Weekend w Paryzu:)

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez rybkaa18 » 15 mar 2010, 17:22 Weekend w Paryzu:)

Witajcie forumowicze!Potrzebuje pomocy heh.Otoz pierwsza rocznice slubu postanowilem z moja ukochana spedzic w Paryzu.Nic Jej nie mowic,wyruszymy na wycieczke autem.Prosze o podpowiedz w kwestii taniego noclegu w odpowiednim miejscu.Chodzi mi glownie o bliskosc w kazde warte zobaczenia miejsce.I tu nasuwa sie drugie pytanie.Podpowiedzcie mi co warto zobaczyc w Paryzu.Napewno ktos z Was byl w Paryzu i ma doswiadczenie co,gdzie i za ile.Pozdrawiam

rybkaa18
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 8 wrz 2008, 17:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kubar » 16 mar 2010, 00:16 Re: Weekend w Paryzu:)

rybkaa18 napisał(a):Witajcie forumowicze!Potrzebuje pomocy heh.Otoz pierwsza rocznice slubu postanowilem z moja ukochana spedzic w Paryzu.Nic Jej nie mowic,wyruszymy na wycieczke autem.Prosze o podpowiedz w kwestii taniego noclegu w odpowiednim miejscu.Chodzi mi glownie o bliskosc w kazde warte zobaczenia miejsce.I tu nasuwa sie drugie pytanie.Podpowiedzcie mi co warto zobaczyc w Paryzu.Napewno ktos z Was byl w Paryzu i ma doswiadczenie co,gdzie i za ile.Pozdrawiam
jesli nie zarezerwójesz wcześniej nielicz w centrum ponizej 100euro za dobe, w paryżu poza weekendem parkingi sa płatne nawet pod hotelem jesli zalogujesz sie w centrum większośc pieszo zlukasz ja nocowąlem 1km od wiezy aifla potem masz pałac inwalidów pola marsowe sekfana katedra , na drugi dzień poszliśmy pod łuk triumfalny wsio na piechote bo blisko wszystko :wink:

kubar
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 wrz 2009, 21:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rybkaa18 » 16 mar 2010, 09:29 Re: Weekend w Paryzu:)

Dzieki Kubar.Skorzystalem z google i wszystko zalatwione.2 nocki dla 2 osob w podowjnym pokoju za 140 funta,z sniadankiem heh.Hotelik Vintage przy rue de Dunkerque.Na podstawie opini osob ktore skomentowaly to miejsce wszedzie blisko.Atrakcje turystyczne,jak i (dla mojej zonki|) sklepy heh.Pozdrawiam

rybkaa18
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 8 wrz 2008, 17:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez florek71 » 16 mar 2010, 23:10 Re: Weekend w Paryzu:)

ja wlasnie zakupilem na ebay kupon na 2 noclegi w weekend dla 2 osob ze sniadaniem za 89 funtow w hotelu mariot kumpel byl polecal niedaleko wiezy ale musisz czytac dokladnie ktory to hotel i czy weekend czy w tygodniu w najblizszym czasie tez sie tam wybieram autem daj znac jak poszlo droga i czy autostrady platne pozdro
pozwol sobie zyc tak jak zycie tego chce:)

florek71
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 39
Dołączył: 3 lut 2008, 12:22
Lokalizacja: Wroclaw---stafford
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 28 kwi 2010, 17:38 Re: Weekend w Paryzu:)

polecam , PAryz jest wyjatkowy !!!! my zwiedzalismy zgodnie z przewodnikiem wszystko co najwazniejsze
koniecznie udajcie sie rowniezz naa montmarte z bazylikaa sacre coeur
i moulin rouge
zwlaszcza noca hihi

a i odnajdzcie w centrum wasskie uliczki pelne knajpek. gdzie gospodarze stoja na zewnatrz i zapraszaja do srodka
i ten niesamowity urok tych miejsc

winko pod wieza eiffla

i sniadanie na jednej z uliczek w paryzu. z obowiazkowym croissant

sorki za pisownie. ale z pamieci i na szybko

co do noclegu to juz nie pamietam hotelu bo to bylo kilka lat temu. ale znalezlismy na necie niedrogi i blisko wszedzie
najwazniejsze zeby metro bylo w poblizu
warto podrozowac tym srodkiem transportu. szybko i inaczej niz w londynie

aha i ciezko po ang sie z znimi dogadac hehe

cmentarz per -lachaise tez polecam...

my bylismy 3 dni ale intensywnie hehe
i wtedy mieszkalismy w londynue wiec podroz byla pociagiem eurostar. super sprawa
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do TURYSTYKA