Sandbanks kolo Poole

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez komar77 » 29 sie 2009, 09:24 Sandbanks kolo Poole

Witam!Mam pytanie czy ktos z Was byl moze w Sandbanks kolo Poole?Chcielibysmy wybrac sie tam w poniedzialek jesli oczywiscie dopisze pogoda.Wyczytalam gdzies tez cos o Sea bathing lake Southport.Wie ktos cos o tych miejscach?Za wszelkie informacje i wskazowki bede wdzieczna.A moze znacie jakies ciekawe miejsca typu Pistyll Rhaeadr czy Ingleton Waterfalls?Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
komar77
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Wiek: 46
Dołączyła: 25 mar 2009, 14:24
Lokalizacja: Tyseley/Torun
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maxus » 29 sie 2009, 19:51 Re: Sandbanks kolo Poole

byłem tam w zeszły weekend u znajomych. polecam,ale jest tam o wiele więcej ciekawych miejsc np.klify które widać z portu w poole po rzeciwnej stronie,nazywa się chyba portland , tak jak cement portlandzki, polecam warto , a poza tym tam codziennie jest jakaś impreza na nabrzeżu

maxus
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 sie 2008, 19:09
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamalena » 5 wrz 2009, 01:38 Re: Sandbanks kolo Poole

wiem, że odpowiadam po czasie, ale może się komuś na przyszłość przydać. Na rodzinne lenichowanie polecam Bouromouth, ok. 10 mil od Pool, bardziej kameralne. za te z Pool polecam prom do Swanage, a tam spacer po "dzikich" plażach. Pool, a szczególnie jego główna plaża Sandbanks jest bardzo zatłoczone, a w słoneczną pogodę prawie niemożliwe jest znaleźienie miejsca parkingowego. Bourmouth jest o wiele bardziej przyjazne a i plaże są czyściejsze, dodatkowo posiada oceanarium :)

kamalena
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 2 wrz 2009, 00:36
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 16 sie 2010, 13:20 Re: Sandbanks kolo Poole

Rowniez polecam Bournemouth, Poole, Lulworth na rodzinne wycieczki :!: Zwlaszcza z dziecmi :wink: Wychowalam sie nad morzem i wiem, ze kiedys znow nad nim zamieszkam :!: Czuje sie tam jak "w domu" ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA