Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

O czym najczesciej fantazjujesz ????

Nie wiem co to jest fantazja, nie uzywam, dobrze mi z tym, kocham swoja fabryke...
3
33%
Sex , Sex , Sex... pod kazda postacia, z róznymi istotami i gatun
1
11%
Moja fantazja kieruje sie swoimi sciezkami....zawsze wchodzi na Sex
5
56%
 
Liczba głosów : 9

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 3 mar 2008, 09:12 Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Pomimo tego, iz miesnie jeszcze bola, i usta spekane wiatrem przeszkadzaja w calowaniu po ostatnim weekendowym wypadzie. Nie powstrzymuje mnie to przed powolnym planowaniem nastepnego.


Jak sami wiecie dlugoterminowe prognozy pogody sie nie sprawdzaja, i mam szczera nadzieje ze snieg i wiatr na nastepny weekend to tylko fantazja slabowyedukowanych brytyjskich meteorologów. Jednakrze z lokalizjacja planuje sie jeszcze wstrzymac.


Zle wiesci dla wielbicieli i wielbicielek Mr. Karola. Niestety pracuje nastepny weekend i jesli nie wpadnei mu do glowy pomysl zadzwonienia z sickiem, raczej go nie zobaczymy.


Prosze o sugestie miejsc, które chcecie zobaczyc ( zamki, miasta, rezerwaty... itp) i chec uczestnictwa. Liczba miejsc ograniczona, osoby które byly z nami na wyjezdzie maja pierwszenstwo.

Czekam na posty i do zobaczyska

Dodano: Wto Mar 04, 2008 10:17
POMYSL NA NIEDZIELNY WYPAD

- Dzielimy sie na dwie grupy i wyjazd zaczynamy z Bham.
- Grupa pierwsza zostawia wskazówkiw róznych lokalizacjach dla grupy drugiej.
- Wskazówki beda wymagaly kreatywnego myslenia
- Kazda wskazówka kieruje grupe druga do miejsca kolejnej zagadki ( male niespodzianki przewidziane)
- Kolejne lokalizacje sa warte odwiedzenia i zobaczenia
- Wyjazd konczymy w punkcie kulminacyjnym , przewidziana niespodzianka na zakonczenie wypadu.

By to zrobic musimy:
- potwierdzic sklad grup do czwartku
- wyjazd zostaje ustalony na niedziele
- czlonkowie grupy pierwszej nie moga komunikowac sie z czlonkami grupy drugiej
- bylo by super gdybysmy mogli ottworzyc sklad z poprzedniego wyjazdu ( znamy sie troszke i bylo by zabawniej)
- jesli ktos ma pomysly dotyczace zagadek i questów prosze ich nie wpisywac na forum tylko na priva do mnie.

Sklad grupy sciagajacej, i sklad grupy sciganej zostanie ogloszony w piatek.


MA KTOS OCHOTE NA CROSS COUNTRY PODCHODY ????

By zklaryfikowac podchody beda pieszo-samochodowe jako ze nie wszyscy maja rowery
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 4 mar 2008, 10:41 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

He he :mrgreen: , i znowu ktos sie nudzil w 'fabryce' :wink: !
Jezeli tylko nie bedzie lalo,to masz piewszego czlonka zalogi marcinie.p :wink:

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 4 mar 2008, 11:31 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Slowiczku jeszcze nie wiadomo czy nie bedziesz przydzielona do druzyny przeciwnej.


Brawo dla pierwszej uczestniczki, czekamy na kolejnych smialków.

Tak swoja droga to az dziw zbiera ze sie jeszcze Jolly nie wpisal
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 4 mar 2008, 14:52 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

jolly dopiero sie obudzil po nocnej zmianie:)

oczywiscie wpisuje sie na liste uczestnikow i chialbym byc w grupie pierwszej

mysle ze to jest super pomysł Marcinie bedzie zabawa mam nadzieje ze wszyscy sie zglosza jak najszybciej:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lori » 4 mar 2008, 21:13 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

super pomysl :wink:
Teraz nie bedzie mnie w miescie, ale fajnie byloby zalapac sie nastepnym razem.

pozdrowienia dla druzyn :)
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 4 mar 2008, 23:22 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Czesc,
chętnie bym się pisał, ale będę miał problem z dojazdem, bo jak się okazało kierowcy i maszynisci spią w niedziele rano i mogę być w Bham dopiero tak kolo 9-10 (no chyba, ze mykne 25km rowerkiem :razz: :neutral: )

W związku z tym mam pytanko czy może ktoś zmotoryzowany chciałby pojechac w sobote w górki walijskie lub inne fajne miejsce?

Oczywiście możebyc z opcją nocowania pod chmurą i w niedziele dołączenia do właściwej grupy.
pozdrawiam
krzysiek

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 5 mar 2008, 08:46 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Lori - a ty gdzie bylas w tamtym tygodniu, bo jakos cie nie widzialem na naszym wyjezdzie?

Krzysiekk z tego co ja sie orientuje to KArol pracuje przez weekend, a ja nie mam roweru bo mi ukradli.

Jezeli manewry dojda do skutku, a mam nadzieje ze dojda to zaczynamy o 7 rano na Victoria Square q Birmingham. To jest tam kolo duzej fontanny.


Manewry jeszcze nie potwierdzone jako ze w skaladziemamy potwierdzinych na razie tylko 3 osoby.

Over and Out
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 5 mar 2008, 09:28 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

marcin.p napisał(a):Lori - a ty gdzie bylas w tamtym tygodniu, bo jakos cie nie widzialem na naszym wyjezdzie?


ze mna w cannock na rowerkach ;p
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 5 mar 2008, 20:57 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

marcin mi raczej chodzi o wycieczkę pieszą po górkach w sobotę, a o rowerze wspomniałem, bo to jest jedyny sposób w jaki się moge dostać do Bham w niedziele rano (nie licząć taksówki).
pozdr

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 6 mar 2008, 03:27 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Ja bym się z miłą chęcią zabrał, ale niestety pracuję. W każdym bądź razie na przyszłość to się osobiście piszę na takie wypady:)
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 6 mar 2008, 08:14 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Z tego co widze to jest male zainteresowanie .... Moze podchody przelozymy na inny termin???


Pogoda na razie jest jeszcze malo wyrazna na weekend, ale mysle ze w Niedziele bede jechal sie gdzies przewietrzyc, nie tak daleko jak ostatnio, ale okolice tez ladne.

Miejsca wolne :

Jolly -- chyba nie odmówisz
Slowiczku-- ty z racji ze sie ze mna zadajesz, masz obecnosc obowiazkawa :)

Mam nadzieje ze moja szyba w aucie bedzie naprawiona przed weekendem i nie bedzie wialo.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 mar 2008, 17:03 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

oczywiscie ze nie odmowie :-D juz nie moge sie doczekac :twisted:

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 19:10 ]
a co z reszta podrózników??
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 8 mar 2008, 00:13 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

Ok juz widze ze nie zabardzo wam sie usmiecha pomysl z kreatywnym mysleniem .....


w niedziele wyjazd bedzie ... gdzie ??????????? nie wiemy jeszcze, jak zawsze w miejsce fajne i warte do zobaczenia.... osoby chcace pojechac prosze o potwierdzenie do mnie....

zgrabne i ladne koiety maja piewszenstwo ..... na te mniej ladne maja miejsce w przczepce :::))


jolly biegnie za przyczepka, jak zapusci piersi to wpuscimy go d osamochodu
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 8 mar 2008, 04:45 Re: Wypad w Plener 08/ 09 Marzec

hehehehe ;) :-P :arrow:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA