szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez ankar » 12 lis 2009, 18:25 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Myślę, żeby poczekać do jutra popołudniu z decyzjami. Jak bedą fatalne prognozy - to nie ma co, bo się tylko uchetamy i mało będzie przyjemności - zimno, ciemno i do domu daleko... A nóż widelec się wypada do weekendu???
Pozdrawiam :-)

ankar
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 18 paź 2007, 20:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 12 lis 2009, 20:00 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

wiem ze jada nie doswiadczone osoby i niechce nikogo narazac, ale ja bym zaryzykowal :twisted:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 12 lis 2009, 20:11 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

chetnie bym pojechal ale jak ma byc tak zle jak mowicie (piszecie) to sie jeszcze dobrze zastanowie bo ledwo co z jednego chorubska sie wyleczylem i drugie mi nie potrzebne zreszta co to bedzie za przyjemnosc marznac i moknac nikomu nie bedzie sie chcialo i kazdy bedzie narzekal i myslal o powrocie do domu... poczekam do jutra zobacze co bedzie na dzien dzisiejszy nie rezygnuje
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 12 lis 2009, 21:32 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Matt napisał(a):chetnie bym pojechal ale jak ma byc tak zle jak mowicie (piszecie) to sie jeszcze dobrze zastanowie bo ledwo co z jednego chorubska sie wyleczylem i drugie mi nie potrzebne zreszta co to bedzie za przyjemnosc marznac i moknac nikomu nie bedzie sie chcialo i kazdy bedzie narzekal i myslal o powrocie do domu... poczekam do jutra zobacze co bedzie na dzien dzisiejszy nie rezygnuje


sa wsrod nas tez tacy dziwni ludzie ktorym to nie przeszkadza

mysle ze az tak zle nie bedzie
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 12 lis 2009, 22:25 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Met Office w prognozie dla Snowdonii na sobotę podaje:

"A very windy day with stormy conditions on the higher ground and squally showers or longer spells of rain at times, possibly sleety at times on the highest ground. Some brief sunny intervals are also likely, more so later in the afternoon".


Dla planujących zrobienie "Podkowy" znaczenie mogą mieć te informacje:
stormy conditions on the higher ground
squally showers or longer spells of rain

Miło raczej nie będzie.

Jako, że my raczej w pobliżu parkingu będziemy działać i raczej z daleka od grani, pocieszam się, że "some brief sunny intervals are also likely, more so later in the afternoon".

Może się przeczeka. Może jakąś drogę się zrobi. :wink:

Ale na tę drogę, którą planujecie, nie pchałbym się.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 12 lis 2009, 22:45 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

fajnie czytac, ze wszyscy sie deklaruja za wyjazdem! na pewno bedzie fajnie. spotkamy sie na miejscu i zobaczymy co dalej. jesli pogoda bedzie faktycznie zla to wymyslimy plan b... jesli plan b nie zadziala to zawsze mozemy ciagnac slomke kto bedzie kierowal w drodze powrotnej i usiadziemy wowczas za barem, gdzies na bezdrozu! zjemy pogadamy i sie posmiejemy...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 12 lis 2009, 23:46 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

w takim razie jedziemy!!!! Troche spontanicznosci i zabawy kazdemu na pewno nie zaszkodzilo...
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 12 lis 2009, 23:50 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

jak nie to pochodzi sie po malych gorach :) w przerwach miedzy deszczami
:)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 13 lis 2009, 10:01 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Hej,

Wyglada na to, ze sie nie wyspie... Niech bedzie wiec haha... Draco, daj mi tylko znac o ktorej bedziesz po mnie i w droge...

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 13 lis 2009, 14:37 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Dziś pod wieczór zaplanuje trasę i każdemu wyśle sms o której ma rano czekać.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 13 lis 2009, 16:19 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Hej,

Wlasnie przeczytalem na Onet informacie o pogodzie na ten weekend w Walii i nie sa zbyt obiecujace... Link i zawartosc artykulu ponizej...

http://wiadomosci.onet.pl/2077505,28350 ... osceu.html

Ostrzeżenie przed wichurą i ulewami w Wielkiej Brytanii
Największe w tym roku ulewy i wichury przejdą w piątek i w sobotę nad Walią oraz nad południową i zachodnią Anglią - przewidują meteorolodzy. Prognozy mówią nawet o 75 mm deszczu i prędkości wiatru w porywach do 130 km/h.
Wydano ostrzeżenia przed lokalnymi powodziami oraz przed zagrożeniem, jakie mogą stanowić połamane drzewa.

Wezwano też ludność na obszarach, podatnych na podtopienia, o podejmowanie środków zaradczych.


Nie wiem czy jest sens jechac w taka pogode... Jeszcze raz pomyslmy nad tym prosze... Jakoz to ma byc przyjemnosc a nie udreka...

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pieczara » 13 lis 2009, 16:46 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

czesc,to jak w koncu jedziemy czy nie?, dajcie mi znac na smsa moj nr.07761540810,teraz wychodze na koncert deep purple wiec chcial bym wiedziec przed 12p.m.i gdzie sie spotykam i wogule......:)

pieczara
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 48
Dołączył: 28 paź 2009, 20:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 13 lis 2009, 16:56 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Tomk napisał(a):Hej,

Wlasnie przeczytalem na Onet informacie o pogodzie na ten weekend w Walii i nie sa zbyt obiecujace... Link i zawartosc artykulu ponizej...

http://wiadomosci.onet.pl/2077505,28350 ... osceu.html

Ostrzeżenie przed wichurą i ulewami w Wielkiej Brytanii
Największe w tym roku ulewy i wichury przejdą w piątek i w sobotę nad Walią oraz nad południową i zachodnią Anglią - przewidują meteorolodzy. Prognozy mówią nawet o 75 mm deszczu i prędkości wiatru w porywach do 130 km/h.
Wydano ostrzeżenia przed lokalnymi powodziami oraz przed zagrożeniem, jakie mogą stanowić połamane drzewa.

Wezwano też ludność na obszarach, podatnych na podtopienia, o podejmowanie środków
zaradczych.


Nie wiem czy jest sens jechac w taka pogode... Jeszcze raz pomyslmy nad tym prosze... Jakoz to ma byc przyjemnosc a nie udreka...

T.


sprawdzaj na angielskich pogodynkach np metoffice albo metchek maja dokladniejsze dane
kto sprawdza pogode na Polskich stronach w Wali ja tam nie wierze to jest z palca wyssane nawet nie podali zrodla informacji jakas kolejna klapa hehe ja tam sie nie boje a Wy??

[ Dodano: Pią Lis 13, 2009 17:00 ]
vanwaestel napisał(a):fajnie czytac, ze wszyscy sie deklaruja za wyjazdem! na pewno bedzie fajnie. spotkamy sie na miejscu i zobaczymy co dalej. jesli pogoda bedzie faktycznie zla to wymyslimy plan b... jesli plan b nie zadziala to zawsze mozemy ciagnac slomke kto bedzie kierowal w drodze powrotnej i usiadziemy wowczas za barem, gdzies na bezdrozu! zjemy pogadamy i sie posmiejemy...


wiec brac sprzet do wspinaczki??
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 13 lis 2009, 17:35 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

i jaki ostateczny werdykt?
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ankar » 13 lis 2009, 17:48 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

To może niedziela pewniejsza? Troche sie boję tych wichur, chodziłam po górach w taką pogodę - strasznie ziębi wiatr, trudno oddychać i iść.

ankar
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 18 paź 2007, 20:53
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA