ROWERY - TELFORD - WREKIN I OKOLICE -NIEDZIELA 17 LUTY 2008

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;
Witam sorry że tak w ostatniej chwili ale może znajdzie sie ktoś chetny z uczestników ostatniej wyprawy do CANNOCK CHASE ( a może ktoś inny jest chętny) .
Razem z Damianem postanowiliśmy pośmigać znowu troszkę na rowerkach , celem wycieczki jest szczyt wzgórza WREKIN okolice Telford , górka ma wysokość 417 metrów i naprawde jest pod co podjeżdzać ale za to jaki zjazd ( trzeba uważać na piechurów) .
wstępnie zbiórka u mnie NIEDZIELA 17 LUTY o 11-ej . zaiteresowani pisac na gg 3908609 tam podam bliższy namiar.
pozdrawiam Paweł

[ Dodano: Sob Lut 16, 2008 17:54 ]
podaje namiar na parking bezpośrednio przy Wrekinie (n52.679640 w2.535815 należy wrzucić w google maps ) na wypadek gdy by sie komuś nie chciało rozgrzewać ale polecam bo w drodze powrotnej mozna podjechac do Iron Bridge http://www.ironbridgeguide.info/
podsumowując zbiórka u mnie o 11.00 ej namiar podaje na gg , a pod górką 12.00

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

i jak bylo?!? czekam na wiesci no i zdjecia oczywiscie! ja niestety offroad, bo musze rowerek zrobic, a czasu mi braknie. +dzis krecz karku bo mnie przewialo wczoraj na wzgorzach Pandy. polecam! wlasnie montuje material z wyprawy... pozdro

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

ojoj było supeeer naprawde choc na koncu cienko juz bylo ze mną ale bylo naprawde fajnie .Damian cykał foty wiec ( Damian jak znajdziesz chwilke i bedziesz mial ochote upublicznic zdjecia z dzisiejszej jazdy wrzuc tutaj link ) .

Gzegzulka i Damian skrobnijcie cos na temat swoich wrazen .

Karol naprawiaj sprzet i do zobaczenia niebawem gdzies w terenie ,widzialem temat Cornwalii byłem tam w sierpniu przez tydzien piekne miejsce napisze cosik jutro .

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

O wowowow, bylo cudnie, jak dla mnie :-D Wrekin jes swietne tak samo jak Cannock, jest o wiele inaczej, ale pod wzgledem wrazen swietnie tak samo, super podjazdy, a zjazdy jeszcze lepsze :mrgreen: zdecydowanie bylo wysmienicie - swietny dzionek(musze tylko kupic lepsze rekawice przeciw zimnu;)kiedy jeszcze raz?? :grin:

Ps.kompania braci swirow takze eeexxxtttrraaa :grin:

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 21:46 ]
czekamy na foty, w sumie nie bylo czasu zeby je nawet obejrzec;]
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

Dodano: Nie Lut 17, 2008 23:37
Miejsce rewelacyjne :) ja jeszcze pojezdzilbym,ale chlopaki mi padli :-D
zartuje oczywiscie,dali rade do konca chociaz zimno dawalo znac o sobie.
Tutaj link do zdjec
http://picasaweb.google.com/damian.nosk ... kinTelford

mam nadzieje,ze wystarczajaco pikantne(ostre) :-D
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

fajne zdjecia, fajne widoki widze ze bylo ciekawie i extremalnie to dobrze kolejny weekend w siodle wiecej takich wyjazdow zycze:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA