Wypad w góry 23 - 24 Luty

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Co robisz by poprawic sobie humor ?

Wypadam za miasto raz w tygodniu ( marzne, poce sie, zadaje sie z innymi spoconymi typami)
3
38%
Regularnie sie onanizuje ( nie boimy sie tego slowa) i jest mi z tym dobrze
2
25%
Przejezdzam ci..a w drodze do pracy... bardzo mi to pomaga
3
38%
 
Liczba głosów : 8

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 17 lut 2008, 13:59 Wypad w góry 23 - 24 Luty

Witam ponownie



Pomimo tego, iz miesnie jeszcze bola po ostatnim wyjezdzie, a w zylach nadal poziam adrenaliny jest podwyzszony, czas planowac kolejny weekend.

W poloczonych umyslach karola i mojej pojawil sie pomysl Cornwalia ...... Co wy na to ??? ktos widzial, ktos wie>>???

Oczywiscie jak zawsze ostateczna lokalizacja bedzie potwierdzona w czwartek lub w piatek. W zaleznosci od warunków atmosferycznych, moze pojawic sie opcja namiotowa.

Chcemy wybrac miejsce gdzie :

- mozna poszalec rowerem
- mozna pochodzic po górkach
- porobic fajne fotki
- zalac sie w pubie na dole
- polatac na paralotniach
- pokochac sie na lonie natury
- nawiazac ciekawe znajomosci
- zgromadzic troche wspomninen dla wnuków

Czyli dla kazdego cos sie znajdzie. Kobiety mile widziane, w szczególnosci mój slowiczek ( tym razem damy rade)


Prosze zglaszac chec uczestnictwa, w zaleznosci od miejsca koszt przewidywany to okolo 20 GBP od osoby. ( pragne zaznaczyc ze to sa koszty psaliwa i redbula dla kierowcy,) ewentualnie zapraszamy z wlasnym samochodem.


Lista uczestników

- marcin
- karol
- kasia
-
-
-
CDN ....
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 17 lut 2008, 14:16 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

to ja sie dopisuje do listy napewno dojda jeszcze inne atrakcje ale to juz w czasie wyprawy.
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 17 lut 2008, 14:35 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

w ubiegłe wakacje moi znajomi byli w Conrwalii, jak mówili sam dojazd to ok. 4,5h, więc na jeden dzień to nie bardzo się opłaca. Niestety dwa dni też odpadają bo jeśli dobrze pamiętacie w niedziele jest spotkanie. Jeśli macie jakieś plany na wielkanocny weekend to z ochotą się dołączymy!

pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 17 lut 2008, 15:54 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

I z nowu mam pecha! Zawsze jak cos sie dzieje ciekawego, to ja albo mam druga zmiane, albo nie mam juz urlopu :-(
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 17 lut 2008, 23:18 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

o tak tak tez sie dolacze na wielkanoc;]Bogus ma racje za tydzien spotkanie nie mozna nigdzie jechac :roll: chyba ze Cannock na sobote;]


Ps. Boguni trzeba sluchac czasem a nawet czesto(ale ze mnie lizus;) :562:













dobra nie zawsze :-P
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 18 lut 2008, 00:07 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

spoko spotkanie dopiero o 18 w niedziele wiec mozna pojechac na dwa dni i wrocic w niedziele wczesniej chyba ze odrazu z wypadu wpasc na spotkanie( z zapachem zmeczonego czlowieka, ogniska, skostnialy, troche brudny zawsze to jakas odmiana:)) ale to tylko moja wyobraznia oczywiscie ze trzeba sie umyc a wrazeniami sie podzielic przy piwku wiec do zobaczenia na spotkaniu:)) dobranoc
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 18 lut 2008, 08:20 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

Kwoli sprostowania

Weekend ma 3 dni ..... Bardzo mozliwe ze bedziemy chcieli wyruszyc w piatek po poludniu, przespac sie na miejscu, poszalec ( górki ,rowerki , chodzenie po górkach , latanie na paralotniach, sex w krzakach ----- hmmmmm ~ ) przespac druga noc i po poludniu wyjechac na spotjkanie bham ....


Bogusia nie martw sie, czy ja cie kiedykolwiek zawiadlem i nei przyszedlem ....

Wyjazd nadal jest aktualny, miejsce i szczególowe daty beda potwierdzone w czwartek


pozdrawiam
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 20 lut 2008, 19:01 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

hej mialem napisac jak tylko zobaczylem gdzie sie wybieracie , no i nadrabiaam zaleglosci Cornwalia jest super bylismy tam w sierpniu zachodnie wybrzeze to wlasciwie atlantyk tutejsza baza serferow napiszcie moze dokladniej gdzie byscie sie wybierali a jak mi sie uda opanowac sztuke umieszczania zdjec tutaj to wrzuce kilka pozdrawiam

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 lut 2008, 12:40 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

Po delikatnej weryfikacji prognozy, nasz wybór padnie chyba na Gyrn. i dzien raczej niedziela , bo sobota wyglada marnie.


Karol dziw wzuci swoje trzy grosze, on jest mózgiem od miejsc.



Gyrn to miejsce glównie do downhilu ... co 15 minut traktor wywozi ludzi na góre ..... pamietacie???
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 23 lut 2008, 03:44 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

to ja juz sie pakuje:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 23 lut 2008, 20:35 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

Kolejny weekend zlecial na produktywnej wluczedze, dzieki za liczna obecnosc.


ps jutro tez jedziemy ... Jacys chetni??
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 27 lut 2008, 19:56 Re: Wypad w góry 23 - 24 Luty

Załączniki
_IGP2417s.JPG
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA