Hiszpania

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez ola30 » 6 lip 2007, 16:21 Hiszpania

Chciałabym tam pojechać, ale oprócz tego że mogę liczyć na pogodę nic nie wiem o tym kraju.Chciałabym skorzystać z rad osób, które tam były.Którą część Hiszpanii polecacie i dlaczego, z usług jakiego biura podróży w Birmingham mogę bez obaw skorzystać itd.


chciałam dodać że mam na mysli wycieczke rodzinną(dzieci 6 i 8 lat)ile moze kosztować taka tygodniowa wycieczka łącznie z przelotem wyżywieniem?
Ostatnio edytowano 8 lip 2007, 16:48 przez ola30, łącznie edytowano 1 raz

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 6 lip 2007, 19:28 Re: Hiszpania

szczerze polecam Majorke, resort Alcudia-wschodnie wybrzeze wyspy.Piekne plaze, ciepla woda, niezbyt gleboka przy brzegu, boskie jedzenie. nie przepadaja tam za angolami (sporo niemieckich turystow) wiec warto mowic ze jest sie polakiem, jeszcze nas tam nie znaja wiec nas lubia. Ceny calkiem niezle i w knajpach i w sklepach. Biura z jakich ja korzystalem w UK to Thomsonfly,First Choice, Going Abroad.

Nie polecam Lanzarotte (jedna z wysp kanaryjskich). Ceny z kosmosu, woda zimna ( rozbija sie tam zimny prad o wschodnie wybrzeze wysepki), o 9 rano zaczyna wiac wiatr i wieje okolo 30 m/s caly dzien.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 6 lip 2007, 20:31 Re: Hiszpania

:roza: Barcelona- bylem 2 razy, zawsze na Boze Narodzenie.
Byla piekna pogoda, cieplutko i czysto.

:roza: Ibiza, miasto San Antonio (do Ibiza Town 30 min busikiem)
Raj na ziemi, okazja do nurkowania, kite-surfingu, balowanie w Cafe Del Mar do zachodu slonca. Codzien 30 stopni, mily lekki wiatr, mnostwo restauracji i klubow.
Szczerze polecam na tygodniowe wakacje. Jesli masz xtra kase to za 40Euro kupisz bilet na dyskoteke, tam piwko 7Euro, butelka wody jakiej 5Euro.
Ibiza Town piekne, czysto, piekny kosciol na wzgorzu, waskie alejki nad blekitnym morzem.
W ogole to malenka wyspa, ma plantacje oliwek i pomaranczy, winiarnie (super wycieczka do jednej z nich zakonczyla sie bolem glowy :wink: ). Plaze moglyby byc lepsze- piasek jest bardzo ubity ale moze to ja jestem wybredny. :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 6 lip 2007, 23:00 Re: Hiszpania

Moshemy nie gadać o niczym co związne z Latyno trends...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 7 lip 2007, 23:36 Re: Hiszpania

Mi też się marzy aby choć na tydzień pojechać do Hiszpanii odpocząć od codzienności w ciepełku :smile:

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 30 kwi 2014, 13:00 Re: Hiszpania

Wiytam
wraz z moją rodzinką chcemy wyjechać do hiszpani najlepiej costa brava aczkolwiek nie koniecznie
Chciałabym caravan z basenami i blisko plaży
SZukalam czegoś ale nie wiem albo nie umiem szukac albo nie ma
data jaka nas interesuje to od2 do 10 tego
chcemy jechac autem z angli
jeśli ktoś byl zna takie miejsca moze jakiś wasz znajomy to proszę o namiary
a może ktos sie wybiera z gory dziekuję

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 7 maja 2014, 15:20 Re: Hiszpania

Jeśli Cię interesuje w Hiszpani możesz za niezłe pieniądze przenocować w hostelu w tym roku w zimie wchodziłem na mulhacen (najwyższy szczyt kontynentalnej Hiszpani) i jedna noc spałem właśnie w takim hostelu w centrum Malagi nocleg kosztował 10 euro proponowali mi opcje ze śniadaniem za 13 euro ale dla mnie śniadanie było za późno.

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA