szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

PostNapisane przez Guest » 9 lis 2009, 22:49 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

jak narazie mam skład 5 osób na pokładzie, jest to: TOMK, ANKAR, WAS (2 osoby) i ja. Do jutra trzymam dwa miejsca w rezerwacji dla mojego kolegi, przypuszczam, że on się nie zdecyduje więc jutro Matt, dostaniesz odpowiedź czy się zmieścisz czy niestety nie. Jeśli któraś z wymienionych osób się rozmyśli to proszę o info.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 9 lis 2009, 23:20 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

draco -> o7515o3o8o2

raczej nie powinienes miec problemow z dojazdem :) trasa prosta... ja pracuje codziennie od 14stej do 22.oo i nie mam mozliwosci odebrania telefonu w tych godzinach.

no i pogoda :)
nad anglia buduja sie nize, jeden za drugim :( na dzien dzisiejszy pogoda na sobote jest dobra ale to tylko prognoza... na 100% beda przelotne opady deszczu, wiec cos nieprzemakalnego trzeba zabraz ze soba. na 100% bedzie wialo dosc mocno, wiec do listy rzeczy potrzebnych dorzuccie cieple rekawiczki! no i podstawa- buty zaimpregnowac!!

kolejny update w srode.

trzymajmy kciuki, bo piatek i niedziela wygladaja fatalnie = obfite opady sniegu i wiatr do 22mph. sobota ma byc takim slonecznym okienkiem pomiedzy...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 10 lis 2009, 00:56 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Cena pasuje nie ma problemu... w takim razie czekam na jakies info pozdro
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ankar » 10 lis 2009, 06:17 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Mi też wszystko pasuje, nawet pogoda :mrgreen:

ankar
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 18 paź 2007, 20:53
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 lis 2009, 19:10 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

ok Matt, dopisuje Ciebie do listy, chyba, że już masz transport? Mój znajomy się dziś nie odzywa więc pewnie nie ma co na niego liczyć.

[ Dodano: Wto Lis 10, 2009 19:11 ]
Was, poprosze na priv o twój numer telefonu w razie gdybym szukał twojego domu.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 10 lis 2009, 19:34 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Nie nie mam transportu wiec z wielka checia skorzystam. na gg podesle adres dzieki wielkie pozdro
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 lis 2009, 19:43 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

ok dopisałem Matt'a, i mamy komplet 6 osób. wszystkich odbieram z domu, więc jedziemy od razu w góry a nie na miejsce spotkania. chyba, że vanwaestel, chce inaczej? Jeśli ktoś jeszcze chce to mogę zabrać jedna osobę, auto mam na 7 ale w dłuższe trasy nigdy nie zabieram pełnego składu, aby na tylnej kanapie nie upychać trzech osób, więc jak ktoś chętny to musi ustalić z innymi czy chcą się z nim gniezdzić :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez pieczara » 10 lis 2009, 20:20 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Czesc,ja mam 2 miejsca wolne ,sorry ze sie nie odzywalem ale komp mi nawalil:(

pieczara
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 48
Dołączył: 28 paź 2009, 20:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 11 lis 2009, 00:43 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Draco, super ze udalo sie sklad na drugie auto zebrac! ja trzymam sie tego, zeby sie spotkac na miejscu. acha, wyslij mi esa, zebym mial nr do ciebie! tak na wszelki wypadek.

pieczara, moze jeszcze ktos sie znajdzie... czyli rozumiemy, ze jedziesz w trzy osoby?? (i masz jeszcze dwa miejsca wolne)

dzis prognoza bardziej optymistyczna- w niedziele bez deszczu ale za to z silnym wiatrem. sobota i piatek bez zmian.

jesli ktos chce sprawdzic pogode to zapraszam tutaj
http://metcheck.com i kod pocztowy LL55

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 lis 2009, 15:38 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

co jeśli będzie padało? co wtedy robimy? odpładamy o tydzień? w deszcze nie ma sensu jechać aby podczas marszu narzeka jedynie na pogodę zamiast cieszyć się wycieczką. kiedy zostanie podana ostateczna decyzja aby wszyscy ją przeczytali?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Was » 11 lis 2009, 17:41 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Nie chce krakać ale tutaj piszą, że fajnie to ponoć nie będzie:

http://www.metoffice.gov.uk/loutdoor/mo ... ssure.html


Na szczęście z nimi jak z wróżką - raczej się domyślają niż prognozują :-D Zobaczymy w piątek. Niestety wiele razy było też tak, że mimo kiepskiej prognozy pogoda była wymarzona. A czekając na idealną (albo chociaż dobrą) prognozę..... Trochę to może potrwać.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pieczara » 11 lis 2009, 18:00 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

czesc,na dzien dzisiejszy jade z zona i 2 psami ,wiec moge zabrac 2 osoby,wiec jak ktos niema transportu to niech uderza do mnie:)

pieczara
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 48
Dołączył: 28 paź 2009, 20:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 11 lis 2009, 18:54 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

http://www.metoffice.gov.uk/weather/uk/ ... ather.html

maja byc przelyne opady widocznosc bardzo dobra troche mocny wiatr, ale mysle ze bedzie dobrze zawsze mozna pojechac nad morze jak tam bedzie padalo tak zrobilismy jak ostatnio bylismy w snowdoni.
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 12 lis 2009, 11:02 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Jolly napisał(a):troche mocny wiatr
zwykla pogoda podaje wiatr na wysokosci 20m, idziemy grania na wysokosci 900m, wiec wiatr bedzie tutaj okolo 60mph... do tego deszcz! a na 900m, bedzie to marznacy deszcz, wiec srednia przyjemnosc.

moim zdaniem warunki sa zbyt niebezpieczne, zeby niepotrzebnie ryzykowac. napiszcie co myslicie!

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 lis 2009, 16:57 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

jeśli ma być tak jak jest dziś to ja wolę to przełożyć, chociaż jak zapadnie decyzja, że jedziemy to pojade bo w końcu oferowałem transport. Tylko jest jeden problem, tą niedziele i cały weekend za tydzień ja pracuję, wieć najbliższy możliwy termin za dwa tygodnie, ale też bym musiał wcześniej wiedzieć aby na pracę się nie zgodzić.

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA