Go Ape cannock chase

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 2 sie 2008, 12:31 Re: Go Ape cannock chase

Hej,

Widze, ze wycieczka moze i dojedzie do skutku...

Piszcie wiec prosze o ktorej godzinie i jak jedziemy? Samochodem czy pociagiem, etc? Mysle ze samochodem bylo by latwiej...

Tk.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 12:56 Re: Go Ape cannock chase

No ja moge tylko samochodem, dlatego spotkam Was na miejscu. A co do godziny. No rano.
ustalajcie ja sie dopasuje.

EDIT:
proponuje zajrzec tutaj
http://goape.timepursuit.com/commerce/A ... 85&sID=68&
dac DAY VIEW i date 03.08.2008 .. nie ma zawiele miejsc i jak nie zaBOOKujemu przez neta to moze byc lipa z zabawy

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 2 sie 2008, 13:13 Re: Go Ape cannock chase

Widze ze kod podany powyzej to juz docelowe miejsce spotkania... Myslalem ze spotkamy sie w jendym punkcie i w zaleznosci od ilosci osob pojedziemy jednym lub dwoma samochodami... Widze jednak ze przedmowca chce sie spotkac juz na miejscu czy tak? Daj znac...
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 13:22 Re: Go Ape cannock chase

ja mieszkam od miejsca docelowego 30 mil w przeciwnym kierunku niz bham. Dlatego ja spotkam Was tam. Ale co z tą dopstepnoscią miejsc ???
1.Potrzeba by duzo zaufania zeby jedna osoba zabookowała dla wszystkich i zapłaciła.
2.w tej opcji kazdy bookuje sobie sam przez neta na i płaci sam za siebie zeby sie udało wybierami dzis godzine gdzie jest duzo wolnych miejsc i bookujemy wszyscy razem wtym samym czasie.
3.Liczymy na szczescie ze załatwimy cos na miejscu.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 2 sie 2008, 13:31 Re: Go Ape cannock chase

Hej,

Pamart a gdzie Ty sie schowales... Caly inicjator jak widze przestal sie wypowiadac haha...

Co do rezerwacji to mysle ze bedzie trudno zrobic to w jednym czasie... Sugerowalbym na miejscu a jak sie nie uda to popodziwiamy widoki i moze zwiedzimy okolice... Slyszalem ze to calkiem ladna okolica...

Dajcie znac czy ktos jedzie z Birmingham czy z okolic... Latwiej na pewno bedzie spotkac sie jedna grupa niz szukac na miejscu, w szczegolnosci ze sie nie widzielismy...

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 14:35 Re: Go Ape cannock chase

No cos cisza w temacie ze strony innych .. moze wiczorkiem sie cos ruszy , moze teraz są w pracy/poszli na spacer.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 2 sie 2008, 14:52 Re: Go Ape cannock chase

no heja ludziska jestem juz jestem ale co do jutra bede widzial dopiero wieczorem bo moja siostra bardzo chcialaby jechac nad morze wiec w razie czego mam nadzieje ze mi wybaczycie ( zreszta i tak sie jeszcze nie znamy ) a co do kosztow sorry jakos ucieklo mi z głowy . co do rezerwacji miejsc go ape faktycznie to weekend wiec moze byc tłoczno jesli ktos jest wiec zdecydowany na jazde i cale łazenie po linach i drzewach bo tego tez jest sporo trasa ma kikaset metrow powinien sobie zarezerowac miejsce juz dzis . prosze napiszcie kto jeste chetny i jakie godziny wam odpowiadaja , ja odezwe sie jeszcze wieczorkiem.

wydaje mi sie ze miejsce jest na tyle ciekawe ze mozna pojechac tam nawet na sam piknik
i bedzie git wszedzie dookola lasy

aha jeszcze transport jesli bedziemy jechac jedziemy z telford samochodem

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 2 sie 2008, 18:10 Re: Go Ape cannock chase

Hejka, no Boguśniaki niestety się wykruszyły. Napiszcie o której się tram brygada zbiera, a ja z Bobem postaramy się kolarkami wparowac.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 19:27 Re: Go Ape cannock chase

No i co bedzie cos z tego ?
według strony wolne miejsca (po 14 miejsc) są na godz. 9:30 ... wie moze tam o 9:00 ??? ... chetni potwierdzac ze bedziecie !!!

jak ktos by chcial a nie ma czym dojechac ..ewentualnie zatocze koło i moge wpasc do bham ... mam 3-4 miejca (3 bedzie wygodniej)

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pamart » 2 sie 2008, 20:07 Re: Go Ape cannock chase

ja jednak nad morze jutro ma byc ladny dzien a pozniej zapowioada sie deszczowo wiec chcialbym to wykorzysztac a bardziej moja siostra napiszcie koniecznie gdybyscie zaliczyli go ape ja postaram sie w tygodniu moze ktos bedziemial czas??

no i miłej zabawy

pamart
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączył: 25 sty 2008, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 20:17 Re: Go Ape cannock chase

pamart napisał(a):ja postaram sie w tygodniu

aktualnie jestem bezrobtny wiec czemu nie bo jutro chyba nic z tego nie bedzie

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 2 sie 2008, 20:26 Re: Go Ape cannock chase

X.X.X...X.X.X dlugo sie pisze Twoj nick haha... Ja moge jechac. A czy zatoczenie kolka dalej aktualne? Jak bys mogl po mnie wpasc gdzies podrodze albo ja bym mogl gdzies dojechac bylo by milo... Rowniez w grupie razniej... Daj znac...

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 2 sie 2008, 21:14 Re: Go Ape cannock chase

wiec tak .. ja i Tomk, jedziemy .. okolo 8:00AM bede w bham .. moge zabrac jeszze do 3 chetnych osób ... jakby było wiecej chetnych osób Tomk, tez ma auto .. wiec piszcie bo czas ucieka

[ Dodano: Sob Sie 02, 2008 21:46 ]
plazermen napisał(a):a ja z Bobem postaramy się kolarkami wparowac.

planowo oklo 9:00 .. moze jednak zabiore was samochodem ?? i tak jade do bham :wink:

jest 23:00 ale jeszcze nie jest zpóźno .. jak ktos poda post code i nr tel (moze byc na GG) to rano podjade .. ludzie jest niedziela .. tzrba sie rozerwac chyba ze wolicie isc do koscioła

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 2 sie 2008, 22:43 Re: Go Ape cannock chase

iksman odezwe sie na gg :)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 4 sie 2008, 19:25 Re: Go Ape cannock chase

byliśmy tam wczoraj ale tylko na spacerek - linki wyglądały bardzooo zachęcająco...

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA