NAMIOTY

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez ilonek » 26 lip 2010, 11:57 NAMIOTY

kochani chcielibysmy z dzieciakami wyskoczyć na pare dni pod namiot,w necie jest ogromny wybor pol namiotowych a ja mam pytanko do was moze macie takie polecone sprawdzone blisko albo na plazy z piaskiem
pozdrawiam :-)
wbrew nadziei osmielam sie miec nadzieje..
Avatar użytkownika
ilonek
Raczkujący
 
 
Posty: 77
Wiek: 48
Dołączyła: 25 sie 2008, 18:41
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 27 lip 2010, 02:17 Re: NAMIOTY

http://www.haven.com/index.aspx?waplacement=haven_holidays_-_2010&waSite=Google&waSource=Online&waCampaign=Paid_Search-Brand&waGroup=Haven_Brand&waChannel=Paid_Search&mpch=sem

http://www.park-resorts.com


http://www.parkdeanholidays.co.uk/index.htm


http://www.ukcampsite.co.uk

HAVEN, PARKDEAN, PARKRESORTS mają wszystko co ci potrzeba. ( kasyna, baseny, dyskoteki, place zabaw dla dzieci, puby, prysznice, toalety itp, itd

Sandford ostatnio okupowaliśmy z nota 5 na 5 możliwych.

Jeżdżę co tydzień na różne pola namiotowe i campingi przy okazji turniejów siatkówki plażowej. Jak masz pytania to próbuj tel. 07851387308 ( nie odbieram w pracy)

pozdrawiam,
seniorgrzes
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edzia73 » 27 lip 2010, 09:12 Re: NAMIOTY

siemka w piatek wyjezdzamy z cala rodzina pod namiot najpierw na pare dni w okolice Aberystwyth a na nastepny tydzien w okolice Plymouth po powrocie dam znac jakie sa warunki i czy warto jechac w te miejsca pozdrawiam

Edzia73
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 31 maja 2010, 13:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez studio57 » 27 lip 2010, 11:19 Re: NAMIOTY

Jeśli ktoś szuka dziczy to camping Betws-y-Coed (3 mile przed miastem zaraz obok obok Conwy Falls (nie da sie nie trafic) jest idealny. Trzeba lubić góry, i nie lubić zgiełku miasta by tam się rozbijać. Atmosfera fantastyczna (jajecznica z jajek prosto od kury jest conajmniej wyśmienita) i dzieciaki, które tęsknią za przyrodą będą jak w raju. Camping jest olbrzymi i w zasadzie z każdego miejsca jest piękny widok na całą snowdonie. Ceny całkiem znośne £6 za osobe dorosa i £2.50 za dziecko za noc. Toalety i łazienki bardzo czyściutkie i pachnące (co często jest utrapieniem na innych kampingach) Można się rozbijać mając psa itd. W promieniu 2 mili fantastyczne trasy wycieczkowe (piękne wodospady, kaplica pogrzebowa z 2000r p.n.e. - rewelacja) My tam jesteśmy stałymi bywalcami.

Jeszcze raz powtarzam, jeśli ktoś jest typowym przedstawicielem miejskiego świata i szuka rozrywek typu disco, knajpa, pub to TO NIE JEST MIEJSCE do którego chcesz jechać.

http://www.rynys-camping.co.uk/panoramav2.html
uuuuuuu uuuu uuu uuuuu uuu uuuuuu don't worry , be happy.
Avatar użytkownika
studio57
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 46
Dołączył: 1 lis 2009, 23:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Macku » 5 sie 2010, 01:13 Re: NAMIOTY

mnie moje Panie w okolice Devon pod namioty wyciagaja, pozatym chcialbym jeszcze zobaczyc eden project.
Czy ktos biwakowal juz w tych okolicach?
Avatar użytkownika
Macku
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 30 sty 2007, 14:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 1 lip 2011, 17:56 Re: NAMIOTY

Odswierzam temat i mam pytanie.
Jakies namiary na pola namiotowe w Cumbri :?:
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sztajer » 8 sie 2011, 11:13 Re: NAMIOTY

wrocilem w niedziele z snowdonii , fantastycznie przejechalismy z zona i z moimy chlopakami dosc sporo . start barmouth spanko pomiedzy barmouth a harlech oczywiscie pole namiotowe koszt 18 funtow noc za namiot, do morza 50metrow
showerek 50 pikow cicho i fantastycznie{plac zabaw pub sklepik ) potem wyskoczylismy
do porthmadog na jeden dzien . Nastepny cel podrozy caernarforn fantastyczny zamek {droga do caernarforn przez rhyd ddu fantastyccny start na snowdon troszeczke adrenaliny w drodze (przepascie).} fajny camping po drodze do sprawdzenia.nasteny cel to betws-coed przez llanberis super miejsce , nastepnie peny pass i potem troszeczke adrenaliny przez przelecze do betws-coed oczywiscie postoj w swallow falls tam tez nocleg 18 funtow za namiot" ten szum wodospadu "
nastenym razem samochod zapinam do namiotu i korzystam z uslug z sherpa bus koszt 1 funt dzieci 50 pikow mozna przejechac cala snowdonie . piwko mozna machnac
a i koszt parkingow odpada.polecam a moze na weekend razem ??????????/
:grin: :grin: :grin:

Dodano: -- 8 sie 2011, o 11:52 --

w sprawie camp site ja robie w ten sposob wjezdzam do miasteczka wale do visitor centre dwa pytania i mam mapke z polami namiotowymi w okolicy.

sztajer
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 113
Dołączył: 29 gru 2010, 14:48
Lokalizacja: stalingrad
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 8 sie 2011, 18:16 Re: NAMIOTY

sztajer napisał(a):korzystam z uslug z sherpa bus koszt 1 funt dzieci 50 pikow mozna przejechac cala snowdonie . piwko mozna machnac
a i koszt parkingow odpada.

Trzeba tylko pamiętać, żeby zdążyć na ostatni autobus, bo nocny kilkukilometrowy spacerek nie jest lekki :mrgreen:

Może znacie jakiś fajny campsite w południowej Kornwalii? Koniecznie przyjazny dla psów, najlepiej gdyby nie było zbyt wiele dzieci.
Ostatnio edytowano 8 sie 2011, 21:03 przez VA, łącznie edytowano 1 raz
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 8 sie 2011, 20:58 Re: NAMIOTY

[quote="sztajer"]wrocilem w niedziele z snowdonii , fantastycznie przejechalismy z zona i z moimy chlopakami dosc sporo . start barmouth spanko pomiedzy barmouth a harlech oczywiscie pole namiotowe koszt 18 funtow noc za namiot, do morza 50metrow
showerek 50 pikow cicho i fantastycznie{plac zabaw pub sklepik ) potem wyskoczylismy
do porthmadog na jeden dzien . Nastepny cel podrozy caernarforn fantastyczny zamek {droga do caernarforn przez rhyd ddu fantastyccny start na snowdon troszeczke adrenaliny w drodze (przepascie).} fajny camping po drodze do sprawdzenia.nasteny cel to betws-coed przez llanberis super miejsce , nastepnie peny pass i potem troszeczke adrenaliny przez przelecze do betws-coed oczywiscie postoj w swallow falls tam tez nocleg 18 funtow za namiot" ten szum wodospadu "
nastenym razem samochod zapinam do namiotu i korzystam z uslug z sherpa bus koszt 1 funt dzieci 50 pikow mozna przejechac cala snowdonie . piwko mozna machnac
a i koszt parkingow odpada.polecam a moze na weekend razem ??????????/
:grin: :grin: :grin:

Chetnie bym sie przylaczyl,ale na te chwile nic nie moge powiedziec bez konsultacji z ....Ciekawie wyglada to co opisuje.Zawsze lubialem nocki pod namiotem a tym czasem lezy on zakurzony bo od x czasu niepotrafie znalezc kogos kto lubi jakies podruze i lono natury.Jak cos to napewno sie do Ciebie odezwe.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sztajer » 10 sie 2011, 11:58 Re: NAMIOTY

zapraszam

sztajer
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 113
Dołączył: 29 gru 2010, 14:48
Lokalizacja: stalingrad
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 18 lip 2016, 07:33 Re: NAMIOTY

Witam
plan jest taki:
w piątek 29 wyjazd po pracy pod namiot tutaj:
http://www.llangorselake.co.uk/
sobota od rana idziemy tutaj:
http://www.walkingenglishman.com/wales11.html
niedziela: jeszcze nie zaplanowana, dużo będzie zależało od pogody ;)
jeśli będzie gorąco możemy zostać nad jeziorem popływać na kajakach :D
lub pojechać np tutaj:
http://www.showcaves.co.uk/
lub pójść gdzieś połazić ale na jakąś krótsza trasę, bo po obiedzie chciałbym już się zbierać w drogę powrotną

zapraszam chętnych którzy mają już dość siedzenia w domu.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 19 lip 2016, 18:51 Re: NAMIOTY

zaratrusta, ja w przyszły weekend pracuję, ale na nadchodzącą sobotę szukałam jakiegoś ciekawego pola namiotowego i Twój post spadł mi z nieba :D
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hermenegilda8 » 21 lip 2016, 19:15 Re: NAMIOTY

Hej zaratrusta i inni :)
My tez sie wybieramy pod namiot w tamte okolice, tez 29-ego po pracy, do niedzieli.
Juz dawno chcielismy Brecon Beacons odwiedzic ale jakos nie wyszlo. Teraz nawet mimo niesprzyjajacych warunkow pogodowych pojedziemy tam ;)
Tylko ze my juz dawno upatrzylismy sobie pole namiotowe i wybralimy to http://www.ukcampsite.co.uk/sites/detai ... evid=13592
To ktore Ty proponujesz tez ogladalismy, ale wydawalo nam sie zbyt... komercyjne ;) Za takimi nie przepadamy, duzo ludzi, malo przestrzeni, namiot przy namiocie, a atrakcji typu pub nam nie trzeba, wolimy ognisko i wino na polu rolnika ;) Ale jak kto woli.
Jutro mamy zamiar dzwonic do Pentwyn Farm i rezerwowac miejscowke. Znajduje sie ona 7 mil od wybranej przez Ciebie. Wiec nawet jesli nadal przystawalbys przy swojej to i tak w sobote bysmy byli chetni przylaczyc sie do spaceru. Chociaz musze zaznaczyc ze im wiecej ludzi przy ognisku tym ladniej sie spiewa :D wiec namawiamy i czekamy na innych!
Pozdrawiam.
M.
Avatar użytkownika
hermenegilda8
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 6 sty 2009, 19:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 23 lip 2016, 11:19 Re: NAMIOTY

hermenegilda8, ognisko śpiewy i WINKO no może piwko mnie przekonały :D
a więc:
29 po pracy (w moim przypadku 7-8 wieczór) spotykamy się na polu który zaproponowała hermenegilda8, (czekam na informacje czy są jeszcze wolne miejsca)
rozumiem że plan na sobotę jest akceptowalny w razie co mamy jeszcze parę dni na zmiany :wink:
zapraszam wszystkich chętnych, szczegóły sobotniego wyjazdu będą tutaj:
viewtopic.php?f=12&t=1851&start=405
plany na niedziele ustalimy w sobotę wieczorem przy kolejnym ognisku :wink:
pozdrawiam

Dodano: -- 23 lip 2016, o 11:34 --

StepByStep, ciesze się że mój post sie przydał :grin: mam nadzieje że dobrze sie bawisz i wypoczywasz. Ja niestety jutro do pracy :(
Napisz jak bylo, pływałaś po jeziorze? jesli tak czy robili jakies problemy przy wyporzyczaniu kajaków?
pozdrawiam
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mariusz5512 » 23 lip 2016, 18:40 Re: NAMIOTY

czekamy na wiadomosc o miejscach na polu namiotowym i rowniez wybieramy sie 29 :)

Mariusz5512
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 sty 2015, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA