Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Czy boisz sie ublocic???

Nie - kocham bloto jak swinia
10
53%
Raz w miesiacu zapasy w blocie sa ok
5
26%
Nienawidze blota, ale uwielbiam kogos zmieszac z blotem
4
21%
 
Liczba głosów : 19

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 27 sty 2008, 18:04 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Bogusia, Ty mi sie od niczego nie odstraszaj: specjalnie dla Ciebie założę najbardziej lajtowe obręcze i opony o ściankach grubości pergaminu (i wezmę 2 garści łatek w kieszeń), a kask zawsze trzeba nosić jak się jeździ rowerem (szczególnie w nieznanym terenie) i zawsze będę każdego opieprzał za jego brak. Są tam 3 trasy: zupełnie lajtowa, do xc(northshore?) i freeride/downhill'owa.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 27 sty 2008, 21:24 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

witam mam na imie pawel i jestem na tym forum pierwszy raz, pisze z Telford i jesli mozna chetnie dołaczyłbym sie do tej wyprawy . jesli chodzi o miejscowke cannock chase bo chyba tam sie wybieracie ( jesli dobrze zrozumialem z wpisow) bylem tam kilka razy na rowerku i miejsce jest jak najbardziej odpowiednie jak na taką forme spedzania czasu , dla kazdego cos milego i spokojnej jazdy (jak na poczatek sezonu) i do czegos bardziej extreme tez . moze udało by mi sie namowic kogos jeszcze z moich znajomych. pozdrawiam serdecznie . moje gg 3908609 .

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 28 sty 2008, 06:52 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

o jak nas duzo :) rower to takie urzadzenie, ktorym moze kierowac tylko jedna osoba, wiec kazdy pojedzie jak chce :) jesli o mnie chodzi to lajtowo, bo mam maly problem z kolanem (boli) i nie moge nadwyrezac (planuje kilka imprez wyjazdowych w tym roku) a nie chce spedzic urlopu w szpitalu... zawsze jednak mozemy sie podzielic na dwie grupy i kazdy bedzie zadowolony, no nie?

bogunia -> kogo wystraszyli i dlaczego?

pamart -> to wy byliscie w long mynd?

kolejna sprawa... ile osob jest zdeterminowanych jechac w kazda pogode?!? nawet deszcz, snieg i tekie tam?!?

Sklad:

Auto 1:
marcin, kasia, bogunia, adam

Auto 2:
karol, marcin, plezermen, wolne

Auto 3:
grzes the bob z kolega

Auto 4:
teleford 2 osoby ??

no to mamy 11 osob, jeszcze ktos?!

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 28 sty 2008, 10:55 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

musialem cos przeoczyc bo myslalem ze jedziemy do cannock chase ale long mynd tez spoko chociaz wydaje mi sie ze cannock chase jest mnie wymagajace wiecej tras i napewno mniej wiatru wiekszosc terenu jest zalesiona . co do spraw organizacyjnych od nas moze nawet 4-osobowy sklad sie uzbiera moze jeszcze ktos doskoczy . wiec bedziemy sie integrowac rowerowo . pozdro

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 12:46 ]
sorry chyba zle zrozumialem hehehe tak to my bylismy w long mynd

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 28 sty 2008, 17:12 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Wypad jest do Cannock.
Pozwoliłem sobie w przypływie zuchwalstwa na stworzenie logo naszej wyprawy. Jeżeli nikt nie zgłosi obiekcji to proponuję ogłosić je oficjalnym logiem naszych rowerowych wycieczek ogólnoforumowych (których oczywiście w przyszłości będzie bez liku tak jak spotkań w disco ;P). Jak się spodoba to w dniu wypadu rozdam każdemu kierowcy taką wlepkę na tył samochodu w rozmiarze około 10-15 cm długości, koloru kości słoniowej zrobione z wycinanej folii pcv (więc potem łatwe do usunięcia).
Obrazek
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 30 sty 2008, 01:08 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

jestem za :) dodaj tylko "www" na gorze, tak jak dodales ".pl" i bedzie gicior!

pamart -> jedziemy j/w do cannock.

[ Dodano: Czw Sty 31, 2008 22:21 ]
martwi mnie tylko pogoda... dzis rano wialo jak, ehh az szkoda gadac. a i kolega mial tez klopot, bo go zwialo ze sciezki troszke...
Załączniki
stop_wariatom_jpg.JPG

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 1 lut 2008, 07:57 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

czesc, ja tez jade, tylko kiedy, bo chyba przeoczylem cos. (nie czytalem wszystkich postow :-P )
Tyko musze zrobic kola bo chyba w cos ostatnio przywalilem.
Pozdro.
Załączniki
IMG_2782.JPG
A to moja Toska, mam nadzieje, ze dam rade
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 2 lut 2008, 16:46 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

niestety Adam skasował rower podczas przejażdżki w sutton parku i odpadamy z wyjazdu
może następnym razem

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 2 lut 2008, 21:24 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

na miejscu jest sklep rowerowy i wypożyczalnia podaje link http://www.bikechase.co.uk/ trzeba bybylo tylko sie upewnic czy bedzie czynny w 9 -ego moi znajomi ktorzy nie maja rowerkow korzystali kilka razy i byli zadowoleni. pozdrawiam.

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 3 lut 2008, 16:51 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Njaprawdopodobniej rowniez dolacze do wyjazdu.Moj rower juz jedzie do mnie.Jest szansa,ze poczta nie nawali :-)
A wiatr nie straszny nam :-D
Dzisiaj zrobilismy sobie krotka przejazdzke z Bobem i Zbyszkiem do Sutton Parku
i nikogo nie zwialo :-D
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 5 lut 2008, 22:15 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Hej wszystkim


Niestety musze was zmartwic. Ja i Kasia odpadamy, wlasnie przyjechalismy z wakacji i sie okazalo ze mielismy wlamanie do garazu. No cóz na naszych rowerach jezdzi juz ktos inny . Jeszcze raz wielkie sory i bawcie sie dobrze
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 6 lut 2008, 11:26 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Myśle, że akurat przepraszanie przez Ciebie jest tu nie na miejscu. Przykro mi z powodu rowerów, wiem co czujesz bo ostatnio próbowali mi na mieście kolarke skroić(znalazłem złamany kluczyk w kłódce), więc ostrzegam też tych co zostawiają na mieście rowerki, żeby nie byli pewni swojego nawet jak zostawiają w ruchliwym miejscu. Uczulam ::stop:: najlepiej nigdzie nie zostawiać.
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 lut 2008, 14:45 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

ja sie pisze....sa jeszcze miejsca jakies?? skad wyjazd??? o ktorej godzinie??? mam nadzieje ze sie wyspie bo bede po nocnej zmienie. moj numer gg 4079067.
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Seth » 6 lut 2008, 23:37 elou

witam wszystkich! mozna sie jeszcze jakos dolaczyc?
jakby co tak na 90% bede mial wolne 9tego i wolne miejsce w samochodzie na jedna osobe z rowerem... jak sie zlozy siedzenia... ;-p moj nr gg to 93604

Seth
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 lis 2007, 19:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 7 lut 2008, 07:44 Re: Wypad w plener na Rowery 9 Luty

Dołączaj dołączaj :wink:
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA