wspolne wyjazdy....

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez jutrzenka » 23 mar 2015, 16:58 Re: wspolne wyjazdy....

Witajcie :) Od jakiegoś już czasu śledzę ten wątek łącznie z tym poprzednim, tylko wcześniej unieruchomiłam sobie nogę i o jakimkolwiek spacerowaniu nie było mowy.
Oczywiście również z chęcią dołączyłabym do Waszej wycieczki. Byłoby nas dwie osoby z Erdington, jednakże nie posiadamy samochodu, więc jeśli ktoś miałby wolne miejsca i zechciał/a zabrać to z wielką przyjemnością dołączymy :) . Pozdrawiam

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mariuszm » 23 mar 2015, 17:14 Re: wspolne wyjazdy....

ja mam auto jestem z erdington ale u mnie nie jest pewne....

mariuszm
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 25 sty 2015, 15:01
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannaj82 » 23 mar 2015, 19:01 Re: wspolne wyjazdy....

hej:)

hermenegilda8
dzieki za wyrozniajacego posta - usmialam sie:)
Tak jak bylby zasieg, to z pewnoscia by sie udalo:))) ale mam juz plany na ten weekend, wiec podejscia drugiego podejme sie nastepnym razem:)

Wiem, ze moze troszke smiesznie zabrzmi, ze JA proponuje destynacje, ale co powiecie na to:
http://www.walkingenglishman.com/peakdistrict03.htm

https://www.youtube.com/watch?v=-rlcMJ3 ... B&hl=en-GB

ciekawy, zroznicowany walk; las, pagorki, fajne kamienie i skalki:))))))))

moze nastepny bank holiday weekend - poniedzialek?

pozdrawiam:)
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
Avatar użytkownika
joannaj82
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączyła: 20 lip 2014, 13:27
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 23 mar 2015, 19:32 Re: wspolne wyjazdy....

mam37, tak myślę, że dokładną godzinę ustalimy pod koniec tygodnia w zależności od potrzeb pozostałych chętnych ;) tak.. spotkanie na miejscu :) za jakiś czas podam post code ze wskazówkami dojazdu i może jakieś zdjęcie, bo google map pokazuje go w połowie ostatniej prostej :roll:
jutrzenka, fajnie, że też chcecie dołączyć :) może się znajdzie ktoś z Waszych okolic z wolnym miejscem w aucie :)
joannaj82, szkoda, że tym razem nie możesz, ale.. będą jeszcze inne okazje ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joannaj82 » 23 mar 2015, 19:35 Re: wspolne wyjazdy....

Gaba76
;) ;) ;)

a co myslisz o mojej propozycji? :roll: :lol:
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
Avatar użytkownika
joannaj82
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączyła: 20 lip 2014, 13:27
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 23 mar 2015, 19:54 Re: wspolne wyjazdy....

miejsce wygląda fajnie, ale może lepiej wrócić do tego pod koniec kwietnia, skoro to plany na bank holiday?! :) z tego co zauważyłam to tu lepiej nie mieszać planów, bo co niektórzy zaglądają na forum z doskoku i mogą się zakręcić gdzie właściwie teraz jedziemy :roll:
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joannaj82 » 23 mar 2015, 21:08 Re: wspolne wyjazdy....

Nie dosc, ze nie dojedzam na spotkanie, to mieszam na forum:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
zartuje:)

mialam na mysli nadchodzacy bank holiday - 3.04-6.0 :lol: 4

Dodano: -- 23 mar 2015, 21:10 --

ok, porozmawiamy w nast tygodniu jak cos:)
"I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move."
- Robert Louis Stevenson
Avatar użytkownika
joannaj82
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączyła: 20 lip 2014, 13:27
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaackoo » 24 mar 2015, 17:02 Re: wspolne wyjazdy....

joannaj82 napisał(a):hej:)

hermenegilda8
dzieki za wyrozniajacego posta - usmialam sie:)
Tak jak bylby zasieg, to z pewnoscia by sie udalo:))) ale mam juz plany na ten weekend, wiec podejscia drugiego podejme sie nastepnym razem:)

Wiem, ze moze troszke smiesznie zabrzmi, ze JA proponuje destynacje, ale co powiecie na to:
http://www.walkingenglishman.com/peakdistrict03.htm

https://www.youtube.com/watch?v=-rlcMJ3 ... B&hl=en-GB

ciekawy, zroznicowany walk; las, pagorki, fajne kamienie i skalki:))))))))

moze nastepny bank holiday weekend - poniedzialek?

pozdrawiam:)


Witajcie,
mysle, ze na 20-o km wypad potrzeba (jak dla tej grupy) zdecydowanie dluzszego dnia niz obecnie,
przypomne, ze ostatni wypad to tylko 13,5 km bez wiekszych wzniesien i 5,5h spaceru z przystankami.
:lol:

Mam nadzieje ze na wypad do Calke Abbey damy rade dojechac choc jeszcze na 100% nie wiemy :)

jaackoo
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 wrz 2007, 19:54
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haworcja » 24 mar 2015, 18:25 Re: wspolne wyjazdy....

jaackoo napisał(a):
Mam nadzieje ze na wypad do Calke Abbey damy rade dojechac choc jeszcze na 100% nie wiemy :)


Co to w ogóle ma być? :D
Musimy tam być! :)

Tzn... ja bardzo chcę tam z Wami być, ale póki co nie wiem, czy Szanowny będzie w stanie wstać po nocy... i zebrać się za kierownicę, dlatego w razie czego, gdyby jednak nie, to czy mogę się z Wami zabrać na Wasze ostatnie dostępne miejsce, Gaba76? Bo jak mniemam, xander zapewne tego wypadu sobie nie odpuści... :D i byłby komplet wtedy.

Jeżeli jednak byśmy jechali normalnie, to mamy 2 miejsca wolne w autku i możemy was zabrać, jutrzenka, z Erdington :)

Damy znać co i jak :grin:
Świadomość - kluczem do wszystkiego.

haworcja
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 41
Dołączyła: 8 cze 2012, 20:58
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jutrzenka » 25 mar 2015, 07:51 Re: wspolne wyjazdy....

haworcja dzięki, będę czekać na info, jak sytuacja u Ciebie się rozwinie.

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 25 mar 2015, 18:41 Re: wspolne wyjazdy....

haworcja oczywiście, że możesz się zabrać z nami :grin: ale mam nadzieję, że "Szanowny" będzie w stanie wszystko :D ;)

post code najbliższy temu miejscu to LE65 1RR ale parking jest na końcu tej ulicy
Załączniki
postcode.jpg
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Magda211 » 25 mar 2015, 19:07 Re: wspolne wyjazdy....

Czesc :) macie plany wycieczkowe na bank holiday? Jesli tak dajcie znac bo sie pogubilam w odpowiedziach na forum :) Pozdrawiam

Magda211
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 29 sty 2015, 18:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 25 mar 2015, 19:26 Re: wspolne wyjazdy....

Gaba76 A godzina która? My byśmy się przychylali ku 10:00, ale jak komuś nie pasuje, za wcześnie, to spoko, zrozumiemy ;)
Ten krąg masz na myśli jako miejsce zbiórki?

Obrazek
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 25 mar 2015, 19:42 Re: wspolne wyjazdy....

tak dokładnie ten krąg :D ta 10:30 którą początkowo podałam, to była tylko propozycja, więc równie dobrze może być 10:00 ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Magda211 » 25 mar 2015, 22:01 Re: wspolne wyjazdy....

Witam :) Razem z chlopakiem chetnie do was dolaczymy :) Prosimy o jakies info :) Dzieki :)

Magda211
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 29 sty 2015, 18:10
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA