szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez Was » 21 lis 2009, 12:21 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Jolly napisał(a):a do tego fajne sciany na wspinaczke ciekawe czy sa obite chetnie ;) ;)


Obite? A gdzie przygoda? Zakładanie własnej asekuracji, ta adrenalinka podniesiona niepewnością czy to wszystko wytrzyma jak polecę, męczenie się z kośćmi, friendami i całym tym szpejem, który nagle postanowił zostać na drodze już na amen i nie chce wyjść... To jest wspinanie :twisted:

A obite drogi.... przecież to masz na co dzień na ściance.

Ale rozumiem Cię - trochę nuda w Creation ;)

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 21 lis 2009, 20:35 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

vanwaestel, masz wyłączone prywatne wiadomości, więc zapytam tu: czy dasz mi namiar na sklep turystyczny o którym rozmawialiśmy podczas zejścia ze szczytu?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 21 lis 2009, 22:19 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

pw dzialaja... www.gooutdoors.co.uk, w zakladce znajdziesz adres :)

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 22 lis 2009, 18:37 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

oki dzięki, jak próbowałem wyslać do Ciebie wiadomość prywatną to pokazuje się napis: Nie możesz wysłać prywatnej wiadomości do tego użytkownika. Użytkownik wyłączył prywatne wiadomości.
Teraz również bo sprawdziłem...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 22 lis 2009, 20:52 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

zawsze mozesz wyslac smsa ;)

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 29 lis 2009, 19:55 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Was napisał(a):
Jolly napisał(a):a do tego fajne sciany na wspinaczke ciekawe czy sa obite chetnie ;) ;)


Obite? A gdzie przygoda? Zakładanie własnej asekuracji, ta adrenalinka podniesiona niepewnością czy to wszystko wytrzyma jak polecę, męczenie się z kośćmi, friendami i całym tym szpejem, który nagle postanowił zostać na drodze już na amen i nie chce wyjść... To jest wspinanie :twisted:

A obite drogi.... przecież to masz na co dzień na ściance.

Ale rozumiem Cię - trochę nuda w Creation ;)


Ja nie mowie ze lubie tylko obite drogi, ale skala to skala nie plastik ale naturalny kamien scianka to co innego lubie wspinaczke sportowa i tradycyjna, dla mnie wspinanie sportowe jest fajne i wspinanie z sprzetem jest ciekawe zawsze to jakas roznorodnosc:). Kazdy lubi co innego. :razz:

Ja sie nie nudze w Creation zawsze znajdzie sie nowy problem do rozkminienia, wazne ze jest zabawa ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 13 gru 2009, 17:07 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Cześć

Chodzi jeszcze ktoś na tą wspinaczkę? Creation Center?

Ja chętnie bym wrócił, do formy. Zaczynam male trasli na rowerze jak ktoś by się chciał przyłączył czy coś gdzieś jest organizowane. To prosił bym o maila albo wiadomoś na gg 2585978.


Pozdrawiam

Maciek
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 13 gru 2009, 22:07 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

tak chodzi duzo osob jeszcze na tygodniu i w weekendy ja narazie jestem tylko w sobote
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 14 gru 2009, 09:24 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

ok zgadamy sie na ja zaczynam trening tylko mam małe problemy ze zdrowiem.

Wiec do zobaczenia.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 14 gru 2009, 10:57 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Witajcie!
Nie zaglądam zbyt często na Bham.pl, chociaż jestem użytkownikiem od samego początku istnienia strony, ale za to w Creation jestem regularnie we wtorki, czwartki i niedziele. Spotykam tam całkiem spore grono polaków. Pewnie i z Wami się kiedyś spotkam.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 14 gru 2009, 18:44 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

VA napisał(a):Witajcie!
Nie zaglądam zbyt często na Bham.pl, chociaż jestem użytkownikiem od samego początku istnienia strony, ale za to w Creation jestem regularnie we wtorki, czwartki i niedziele. Spotykam tam całkiem spore grono polaków. Pewnie i z Wami się kiedyś spotkam.



Adam :wink: ma racje troche ludzi chodzi
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 14 gru 2009, 22:57 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Zajrzyjcie też czasem do Redpoint. Ja sie tam na jakiś czas przenoszę :razz:
Zapraszam :wink:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 15 gru 2009, 10:46 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Was napisał(a):Zajrzyjcie też czasem do Redpoint.:

Byłem kilka razy, ale w Creation jestem loyalty member (czyli £32 na mies.) nie opłaca mi się chodzić gdziekolwiek jeszcze.
Jak zapewne wiecie w Creation niedługo otwierają nowa sale boulderową. Oj, będzie się działo.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Was » 15 gru 2009, 22:09 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

VA napisał(a): w Creation jestem loyalty member (czyli £32 na mies.) nie opłaca mi się chodzić gdziekolwiek jeszcze.


To racja. Na plus dla Creation można jeszcze zaliczyć to że jest takie duże i że się ciągle rozbudowują. Ale w moim przekonaniu to wszystko. Od ponad roku jestem na loyalty scheme w Creation ale nie wspinałem się tam już od kilku miesięcy. Powód - w Redpoint atmosfera jest o niebo lepsza a i drogi po prostu ułożone z fantazją. Różnica, powiedzmy, między 6a a 7a jest nie tylko taka jak silne masz ręce (a tak to widzę w Creation) ale jakie są twoje ogólne umiejętności wspinaczkowe. Jest np. droga 6b/6b+ na której się praktycznie nie zmęczysz bo ma kilka miejsc restowych ale każdy przechwyt z restu to masakra. Potem rest i znowu masakra i tak dalej :razz: Są oczywiście siłówki - jeśli ktoś lubi.

Ja w każdym razie rezygnuję z loyalty scheme w Creation i przenoszę się do Redpoint. Tym bardziej że w Redpoint wspinam sie za darmo :-P

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 15 gru 2009, 23:17 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Was napisał(a):Ja w każdym razie rezygnuję z loyalty scheme w Creation i przenoszę się do Redpoint. Tym bardziej że w Redpoint wspinam sie za darmo :-P

W takiej sytuacji to ja tez bym zrezygnował.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA