Szukam towarzystwa na wspolny wyjazd

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

PostNapisane przez dples » 5 paź 2006, 15:07 Szukam towarzystwa na wspolny wyjazd

Szukam towarzysza/towarzyszki na wspolny wyjazd nie wiem dokad :mrgreen: myslalem o jakims last minute od 23 lub 24/10 na tydzien. Jak mozna wyczytac jeste facetem 39 lat / bez podtekstow erotycznych / kazdy funduje siebie / jednak w zwiazku z tym, ze zazwyczaj oferty sa oparte na dzielniu dwuosobowego pokoju, wolalbym go dzielic z kims o podobnej mentalnosci / serdecznie zapraszam

dples
 
 

KobietaPostNapisane przez te-ha » 5 paź 2006, 18:56 Re: Szukam towarzystwa na wspolny wyjazd

ja bym chetnie gdzies sie wybrala

ale musialoby wiecej osob zglosic

no i miejsce jakies bardziej okreslone

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 sty 2008, 16:14 Re: Szukam towarzystwa na wspolny wyjazd

Ja moja love i jeszcze 2 znajomych jedziemy do Tunezji od 15 do 29 czerwca ..... zapraszamy nas oferta kosztowala 700 GBP all inclusive w hotelu Sahara Beach w Skanes ...


macie ochote ????
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 24 sty 2008, 09:10 Re: Szukam towarzystwa na wspolny wyjazd

ja sie wybieram na dominikane pod koniec maja na 2 tyg... all incl za jakies 800 chyba ;-)
ostatnie wakacje 3 lata temu na Krymie -> super miejsce, ale troche trzeba tam zainwestowac. Polecam kazdemu, kto ma ochote na tanie wakacje.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA