a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez bogunia » 8 lip 2008, 20:54 a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

Może ktoś ma ochote na kolejny weekend pod gwiazdami?

my sie na pewno wybieramy, ale tym razem pociągiem! o wiele wieksza frajda, swoboda dla wszyskich, nie ma broblemu z miejscówkami! Data 26-27 lipiec (może pogoda dopisze)!
Miejsce jeszcze nieznane -do ustalenia. Jakieś pomysły?
ja mam kilka: Malvern Hills - (zainspirowana przez sonic); lub wspinaczka na Tryfan.
Tylko i wyłącznie namioty no i dojazd pociągiem!!!
Wyprawa z plecakiem w nieznane! Ktoś się dopisuje?

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 9 lip 2008, 06:24 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

jak poznam grafik to pomysle ahha ozdro
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 9 lip 2008, 12:52 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

ja sie dopisuje:) zalatwie sobie juz teraz wolne- mam nadzieje ze chociaz na sobote sie uda:) nie wiem czy dojade samochodem, pociagiem sama czy niesama, ale na pewno bede :) wszytko jedno mi gdzie- wszedzie bedzie fajnie- wazne ze z wami:)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 9 lip 2008, 17:47 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

hmm po glebszym zastanowieniu mysle ze tez sie urwe... tylko jesli mozesz odpowiedziec mi na priv bogunia to bylbym wdzieczny :)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 9 lip 2008, 19:22 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

ktoś ma jakies propozycje gdzie jechać??? może Bangor na walii a z tamtad dostac sie na tryfan???
i napiszcie czy pociagiem czy jednak wolicie samochodem - latwiej bedzie zaplanowac miejsce!!!
no i wyjazd bez względu na pogode!!!! - nie damy się!!!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 10 lip 2008, 17:20 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

wereszcie jakis browar w dobrym towazystwie

jak narazie piszemy sie (samochodem)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 10 lip 2008, 18:27 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

no Panie Shonie - bez Was nigdzie nie jedziemy!!!! więc juz pakujcie się!!!
Znalazlam fajne miejsce, ale dojazd tam jest tylko samochodem, tu jest link:
http://www.tryfanwales.co.uk/ - rozmawiałam z włascicielem ceny za namiot za osobe/noc 4gbp za bunkhause 8gbp - więc taniocha - musze zadzwonić tydzien przed, żeby powiedziec ile osob przyjedzie. Przy samej scieżce na Tryfan, więc wspinaczka wpisana w wyjazd!!!!!
Co Wy na to???????

Plazio i dori? bob? mio? niezapominajka? - co z Wami?????
lipton w polsce damiano tez do polski jedzie - więc Wam odpuszczam
Slimaczekzielony? - ty zawsze i wszędzie?
no i co z ekipą turystyczną - marcin p., kahanie i van????

A co z resztą ludzi????? Pakujemy sie kochani!!!

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 10 lip 2008, 19:41 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

mnie tam pasuje. samochodem jak i bez :)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 10 lip 2008, 23:30 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

ja jade na 100% :mrgreen: pojade samochodem chociaz boje sie troche, ze moja ropucha spali sie podczas nieustannego hamowania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na pewno zabiore za soba natale a za nia tez ktos pewnie przypelznie:) czy za mna ktos przyhurkocze tego jeszce nie wiem, ale mysle ze pare osob na pewno sie zliczy. zadzwonie do znajomych z wolverhampton moze tez sie dolacza:) damy znac w sobote tydzien przed ile i kto jedzie ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 11 lip 2008, 12:59 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

hej wszystkim. moge do was dolaczyc w sobote i zostac na nocke do niedzieli. niestety z samego rana musze zbierac sie i ruszac do bham, bo do pracy mam na 18.oo i nie dam rady sie zaurlopowac, bo tydzien wczesniej mam wybrana cala zmiane. wiec pewnie dolacze do was na dwoch koleczkach, co by szybciej wracac do domu... a jesli jest ktos chetny to tydzien wczesniej wybieram sie nad morze na dwa moze 3 dni. pozdrowki

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 11 lip 2008, 13:18 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

van

u nas biba .... sasiedzi sie wyprowadzaja i nei chca tego calego alkoholu do polski zwozic ....


Wybór nalezy do ciebie , wpadnij spalimy cos :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 11 lip 2008, 15:23 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

dorotajab napisał(a):ja jade na 100% :mrgreen: pojade samochodem chociaz boje sie troche, ze moja ropucha spali sie podczas nieustannego hamowania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na pewno zabiore za soba natale a za nia tez ktos pewnie przypelznie:) czy za mna ktos przyhurkocze tego jeszce nie wiem, ale mysle ze pare osob na pewno sie zliczy. zadzwonie do znajomych z wolverhampton moze tez sie dolacza:) damy znac w sobote tydzien przed ile i kto jedzie ;)


no ja sie wybieram i jestem z wolverhampton i mam samochod (chyba tez sie nierozleci po drodze :) ) wiec moge kilku Twoich znajomych zabrac ;)

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 11 lip 2008, 17:59 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

Podejrzewam, że bedzie padać deszcz dlatego co wolicie namioty czy bunkhous???? jak to drugie to bym wtedy rezerwowała wcześniej co by mieć pewność. Robimy zbiórke samochodową w bham czy spotykamy się na miejscu????
Nie można tam robic ogniska dlatego może wykąbinowac jakiś gril? w ostateczności te jednorazowe z funciaka.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, 00:00 przez bogunia, łącznie edytowano 1 raz

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 11 lip 2008, 19:39 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

hej ja sie tez chętnie wybiore moge zabrac 3 osoby do auta jacys chetni to na priv
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 12 lip 2008, 05:45 Re: a może tak powtórka weekendu pod gwiazdami?

deszcz?! a co z wejsciem na szczyt? zdobywamy go w sobote czy w niedziele? no i jak uciszyc grupe 14 polakow w jednym domu... ale jestem za bunkhosem, czy jak mu tam. przydalo by sie dokladna liste zrobic jak juz chcemy jechac samochodami...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA