Go Ape cannock chase

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 27 lip 2008, 23:07 Go Ape cannock chase

wrzucam ten temat do turystyki bo wiem ze tutaj napewno znajdzie sie ktoś chętny zainteresowanym polecam sprawdzic ten link

http://www.youtube.com/watch?v=QMKTqhcWV7A

lokalizacja to cannock chase , wybieram sie tam najprawdopodobniej w przyszły weekend kto sie pisze????

P.S gdyby to nie była już dla was nowość to cóż i tak polecam filmik nie oddaje realistycznie wrażeń

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 28 lip 2008, 23:15 Re: Go Ape cannock chase

ja bym nie mogła mam lęk wysokości i wogóle bym sie bała. Do cannocka się wybieram ale tylko ze względu na carboot :grin:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 31 lip 2008, 17:39 Re: Go Ape cannock chase

Hej,

Ja z checia bym sie wybral, jednak nie wiem czy nie spedze tego weekendu w Bristolu... Jednak gdy by wyszlo, ze zostaje w to jak najbardziej sie pisze...

Jedziesz sam czy masz jeszcze pare osob zainteresowanych??

Serdecznie pozdrawiam...
Tk.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 1 sie 2008, 08:53 Re: Go Ape cannock chase

nie ma chetnych oprocz Ciebie a wyjazd uzalezniam od pogody napisz moze pasuje Ci wypad w tygodniu ja mam teraz urlop i bede siedzial w UK . pozdro

[ Dodano: Pią Sie 01, 2008 10:00 ]
malaroksi ja tez mam lęk wysokosci hehehhe . i znam jednego formulowicza ktory tez ma lek wysokosci i lata na paralotni

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 1 sie 2008, 11:33 Re: Go Ape cannock chase

Hej,

W tygodniu to raczej nie dam rady... A co powiesz o tej niedzieli? W sumie nie mam zadnych planow... A za tydzien to roznie moze byc i moge wyladowac w Bristolu co jest wiekce prawdopodobne... Daj znac...

Tk.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 1 sie 2008, 13:44 Re: Go Ape cannock chase

aaha myslalem ze w ten weekend sie wybierasz do bristolu jutro napisze jak z niedzielą napisz czy masz rower i czy chcial bys tam posmigac bo jest gdzie

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 1 sie 2008, 15:35 Re: Go Ape cannock chase

a możesz dokładnie napisać jak sie tam dostać i kiedy jedziecie. Postaram się namówic mężulka i może Plazio się skusi :-D

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 1 sie 2008, 16:23 Re: Go Ape cannock chase

ja tam sie moge ewentualnie kusic czemu nie? subarynem jedziemy czy pociagiem?
a nie ma kogos kto sie trialem rowerowym zajmuje? pofikalbym, ale samemu jakos tak glupio, a do mojego MTB szprychy ida z chainreaction juz chyba 2gi miesiac.
jakby co, to ja za opcja pociag: w aucie juz sie nasiedzialem przez tydzien ;]

EDIT: ewentualnie mozna kolarzowkami na miejsce smignac.
Ostatnio edytowano 1 sie 2008, 22:45 przez plazermen, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 1 sie 2008, 19:13 Re: Go Ape cannock chase

52.751423, -1.974846 to sa namiery mozna je wrzucic np w google maps i chyba w nawigacje tez miejsce to cannock chase plazermen wie gdzie to jest . jutro przylatuje do nas moja siostra wiec jesli macie ochote i niedziele bedzie wzgledna pogoda mozna sie wybrać jesli tam jeszcze nie byliscie polecam oprocz go ape sa tam swietne tereny na rower i spacery ,piekne iglaste lasy i jest to niedaleko wiec ....

tutaj jeszcze link z lokalizacja tam nie daleko moze 100, 200 metrow jest sklep rowerowy w lesie nieopodal parking platny 2 funciaki za dzien ( do niego wlasnie te pierwsze wspólrzedne)
http://www.bikechase.co.uk/

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 08:42 Re: Go Ape cannock chase

No to co jeszcze troche info:
http://www.goape.co.uk/ContentArticle.a ... 85&ate=286 -Nikt nie wspomniał ceny 25F
Pogoda na jutro http://www.metoffice.gov.uk/weather/uk/ ... ather.html
JEDZIEMY ???

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 2 sie 2008, 09:02 Re: Go Ape cannock chase

Hej,

Pogoda nie wyglada tak zle wiec czemu nie... Rozumiem ze rower wynajmujemy na miejscu?? Czy moze tylko jedziemy pochodzic i pozjezdzac na tej linie?

Pamart tu masz moje gg1960622, daj znac czy jutro cos robicie...

A do Bristolu to w nastepny weekend, dlatego opcja jutra bardziej preferowana... Moze i mi udalo by sie zebrac dwie osoby wiecej...

Serdeczniepozdrawiam,
Tk.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 09:40 Re: Go Ape cannock chase

Rowere jeźdic mi sie nie chce, chociaz ostatnio mimo zmeczenia bardzo mi sie podobała trasa rowerowa (pozatym nie mam bagaznika).
Ale te liny jak najbardziej.
Więc piszcie kto jedzie. ja jutro nie mam chyba zadnych planów wiec mozemy sie spotkac na parkingu obok tego sklepu z rowerami. o jakiejs tam godzinie - jeszcze sie ustali.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 2 sie 2008, 10:34 Re: Go Ape cannock chase

Hej,

Wiec ja rowniez jestem za i jak tylko sa chetni to ja z checia sie dolacze... A co do miejsca spotkania to prosil bym o jakis post code... Jakoz jestem nowy w Birmingham nie bardzo sie jeszcze rozeznaje w okolicy ale GPS na pewno doprowadzi mnie do celu haha...

Serdecznie pozdrawiam,
Tk.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 12:07 Re: Go Ape cannock chase

WS15 2UQ Prosze bardzo to miejsce spotkania

plazermen, bogunia, pamart,
A wy jak? jedziecie ? W grupie razniej.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 2 sie 2008, 12:10 Re: Go Ape cannock chase

wporzadku to miejsce, jak namowie qmpla to sie wybierzemy tam tylko na ktora godzine tam bedziecie? no i czy wjazd tam jest od strony birches valley? 15 mil ode mnie wiec mysle ze plany na niedziele juz mam ;)

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA