Co w Warwick poza zamkiem i co w okolicy

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez pszczzola » 30 mar 2010, 20:02 Co w Warwick poza zamkiem i co w okolicy

Mam gości na święta i pomyślałam, aby w sobotę zabrać ich do Stratford upon Avon oraz do Warwick. Do zamku nie będziemy wchodzić, ale czy do się go z zewnątrz zobaczyć. W Warwick byłam 2 lata temu i tylko w zamku, więc nie bardzo pamiętam. Z którego miejsca w mięście widać zamek? Którymi ulicami warto się przejść, aby pooglądać jakieś ładne stare domy? I czy w ogóle warto tam jechać czy lepiej się na Stratford skoncentrować tego dnia.

W piątek jedziemy do Londynu a nie mam jeszcze planów na poniedziałek. Gdzie ich zabrać na krótką 3-4h wycieczkę (nie za daleko)?. Tylko tak by było bardzo angielsko, Łądne zabudowania, może klimatyczne puby, wioski itp. (zoo, oceanaria itp. nie tym razem)

pszczzola
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 5 sty 2008, 13:43
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babeczka » 31 mar 2010, 13:13 Re: Co w Warwick poza zamkiem i co w okolicy

proponuję Leominster,Ludlow byliśmy we wrześniu całkiem niedaleko Birmingham

babeczka
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 11 lis 2009, 22:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pszczzola » 22 kwi 2010, 13:53 Re: Co w Warwick poza zamkiem i co w okolicy

Gosci nie udalo mi sie tam zabrac (poga w swieta nie byla najlepsza) ale bylam ze znajomymi w zeszlym tygodniu w Ludlow. Polecam, ladna miejscowac.

pszczzola
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 5 sty 2008, 13:43
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA