weekend nad morzem UK - rady

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez manieklm » 21 wrz 2010, 19:05 weekend nad morzem UK - rady

Witam ( tak jak juz wspomnialem w temacie ) moze poleci ktos jakies fajne i oczywiscie blisko ( od bham ) miejsce na weekendowy wypad nad morze i jakis fajny i tani hotelik badz B&B , wiem ze moge sobie poszukac na necie ale wolalbym informacje o miejscach sprawdzonych i gognych polecenia , dodam ze ten wyjazd mialby byc w ktorys weekend Listopada i najlepiej pokoik z widokiem na plaze i wode . Za wszelkie info z gory wielkie dzieki ;) ;) ;) :grin:
Avatar użytkownika
manieklm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 gru 2008, 17:50
Lokalizacja: West Brom
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 21 wrz 2010, 19:58 Re: weekend nad morzem UK - rady

Ja tylko tak ogolnie. Polecam polnocna czesc Walii i odradzam okolice Brostol.
Na walijskie wybrzeze mozna dojechac w 1,5 godz (M6 i M54), to chyba blisko :)
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manieklm » 21 wrz 2010, 20:25 Re: weekend nad morzem UK - rady

dzieki to wiem a moze jakies konkrety czyli hotel miejscowosc Pozdrawiam
Avatar użytkownika
manieklm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 gru 2008, 17:50
Lokalizacja: West Brom
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 21 wrz 2010, 21:00 Re: weekend nad morzem UK - rady

Jesli chodzi o , to polecam druga strone morza, Bourmnouth...i okolice.....tam jest ladnie, sama bylam , wiec jest niezle....Inne sa mi nieznane....Pozdrawiam
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Anetka83 » 21 wrz 2010, 22:26 Re: weekend nad morzem UK - rady

Polecam z calego serca Kornwalie, niesamowita

Anetka83
 
 

MężczyznaPostNapisane przez MrFranek » 23 wrz 2010, 19:58 Re: weekend nad morzem UK - rady

poszukaj w google ibis hotels, okolo 40f za dobe, jest tam mapka z miejscowosciami gdzie znajduja sie ich hotele. pozdrawiam

MrFranek
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 wrz 2010, 16:06
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA