 Re: wspolne wyjazdy....

hello!! tu Kas z tej strony:) obecna!:) :grin: chce juz odhaczyc piatek w pracy i mozna cos planowac:) pomysle na weekendzie posiedze na necie:) pozdrawiam wszystkich ciepluchno:)

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez abyssos » 4 sie 2016, 22:39 Re: wspolne wyjazdy....

Ja marudze wyjątkowo....

marudzic mozna ale tylko na: zbyt ladna pogode, za dobra zabawe, zbyt duzo smiechu i to ze na weekend trzeba czekac tylko 5dni ;-)
chce juz odhaczyc piatek w pracy i mozna cos planowac:)

...chyba kazdy czeka na piatek jak na zbawienie :-)
Interesujace rzeczy na weekend:
od poniedzialku trwa Festyn w Nottingham, Robin Hood Festival ( http://www.nottinghamshire.gov.uk/plann ... d-festival )
w sobote sie tam wybieram ze znajomymi pod namioty, niestety nie mamy juz wolnych miejsc w samochodzie, jest zaladowany pod sufit (ale zawsze sa pociagi, autobusy,znajomi, hulajnogi...)
Kolejny weekend wypozyczam samochod na jakas wyprawe na angielskie zamki, jeszcze nie wiem jaki/e konkretnie ale obmysle to pozniej.
Ktos chetny sie dolaczyc albo ma podobne wycieczkowe plany?
Jest lato, trzeba korzystac :-)
Avatar użytkownika
abyssos
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 cze 2015, 21:19
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mariusz5512 » 5 sie 2016, 20:14 Re: wspolne wyjazdy....

Witamy ponownie.My ten weekend niestety spedzimy w domu,ale kolejne jak najbardziej w podrozy. POszukamy kolejnych miejsc wartych zwiedzania,wedrowki i zaproponujemy cos w tym watku. Mysle,ze po ostatniej wyprawie na stale wpisujemy sie na liste wspolnych wedrownikow:) Tym razem chodzi nam pogłowie3 dniowa Snowdonia. Oczywiscie czekamy naWasze pomyslyi kolejne wspolne podroze:)

Mariusz5512
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 sty 2015, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mariusz5512 » 5 sie 2016, 20:44 Re: wspolne wyjazdy....

co do Irlandii na najbliszy bank holiday to jak najbardziej, jest jeszcze troche czasu, moze warto zorganizowac cos wspolnego:)

Mariusz5512
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 sty 2015, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 6 sie 2016, 06:01 Re: wspolne wyjazdy....

Podpinam sie pod Irlandie:) Zobzacylam ostatnio zdjecia znajomego wlasnie z Irlandii czy Kornwalii ...jakie fajne sa szlaki i zapierajace dech w piersiach widoki:) cudo
Najgorsze jest to ze sobota 27 sierpien u m mnie odapada ale juz potem moge dzialac:) pelna para!
ps so sad...sobota a ja juz na nogacch:D

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 6 sie 2016, 10:08 Re: wspolne wyjazdy....

My myslelismy o Snowdonii ale ceny na booking poprostu zwalaja z nog.
Gdzie zazwyczaj szukacie noclegow?
Z checia wybierzemy sie na jakas zorganizowana wycieczke jesli nie bedzie przeciwwskazan abysmy dolaczli :) . Pozdrawiamy
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 6 sie 2016, 10:49 Re: wspolne wyjazdy....

Im wiecej osob tym lepiej:)Wiem co do Snowdoni to dramat cenowy.Czasem gdzies do innego kraju jeat taniej aie wybrac parodia.A tak w ogole to moze jak jiz sie pare osob zbierze mozna by aie spotkac gdzies na miescie :)wyskoczyc pogadac i zrobic butze mozgow:)co Wy na to?Pozdrowienia w wyjatkowo cieply dzien:)

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 6 sie 2016, 14:33 Re: wspolne wyjazdy....

My jestesmy jak najbardziej za :) ale dopiero po 16stym jestesmy dostepni bo rodzinka jest teraz u nas.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mariusz5512 » 6 sie 2016, 20:10 Re: wspolne wyjazdy....

co do Snowdonii to akurat w tym wyjezdize mialem na mysli namioty, nieco nam zasmakowal ten rodzaj odpoczynku. Odpowiednio dobrane pole namiotowe i wszystko jest pod reka,a koszt wyprawy jest znikomy:) Co do jakiegos spotkania i rozwazenia kilku opcji to jestesmy jak najbardziej za

Mariusz5512
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 sty 2015, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez [Dorota] » 6 sie 2016, 22:32 Re: wspolne wyjazdy....

Hej... :)
Namioty ::stop:: jeżeli chodzi o namioty to ja odpadam, chyba już wyrosłam z tej atrakcji i nawet nie mam, wychodzi na to, że będę musiała poczekać do opcji bez namiotów, może będą inne okazje jeszcze.. :) ale za spotkaniem jestem za :D
Pozdrawiam
ND
Avatar użytkownika
[Dorota]
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 38
Dołączyła: 28 maja 2016, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kate2120 » 7 sie 2016, 07:46 Re: wspolne wyjazdy....

Morning!:D
Podpinam sie pod Dorote:D Raz , ze nie posiadam namiotu (boooo..) dwa ze mam zle wspomnienia zwiazane z biwakowaniem eh ale fajnie ze kazdy chetny na spotkanie:) zawsze to inaczej usiasc i pogadac :)lepiej cos zaplanowac:)trzeba tylko wymyslec kiedy wszystkim w miare by pasowalo - jakis weekend?

kate2120
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 12 gru 2011, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 9 sie 2016, 11:35 Re: wspolne wyjazdy....

Oj my tez podpinamy sie pod Dorote. Zdecydowanie z namiotow wyroslismy. Jakis fajny hotel czy nawet BB tak ale namioty zdecydowanie nie. Spotkanie jak najbardziej :). Poznanie nowych fajnych ludzi jak najbardziej nam odpowiada
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA